fbpx
Govitall
Київ, Ukraine Tech

Govitall — одна з найбільших міжнародних продуктових IT-компаній, яка пропонує рішення у сфері освітніх проектів та побудови успішної кар'єри. Продуктам компанії віддають перевагу клієнти з усього світу. Вже більше десяти років Govitall успішно працює на ринках США, Європи та Австралії.

Тут тебе мотивують постійно розвиватися
14років на ринку
200+працівників
100000+клієнтів з усього світу

Офіс Govitall — тут комфортно креативити

Компанія виникла як хобі, а перетворилася на успішний бізнес

Засновник Govitall створив компанію зі своїми друзями в студентські роки — в 2004 році. Зараз компанії вже 15 років, тут працюють мінімум 200 співробітників, але всередині, як і раніше, панує підприємницький дух. Мінімум бюрократії, створення міцної команди і постійне вдосконалення бізнес-процесів — це те, що лишилося незмінним за весь час існування компанії. Також тут дуже багато уваги приділяють корпоративній культурі і цінностям, завдяки яким виходить не втрачати темп і зберігати важливі для компанії якості.

Лєна Римськая ,
Project manager
«Мені імпонує принцип компанії про те, що немає нічого неможливого. Я б навіть сказала, що працюю за цю ідею. Багато років тому мені здавалося, що ось із цим мені ніколи не впоратися, я не потягну. Але у мене вийшло — виявляється, я можу! І це круто. Коли ти думаєш: "Це нереально!", варто подумати ще 5 хвилин — і ти розумієш, що в принципі це можливо, просто треба брати і робити».

Принципи компанії

1 Немає нічого неможливого, все в наших руках. Ми знаходимо рішення в будь-якій ситуації.
2Кайдзен.
Ми постійно оптимізуємо наші процеси і підвищуємо загальну продуктивність компанії.
3Wow-сервіс.
Ми прагнемо перевершувати очікування своїх клієнтів щодо якості обслуговування.
4Взаємоповага. Наші професійні відносини засновані на відповідальності і взаємоповазі.
5Експерименти і вільний дух підприємництва. Ми ініціативні. Ми говоримо про нове і реалізуємо свої кращі ідеї.

Ми ніколи не стоїмо на місці

У Govitall діє принцип постійного вдосконалення — кайдзен. Оптимізація бізнес-процесів, перехід на проектну структуру, автоматизація та багато іншого відбувається щодня. Будь-який співробітник може внести свою пропозицію, і тут йому ніколи не скажуть: «Ні, це зараз мені нецікаво» — керівництво завжди розгляне ідею і дасть зворотний зв'язок. Ініціатива цінується і заохочується. Співробітники можуть самі взяти більше відповідальності і показати результат. Це дає їм можливість рости всередині компанії, підвищувати свій професіоналізм і розширювати зону відповідальності.

Олег Гордєєв,
Chief product officer
«Ініціативність та іноваційність у нас у великій пошані. Нам важливо, щоб ті зміни, які ми впроваджуємо, були новаторськими. Я дуже ціную ці якості в своїй команді, і мені подобається, що керівництво розділяє мій підхід».

Команда професіоналів, які відповідають цінностям компанії

Основа зростання компанії Govitall — це команда і наявність ресурсів для досягнення цілей. В людях тут цінують відкритість і професіоналізм, вміння генерувати нові ідеї. У свою чергу, компанія активно інвестує в освіту і реалізацію ідей. Співробітники завжди обговорюють з менеджерами, що їм цікаво, що нового хочеться вивчити, чого не вистачає, ставлять мету свого розвитку. Внутрішнє навчання — один із чинників успіху компанії, і йому тут приділяють багато уваги. Відвідування конференцій, внутрішні тренінги, хакатони, а також залучення зовнішньої експертизи — співробітникам доступні всі джерела розвитку.

Женя Крюков,
CEO
«Мені дуже подобається драйв, динамічність. Я не люблю просто сидіти на місці, варитися в чомусь одному. А тут завжди дуже багато цікавих ідей та ініціатив. Я більше управлінець, і з якихось хард скілів можу чогось не знати, але в команду намагаюся завжди набирати людей, які в своїх сферах розбираються краще за мене. Мені подобається працювати з такими людьми, тому що вони заряджають мене новими знаннями, трендами, а я заряджаю їх на досягнення результату».

Ми будуємо відносини в команді на довірі

У Govitall немає детективного контролю. Співробітники самі планують свій час. Головне — результат і якісно виконана робота. Якщо потрібно піти раніше — йди, просто попередь своїх колег. У команді відносини побудовані на довірі. Якщо співробітник сказав, що зробить, то всі знають — він розіб'ється об підлогу, але виконає своє завдання і зробить це якісно.

Тут тебе мотивують постійно розвиватися

У компанії мало стандартних завдань, тому постійно необхідно шукати рішення, дізнаватися щось нове, розвиватися. Дуже важливо, щоб співробітник розумів, навіщо він в цій компанії і на цій посаді, а не робив роботу просто тому, що хтось так сказав. І не боявся ризикувати і помилятися. Одна з цінностей компанії — це wow-ефект, тобто давати більше, ніж очікується. А це неможливо без захоплення своєю справою, бажання постійно виходити за рамки і шукати можливості.

Саша Козлов,
Project manager
«Ви чули про поняття "заряджена людина"? Це людина, яка працює не заради роботи і ставить завдання не заради того, щоб ставити завдання. Він робить те, що любить. Він знає, навіщо і для чого. Це людина, яка завжди прагне вдосконалюватися, покращувати свої навички, розвиватися. Люди, які працюють в Govitall, — це саме такі люди. Їм подобається те, що вони роблять, і вони бачать в своїй роботі цінність».

Ми вміємо відпочивати!

В офісі компанії є своя тераса, BBQ, PlayStation. Тут регулярно проходять чемпіонати з пінг-понгу і кікеру, пікніки і велопокатушки, яскраві і драйвові корпоративи. Якісний відпочинок та можливість перезавантажитися під час робочого дня — важлива частина культури Govitall. Навіть у найбільш напружений робочий день кожен може спуститися вниз, взяти свого друга-колегу, щоб пограти в теніс і обговорити щось в більш неформальній атмосфері. Також у компанії є своя футбольна команда, заняття йогою. А кожну першу п'ятницю місяця проходить Happy Friday: час для спільного відпочинку і спілкування, знайомства з новими співробітниками і можливість краще пізнати старих.

Наташа Панченко,
Сhief marketing officer
«Звичайно, у нас є ієрархія, але ці межі розмиті і я ,наприклад, їх не відчуваю. Ми спокійно спілкуємося з керівником. Тут не зв'язують руки, і якщо щось не подобається, ти можеш про це прямо сказати і тобі завжди підуть назустріч, якщо у компанії є така можливість».

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: