Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

10 вакансій із частковою зайнятістю: до Zagoriy Foundation, Big City Lab, Kyїfornia і не тільки

Пн., 12.02.24 Новини 6 хв читання

Тут ви знайдете 10 вакансій у різних сферах із роботою на part-time. Кого саме шукають і що потрібно буде робити на новому робочому місці — читайте в матеріалі.


1. Викладач гуртків (Lego, Minecraft) до Новопечерської Школи

Новопечерська школа запрошує на роботу викладача гуртків LEGO та/або Minecraft. Серед ключових задач: проведення гурткових занять з LEGO і Minecraft; підготовка команд учнів до участі в змаганнях з робототехніки; надання зворотного зв’язку учням та батькам; розробка та адаптація навчальних матеріалів для гуртків; сприяння розвитку в учнів інженерних навичок, навичок програмування, логічного мислення, креативності, вміння розв’язувати проблеми та працювати в команді; взаємодія з іншими вчителями та адміністрацією школи для організації інтегрованого навчання та підтримки учнівських міжпредметних проєктів.


2. Адміністративний асистент до Платформи соціальних змін

Платформа соціальних змін шукає на роботу Адміністративного асистента. Серед ключових обов’язків: робота з проєктною документацією та матеріалами; підбір та налагодження відносин з підрядниками, проведення аналізу (тендерів) на закупівлю матеріалів та послуг; допомога в пошуку підрядників; ведення поточної документації проєктів; підготовка документів за зразком; супровід процедур закупівель послуг / товарів / робіт відповідно до політик і процедур Платформи; розробка та оновлення документів для звітності; перевірка первинних документів бухгалтерського обліку; підготовка своєчасних звітів для Платформи та донорів у погоджені терміни.


3. Graphic designer до BRAND UKRAINE

BRAND UKRAINE шукає Graphic designer. Основні обов‘язки: виготовлення графічного контенту для потреб організації – картки, схеми, заставки, графічні елементи для відео, оформлення презентацій; первинний контроль якості контенту; дотримання планів та графіків виробництва контенту; створення креативів і участь в підготовці контент-планів.


4. Бізнес-аналітик до Товариства Червоного Хреста України

Товариство Червоного Хреста України шукає в команду Бізнес-аналітика. Ваші задачі: взаємодія з командою впровадження ERP в частині аналізу поточного стану систем та бізнес-процесів, виявлення бізнес-вимог, їх формалізація та опис; підготовка та погодження технічних завдань в розрізі впровадження ERP; управління завданнями розробки протягом усього життєвого циклу, контроль та координація термінів виконання; відстеження обсягу проєкту та управління вимогами на стороні замовника; взаємодія з командами розробки в процесі планування спринтів, оцінки отриманих результатів.


5. Викладач з ІТ, шахів, математики до Zagoriy Foundation

Zagoriy Foundation шукає викладача з ІТ, шахів, математики. Основні обов’язки: викладання основ інформатики та програмування для різних вікових груп; введення у світ шахів, навчання стратегій та розвиток аналітичного мислення; заняття математикою, викладання основних концепцій та розвиток математичних навичок; реалізація цікавих та інтерактивних проєктів у сферах ІТ, шахів та математики; здатність адаптувати матеріал для різних вікових груп та рівнів навчання, взаємодія зі студентами та їхніми батьками для надання звітності про прогрес.


6. Менеджер по роботі з партнерами (англійська мова) до Jooble

Jooble шукає Менеджера по роботі з партнерами зі знанням англійської мови. На цій позиції потрібно буде: шукати сайти компаній, за допомогою SEO інструментів; домовлятися про розміщення посилань, шляхом листування; вести CRM-систему, яка допомагатиме тобі організовувати роботу; брати участь у командних Zoom-зустрічах.

Як працюється в Jooble?

Дізнайтеся про цінності компанії і роботу в команді

Читати


7. Асистент/асистентка до Big City Lab

Big City Lab шукають Асистента/асистентку. Серед ключових завдань на цій позиції: організація адміністративної роботи офісу та потреб команди; відправка та отримання кореспонденції; підготовка презентацій та документів, переклад з англійської мови; організація відряджень: бронювання готелів, квитків на потяг/автобус/літак; організація зустрічей та внесення їх в гугл-календар; базова робота з документацією; розв’язання організаційних питань; пошук і замовлення подарунків клієнтам, партнерам, команді.


8. SMM-менеджерка/менеджер до ГО «КПВМ Лада»

ГО «КПВМ Лада» шукає SMM-менеджерку/менеджера. Серед основних обов’язків: ведення соціальних мереж організації; створення контент-плану для соціальних мереж; супровід проєктів у соцмережах ГО; публікація контенту згідно з погодженим контент-планом та розкладом; спілкування з аудиторією ГО у соціальних мережах; моніторинг коментарів і згадок; розробка та втілення креативів для соцмереж; збір та аналіз показників соцмереж і звіт комунікаційному менеджеру; координація роботи дизайнера та копірайтера в межах соцмереж; взаємодія з командою організації.


9. Комунікаційний менеджер до Kyїfornia

Kyїfornia шукає Комунікаційного менеджера. Основні обов’язки на цій позиції: головне завдання — комунікація з медіа й інфлюенсерами; вміти обирати платформи та лідерів думок відповідно до тематики кампаній та їхніх цілей; створювати релізи, які хочеться читати; добре орієнтуватися в інфлюенсерах або вміти підбирати-відшуковувати потрібних лідерів думок відповідно до проєктів; писати кетчі пітчі і лагідні пуші, аби досягати поставлених цілей; любити аналізувати роботу і структуровано звітуватися; разом з командою створювати вау-PR-стратегії; пріоритет надаватиметься кандидатам, які працювали з різним спектром комунікаційних задач: від створення контенту до налагодження довгострокових співпраць, знають про всеможливі інструменти й вміють ними користуватися відповідно до задач.


10. Викладач англійської мови до Letterz School

Letterz School шукає Викладача англійської мови. Серед ключових обов’язків: проведення групових занять для школярів за програмою школи; прагнення вчитися та розвиватись. Цінується любов до дітей та освіти, гарний настрій, позитив і бажання працювати в нашій дружній команді.

Готові надсилати своє резюме?

Обирайте одну з крутих вакансій у нас на сайті — і вперед 👉

Вакансії
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: