EY

Консалтинг
Київ, Львів
Перевірена
Building a better working world.

EY — це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод. Входить до четвірки найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній.

132+роки у світі
32роки в Україні
650+співробітників в Україні
2офіси: у Києві та Львові

Історія EY почалася ще на початку XX століття, коли Елвін Ернст та Артур Янг заснували дві окремі компанії, які рік за роком завойовували авторитет на ринку аудиторських, бухгалтерських і консалтингових послуг. У 1989 році дві фірми об’єдналися у компанію Ernst&Young, яка у 2013 році змінила назву на EY.

Сьогодні EY — міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Компанія має понад 700 офісів і близько 365 тисяч співробітників у 150 країнах та входить до четвірки найбільших у світі аудиторських та консалтингових компаній.

Свою роботу в Україні EY почала у 1991 році, наразі має офіси у Києві та Львові. Сьогодні тут працюють близько 650 співробітників, які обслуговують сотні українських підприємств та міжнародних корпорацій.

Компанія не лише надає послуги клієнтам, а й змінює світ на краще завдяки публікації висновків, досліджень і поглядів щодо питань, які мають значення для бізнесу та суспільства загалом. Наприклад, в Україні компанія проводить щорічне дослідження «Найкращий роботодавець», а її консультанти беруть участь у реалізації проєктів державного рівня.

Також команда фахівців EY долучилась до декількох ініціатив з розробки плану відновлення нашої держави у післявоєнний період. Зокрема, команда EY в Україні взяла участь у заповненні анкети-опитувальника Європейської комісії, необхідному для набуття статусу кандидата в ЄС. Фахівці податково-юридичної практики, практики стратегії та транзакцій, а також напрямків послуг у сфері клімату та сталого розвитку й ІТ-консалтингу долучились до заповнення опитувальника ЄС і надали експертні відповіді у розділах щодо транспорту та інфраструктури, енергетики та податкової політики.

З перших днів війни і до сьогодні компанія робить усе можливе, аби задовольнити потреби співробітників, які зараз тримають фронт, а також тих колег, чиї близькі вступили до лав Збройних сил України.

В межах акції «Зарплата одного дня на потреби ЗСУ» співробітники EY Україна роблять пожертви розміром від 50 до 100 і більше відсотків від власної заробітної плати за один день у фонд підтримки ЗСУ, а компанія подвоює зібрану суму.

Протягом 2023 року таку акцію провели шість разів. Виконали 127 замовлень від різних підрозділів ЗСУ і придбали 39 дронів, 3 старлінки, 21 оптичний пристрій, 1 автомобіль, 10 зарядних станцій та багато іншого. Провели додаткові акції зі збору коштів та закупили смачні й корисні подарунки постійним замовникам з передової до Дня Захисника, і записали відеоподяку для них. Також передали понад 30 ноутбуків компанії на потреби ЗСУ. Зараз отримують наступні запити з фронту, тому продовжують збирати кошти і купляти все необхідне для наших захисників.



Ми відмовилися від традиційного святкування Дня компанії влітку, передавши всі заплановані на цей захід гроші Благодійному Фонду Help People для підтримки постраждалих від підриву Каховської ГЕС.

Також ми встановили партнерські стосунки з фондом «Діти героїв», який опікується сім’ями загиблих воїнів. 70 підопічних фонду отримали від наших колег новорічні подарунки. Ми розробили для дітей комплексну освітню програму. Наразі 25 підлітків за нашої підтримки пройшли профорієнтаційне тестування, готуються до НМТ та вступу до вишу. Ще 15 дітей вивчають англійську мову за допомогою наших колег-волонтерів з різних офісів EY. Більше заходів ми плануємо проводити з весни 2024 року.

Наталія Теленкова,
керівниця комітету з питань корпоративної відповідальності

В EY на першому місці — комфорт та безпека працівників

Київський офіс компанії — це  оупенспейс з комфортними робочими місцями та кухнею, де можна перекусити, приготувати каву або чай. Але найбільше працівники люблять проводити час на великому балконі з краєвидом на Хрещатик, де за гарної погоди можна як перепочити, так і попрацювати на свіжому повітрі.

Офіс у Львові значно молодший за київський — його відкрили у 2019 році. Проте він активно розвивається і планує запрошувати до роботи все більше спеціалістів. Одним із принципів компанії є гнучкість, тому за згоди працівника можлива релокація між українськими офісами.

До пандемії співробітники EY працювали в офісі з можливістю інколи брати ремоут-дні, попередньо домовившись про це з керівництвом. Зараз, під час військового стану, команда працює здебільшого віддалено, проте є можливість приходити працювати у офіс, якщо це необхідно.

Для того, щоб кожен співробітник міг якісно виконувати свою роботу, компанія створила необхідні умови:

  • офіси обладнали генератором і системою Starlink, підготували запаси питної та технічної води;
  • восени 2022 року всі співробітники, що перебувають в Україні, отримали додаткову допомогу від компанії, націлену на облаштування робочих місць вдома відповідно до нових викликів, пов’язаних з можливою відсутністю електропостачання та зв’язку.

Довіра та відповідальність — основоположні принципи роботи в EY

Людей, які працюють в EY, об’єднують спільні цінності:

  • чесність і повага одне до одного;
  • командна робота та інклюзивність;
  • енергія, ентузіазм та сміливість бути лідерами.

Організація робочих процесів в EY базується на інклюзивності та довірі — як між членами робочих команд, так і між керівниками й підлеглими. Офіційно робочий день триває з 9:00 до 18:00. У цей час потрібно бути на зв’язку, але завжди можна відлучитися на кілька годин чи почати працювати пізніше, заздалегідь попередивши команду. Якщо ви вкладаєтеся в строки і показуєте результат, ніхто не стежитиме, чи відсиділи ви 8 годин на робочому місці. 

У компанії вірять, що можливість працювати за індивідуальним графіком та самостійно обирати місце роботи сприяє добробуту працівників, забезпечує необхідний баланс між роботою і особистим життям та дозволяє надавати клієнтам послуги найвищої якості.

Кожен несе відповідальність за свою частину проєкту і безпосередньо впливає на кінцевий результат. Під час прийняття важливих рішень враховується думка всіх членів команди, а керівництво завжди заохочує колег проявляти ініціативу. 

Для кожного співробітника встановлюються KPI, які впливають на щорічний перегляд заробітної плати та можливість переходу на наступний професійний рівень.

З кожним співробітником стабільно підтримують зв’язок, незалежно від його місцезнаходження. Регулярно відбуваються колективні відеодзвінки керуючого партнера з колективом EY в Україні, під час яких діляться новинами компанії, а також відповідають на запитання спеціалістів.

Окрім цього, зустрічі між колегами відбуваються ще й в межах команд та відділів. Це можуть бути щотижневі або щомісячні мітинги щодо поточних питань та проєктів.

Євгенія Костіцина,
старша фахівчиня з розвитку бренду роботодавця
На таких зустрічах ми обов’язково питаємо, як справи та настрій у членів команди, ділимось новинами, обговорюємо подорожі, пройдені курси та інші особисті досягнення. З вимушеним переходом на ремоут ми стали більше цінувати ситуативні розмови з колегами про життя поза роботою. Щонайменше двічі на рік проходять зустрічі всієї команди EY в Україні, де ми обговорюємо поточні результати, важливі новини та вітаємо ювілярів за стажем роботи.

Як в EY турбуються про здоров’я та відпочинок працівників

Вихідні, лікарняні та відпустка надаються відповідно до трудового законодавства України, але з додатковими перевагами. Усі працівники, незалежно від посади та стажу роботи, мають право взяти щорічну оплачувану відпустку тривалістю 35 робочих днів замість 24 календарних, передбачених законом. Також дозволяється брати кілька вихідних у зв’язку з весіллям, або через інші сімейні обставини — наприклад, у зв’язку з хворобою неповнолітньої дитини.

Корпоративне медичне страхування покриває невідкладне, стаціонарне, амбулаторно-поліклінічне, планове стоматологічне лікування та витрати на медикаменти для всіх співробітників, які пройшли випробувальний термін.

Окрім цього, раз на рік компанія проводить дні здоров’я, коли кожен може отримати консультацію різних медичних фахівців, здати аналізи, пройти обстеження та відвідати лекції на тему здоров’я.

Для підтримки фізичного та морального здоров’я працівників в EY діє програма Wellness, в рамках якої проходять спортивні заходи, зустрічі із психологом, та різноманітні тренінги. Такі активності сприяють неформальному спілкуванню між колегами, формують командний дух і допомагають знаходити точки перетину між роботою та особистим життям.

Поліна П'явчук,
молодша HR-спеціалістка
Спортивні заходи вже давно стали одним з улюблених форматів тимбілдингу серед наших колег. Найчастіше ми обираємо події, які мають на меті збір коштів для суспільно важливих і корисних проєктів. Участь у таких проєктах дає додаткову мотивацію і відчуття, що маленькими кроками ми можемо зробити світ кращим.

У компанії є традиція двох щорічних корпоративів: масштабного святкування Нового року, яке зазвичай відбувалось у закладі та супроводжувалось  розважальною програмою, та літнього корпоративу, під час якого працівники брали участь у різних спортивних активностях на свіжому повітрі.

Наразі в EY відмовилися від традиційних вечірок, натомість посиливши участь компанії у благодійних ініціативах, таких необхідних українському суспільству у цей нелегкий час. Кошти на святкування переспрямовуються на підтримку дітей загиблих героїв, а також на забезпечення усім необхідним співробітників EY, які несуть службу в лавах ЗСУ, або їхніх близьких та друзів, що долучися до війська.

Компанія підтримує молодь та піклується про збереження планети

EY підтримує та організовує десятки освітніх проєктів для молоді:

  • EY Campus — кар'єрна програма для студентів 1-4 курсів економічних, юридичних та технічних спеціальностей;
  • Cyber Consulting Bootcamp — освітній проєкт для студентів технічних спеціальностей, які цікавляться сферою кібербезпеки та IT-консалтингу;
  • Recovery Case Challenge — змагання з розробки рішень для реального проєкту із відновлення економіки України.
За останні 10 років проєкти, які організовувала або підтримувала компанія, охопили близько 15 000 студентів, понад 500 студентів та випускників було працевлаштовано.

Також компанія реалізує низку освітніх ініціатив, покликаних дати дітям соціально вразливих категорій рівні можливості з іншими:

  • «Стипендіат» — надання стипендій випускникам інтернатів;
  • EY English school — індивідуальні уроки англійської мови від волонтерів компанії для дітей без батьківської підтримки;
  • «ЗНО проєкт» — допомога у виборі професії та оплата репетиторів для дітей із малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, сиріт тощо. 

Також щороку спеціалісти компанії долучаються до pro bono проєктів: стають менторами для соціальних підприємців, громадських організацій чи представників вразливих груп населення.

Окрім цього, EY підтримує екологічні ініціативи та має на меті максимально зменшити вуглецевий слід компанії до 2025 року. 

EY непорушно дотримується принципів Зеленого офісу у своїй діяльності. З 2008 року мінімізують негативний вплив на довкілля: проводять для співробітників інформаційні кампанії про шляхи зниження СО2, заміняють ділові поїздки на відеозв’язок (робили так ще в докарантинні часи). В офісах встановили датчики руху для уникнення зайвого використання електроенергії. Для постачальників розробили кодекс етики та акцентують їхню увагу на важливості дотримання принципів ощадливого поводження з ресурсами.

До пандемії щорічно проводили низку виїзних заходів, спрямованих на компенсацію шкоди, яку компанія наносить планеті: саджали дерева, допомагали природоохоронним закладам. У майбутньому планують ще активніше працювати в цьому напрямку.

Що сприяє кар’єрному росту співробітників EY?

В EY активно допомагають співробітникам реалізовувати свій кар'єрний потенціал та досягати професійних цілей. У компанії існує власна система навчання. Кожна сервісна лінія, що надає послуги клієнтам, має свою унікальну карту навчання (Learning Map), яка містить інформацію щодо обов'язкового hard та soft skills навчання, що відрізняється для кожного професійного рівня. Це допомагає співробітникам кар’єрно зростати та розвиватися.

EY надає всім працівникам безкоштовний доступ до навчальних онлайн-ресурсів на платформі Udemy, а також до додатку goFLUENT, в якому можна дистанційно вивчати 7 мов, зокрема ділову англійську. Опанування іноземних мов допомагає співробітникам взаємодіяти з колегами з офісів EY у різних країнах та з міжнародними партнерами.

Програма розвитку персоналу EY Badges. Це віртуальні відзнаки різних ступенів: бронзова, срібна, золота і платинова, які вказують на рівень кваліфікації співробітника в сфері аналітики, кібербезпеки, новітніх технологій та інновацій. Вони можуть використовуватися як всередині компанії, так і за її межами. Щоб їх заробити, необхідно пройти певне навчання, продемонструвати засвоєні знання на практиці та отримати рекомендацію від наставника.

EY стала першою організацією, яка пропонує повністю віртуальну безкоштовну програму EY Tech MBA, розроблену спільно з Hult International Business School. Програма доступна для всіх співробітників, незалежно від грейду, місця проживання чи попередньої кваліфікації.

Міжнародна та професійна сертифікація. Компанія EY сприяє отриманню співробітниками міжнародних професійних сертифікацій (ACCA, CPA, CIMA, CFA, CISSP, CISA, PMP, APICS CPIM тощо).

Міжнародні програми мобільності. Учасники таких програм отримують можливість попрацювати в офісі компанії за кордоном: здобувають унікальні професійні навички, опановують специфіку ведення бізнесу в тій чи іншій країні та знайомляться з новою культурою. У довгостроковій перспективі досвід роботи за кордоном відкриває перед співробітником ширші можливості кар’єрного росту. До початку пандемії за 5 років у програмах мобільності взяли участь понад 200 представників EY з України. З початком повномасштабного вторгнення у компанії почала діяти ще одна програма мобільності Mobility4U. Вона орієнтована на українців, які виявили бажання тимчасово жити та працювати у інших країнах.

З січня 2015 року до лютого 2017 року я працювала в офісі EY в місті Солт-Лейк-Сіті у США. Спочатку на позиції рядової менеджерки, а згодом — старшої. Це був незабутній досвід, що назавжди змінив мене і дав можливість вирости професійно та особистісно. А ще — довести самій собі: я здатна якісно виконувати складну роботу в умовах, що кардинально відрізнялися від тих, в яких я звикла працювати у рідній країні. 

Постійно спілкуючись із колегами та клієнтами англійською, я значно підвищила свій рівень знання мови і тепер володію нею так само добре, як і рідною. Дізналася багато нового про роботу американських банків, звітність публічних компаній, і ці знання час від часу стають у пригоді й під час роботи в Україні. Також я успішно склала іспити та отримала сертифікат СPA, який є ознакою професійної кваліфікації публічних бухгалтерів (аудиторів) у США й усьому світі. Після повернення додому мій підхід до роботи став менш авторитарним і більш зосередженим на потребах моїх команд, а не тільки на результатах роботи.

Маріана Сімак,
старша менеджерка

Система наставництва. У кожного співробітника, незалежно від посади, з перших днів роботи є наставник, який допомагає скласти план кар’єрного росту і надає підтримку в будь-яких робочих питаннях. Наприкінці року саме фідбек від наставника відіграє вирішальну роль під час прийняття рішення щодо просування його підопічного кар’єрними сходами.

Від кандидатів очікують вміння критично мислити та працювати в команді

Компанія шукає людей, насамперед здатних критично мислити, швидко адаптуватись до нових задач та ефективно взаємодіяти в команді. Не менш важливими є високий рівень володіння англійською мовою та сильна мотивація до професійного зростання. В EY цінують здорову дискусію, правильні запитання та вміння знаходити на них відповіді. Технічні знання і навички теж відіграють важливу роль, але вони залежать безпосередньо від посади, на яку подається кандидат.

Двері компанії завжди відкриті для молодих спеціалістів з фінансів, права, ІТ, податків та інших сфер з досвідом та знанням англійської. Чекають тут і на студентів: щороку EY пропонує студентам пройти стажування в одному з відділів компанії. Так, у 2023 році близько 300 людей взяли участь у таких освітніх заходах, а 116 студентів та нещодавних випускників університетів долучились до команди професіоналів EY.

Навчаючись у Київському національному економічному університеті, я відвідав тренінг, організований EY, і загорівся ідеєю потрапити до них на стажування. Пройшов кілька етапів відбору, зокрема тестування з бухгалтерського обліку, і отримав позицію стажера, а згодом і повноцінну роботу. 

На початку кар’єри, звісно, виникали певні труднощі, але я сприймав їх як норму, адже вчитися нового завжди важко. Проте я відчував колосальну підтримку команди. Жоден колега ще ніколи не відмовив мені в допомозі. Колектив EY — топовий. 

Працюючи тут, я відчуваю, як щороку зростаю професійно та інтелектуально. На сьогодні EY — це вершина фінансового ринку в Україні. Якщо хочеш бути на вершині — вибір очевидний. 

Ігор Макарчук,
старший аудитор

Як проходить відбір та адаптація співробітників

Зазвичай кандидат має пройти онлайн-тестування на оцінку рівня логічного мислення та знання англійської, виконати профільний тест або вирішити кейс і взяти участь в одному або кількох етапах інтерв’ю з рекрутерами компанії та менеджерами відповідного відділу. Під час співбесіди оцінюють наявність у кандидата якостей, які найбільше цінують у компанії, а також перевіряють технічні навички та досвід.

Олександра Петрик,
провідна фахівчиня HR-відділу
У перший робочий день усім новачкам надсилають пам’ятку з відповідями на найпоширеніші питання та посиланнями на контактних осіб, з якими варто зустрітись у першу чергу. Також співробітник знайомиться зі своїм наставником, який допомагає адаптуватись, представляє новачка колегам, ставить задачі та допомагає їх виконати.

Для нових співробітників ми проводимо тренінг Welcome to EY, на якому детально розповідаємо про компанію та відповідаємо на всі запитання. Після 2 тижнів роботи у новачка відбувається розмова з рекрутером, який розпитує про настрій, відчуття щодо роботи, дає підказки на майбутнє. За півтора місяця проводиться більш предметна розмова з HR Business Partner, а ближче до кінця випробувального терміну, що триває 3 місяці — ще одна зустріч з рекрутером.

EY завжди чекає на амбітних та цілеспрямованих працівників. Якщо це про вас — надсилайте резюме!

Поскаржитися на компанію
Всі вакансії
Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: