fbpx

5 TED Talks, які ви не бачили (але це не точно)

Редакція Пн., 09.09.19 Розвиток

Зібрали п’ятірку цікавих TED Talks, які ви, можливо, ще не бачили, — про навички майбутнього, успіх, гумор і книжки. Усе як ми любимо 🙂

The human skills we need in an unpredictable world

Підприємиця й письменниця Маргарет Хеффернан вважає: чим більше ми покладаємося на техніку, тим менше здатні протистояти тому невідомому, що чекає на нас у майбутньому. Її виступ — про те, чому нам потрібно менше культивувати технічні навички і більше розвивати «людські» — креативність, уяву, хоробрість, – щоб вирішувати задачі у житті та на роботі.   


The real relationship between your age and your chance of success

Науковець Альберт-Ласло Барабаші досліджує, які приховані механізми впливають на наш успіх (у будь-якій царині), і розбирається, чи дійсно, як вивів Ейнштейн, найбільшого успіху можна досягти лише у віці до 30 років. 


Why humor is key to creativity

Комік, актор і кінорежисер Тайка Вайтіті доводить, що креативність певною мірою підживлюється розвагами, а частка гумору ніколи не завадить у вирішенні будь-якого питання. 


How to ask a help — and get a “yes”

Просити про допомогу завжди непросто, але час від часу це доводиться робити усім. Соціальний психолог Хейді Грант розповідає, як попросити когось вам допомогти так, щоб людина сама захотіла піти вам назустріч. 


The healing power of reading

Письменниця і викладачка Мішель Куо вважає, що читання допомагає краще пізнати себе й інших, об’єднує людей, навіть може змінити життя, і ділиться прикладом, як читання надихає і зцілює.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: