fbpx

3 інсайти про майбутнє праці від колишнього радника екс-президента США

Редакція Ср., 26.12.18 Новини

Енді Триба, колишній радник екс-президента США Барака Обами з питань майбутнього праці поділився з українським виданням MIND UA своїми думками стосовно того, як виглядатиме робота в майбутньому і що потрібно, щоб залишатися конкурентоспроможним на ринку. Публікуємо найцікавіше.

Про базову освіту

На думку Енді Триба, найкраща базова освіта – технічна, зокрема інженерні спеціальності: «З інженерною освітою все одно можна піти у медичну чи юридичну школу. Проте історику набагато важче буде засвоїти технічну професію».

Така освіта стане у нагоді не лише «технарям», але й будь-кому у бізнес-середовищі, адже 33% керівників компаній зі списку Fortune 500 мають саме диплом інженера.

І не варто боятися, що у майбутньому інженерів замінять роботи – вони просто перейдуть у сферу розробки програмного забезпечення і суміжні галузі.  

Про роботу майбутнього

Енді Триба вважає, що сучасні технології зроблять процес роботи зручнішим та ефективнішим. Наприклад, технологія віртуальної реальності дозволить бачити команду навколо себе, просто одягнувши окуляри, – це суттєво змінить відчуття віддаленої роботи.

Про пошук роботи сьогодні

Енді Триба також є засновником компанії Crossover, що займається рекрутингом розробників у 130 країнах світу. Як шукати роботу, Енді радить на прикладі своєї компанії: «Моєю порадою буде: подавайтеся лише на ту роботу, в якій ви експерт. В умовах глобального ринку, вам потрібно бути найкращим не лише у вашій країні, але і в інших. Тому якщо це не так – варто підучитися, переконатися, що у вас відповідні навички спілкування англійською – і лише потім подавати свою кандидатуру».

Джерело: MIND UA

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: