Відомий підприємець та співзасновник бізнес-інкубатора Y Combinator Пол Грем вважає, що розумніше працювати на стартапи, а не на великі компанії — навіть якщо вони з більшою ймовірністю зазнають краху.
Венчурний інвестор Пол Грем поділився в соцмережі X своєю думкою, що хоч робота у великих компаніях може видаватися «безпечнішою», все ж запорукою майбутнього успіху можуть стати зв’язки, налагоджені з колегами по стартапу. Адже ймовірно, що через десять років вони так чи інакше керуватимуть — хоч би й новим стартапом.
Стартап чи корпорація: що ускладнює вибір
Хоча позиція Грема як співзасновника інкубатора стартапів не є дивиною, коли мова про вибір між цими двома кар’єрними шляхами, думки все ж різняться.
Зокрема, великі компанії пропонують щедру зарплатню, проте акції стартапу можуть бути потенційно більш прибутковими. Водночас постійний тиск у роботі зі стартапами може призвести до проблем з психічним здоров’ям, тоді як корпоративна робота часто забезпечує кращий баланс між роботою та особистим життям.
Також для стартапів є нормою понаднормова робота, хоча вона також може бути частиною корпоративного життя, залежно від галузі та ролі в компанії.
Читайте також: Корпорація, НДО чи стартап? Робота в компаніях різних типів
Втім, порада Грема знайшла відгук у користувачів X.
«Потрібні люди, готові побудувати майбутнє, і стартапи за своєю суттю обираюся саме для цього», — написав один з них. Інший стверджує, що робота з великими компаніями допомогла сформувати майбутній стартап: «Я навчився професіоналізму, скромності та був оточений неймовірними наставниками».
Крута робота вже чекає!
Знайдіть вакансію до душі — у нас є з чого обрати 😉
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії