fbpx

10 найпопулярніших TED Talks усіх часів

Редакція Нд., 24.03.19 Прокрастинація

Мотивуючі, іронічні, пізнавальні, надихаючі, ще й короткі TED Talks люблять усі. Але деякі з них люблять більше за інші 🙂 Зібрали відео, які набрали найбільше переглядів за весь час існування конференцій TED.


Чи вбивають школи креативність?


У своєму кумедному і дуже щирому виступі Кен Робінсон — автор книг і спікер з питань розвитку креативного мислення, освіти та інновацій — пропонує ідею системи освіти, яка б розвивала в учнях творчі здібності замість того, щоб їх придушувати.


Як мова вашого тіла впливає на вашу особистість


Мова тіла відповідає не лише за те, як нас бачать інші, але й за те, як ми самі себе почуваємо. Соціальний психолог Емі Кадді стверджує, що пози впевненості (навіть коли ми такими не почуваємося) впливають на наше почуття впевненості в собі та збільшують шанси на успіх.


Як видатні лідери надихають діяти


Саймон Сінек розповідає про просту, але дієву модель надихаючого лідерства, прикладом якого є Мартін Лютер Кінг, брати Райт та корпорація Apple. Ця модель називається «золоте коло» і починається з єдиного питання — «Чому?».


Сила вразливості


Брене Браун вивчає відносини між людьми — нашу здатність співпереживати, приймати та любити один одного. У своєму виступі вона ділиться результатами дослідження, завдяки якому вона ступила на шлях самопізнання та розуміння інших.


Як говорити, щоб іншим хотілось слухати


Вам ніколи не здавалося, що ви говорите, а ніхто не слухає? Джуліан Трежер демонструє і радить до використання інструменти, здатні зробити вашу промову потужною — від практичних вокальних вправ до порад, як говорити з емпатією.


Напад прозріння


Дослідниця мозку Джил Боул Тейлор отримала можливість для дослідження, про яку навряд чи мріє хоч один спеціаліст — вона перенесла інсульт і сама вивчала, як функції її власного мозку відмовляли одна за одною.


Чому ми робимо те, що робимо


Які «невидимі сили» мотивують нас до дій? Тоні Роббінс, один із найвідоміших коучів у світі, розповідає про наші внутрішні потреби і внутрішню мотивацію, а також про науку досягнень та важливість наших рішень.


Що відбувається, коли відповідаєш на спам


Зазвичай ми не замислюючись видаляємо підозрілі листі зі своєї електронної скриньки — усі ці повідомлення про результати розіграшів, у яких ви не брали участь, та вітання з отриманням спадку. Але що, як на них відповісти? Письменник і комік Джеймс Вітч розповідає про свою переписку зі спамером, який запропонував йому частку у прибутковому бізнесі.


Зовнішність — не головне. Повірте мені, я модель


Відома модель Кемерон Рассел порівнює свою зовнішність із виграшем у «генетичній лотереї». Так, вона висока, приваблива і рекламує нижню білизну, але не варто судити про неї лише за тим, як вона виглядає.


Загадки мотивації


Кар’єрний аналітик Ден Пінк досліджує таємниці мотивації, починаючи з найголовнішої загадки, відомої вченим, але ще невідомої керівникам: традиційна ідея винагороди (зокрема фінансової) не така ефективна, як нам здається.

Робота потрібна?

Маємо багато вакансій у креативних індустріях, освіті, ІТ та громадському секторі;

Вакансії

Читайте також

10 YouTube-каналів про кар’єру, продуктивність і англійську

5 порад, як не чекати на натхнення, а створювати його

Що слухати дорогою на роботу (і не тільки): 11 подкастів про все на світі

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: