fbpx

Grade Education Centre

  • Київ
  • Освітні
Grade в перекладі – якість, рівень, оцінка. Тут все відповідає ідеї робити свою роботу на високому рівні.

Grade Education Centre – центр міжнародних іспитів з англійської мови, який займає 80% ринку всіх іспитів по Cambridge English в Україні. Єдиний офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English в Україні.

Grade Education Centre
13років на ринку
90+працівників
8 000клієнтів на рік

Тут створюють можливості для розвитку

В Grade відповідальність = свобода

Тут кожен – лідер і кожен відповідає за свою роботу та самореалізацію. У нас така політика: головне, щоб всі питання були закриті і робота робилася. Якщо ми ставимо завдання побудувати корабель, то ми не вчимо, як його будувати. Ми створюємо відчуття туги по морю і таким чином людина сама приходить до розуміння, як будувати корабель і з чого починати. А команда допоможе і підтримає.

Олексій Зінченко,
CEO
«Компанія створилася практично випадково. У нас був інший бізнес і несподівано з'явилася можливість отримати ліцензію на проведення тестів TOEFL. Вирішили ризикнути, позичили грошей і 13 листопада 2008 роки провели перший тест. Потім додали навчання, почали людей готувати до тестування, додали можливість здавати інші тести. І ось за 10 років компанія виросла з одного кабінету в цілу будівлю в центрі Києва».

Цінності Grade

Любов та повага
один до одного

Ми намагаємося створювати умови, в яких люди будуть щасливі. Ми переконані, що тільки щаслива та здорова людина може якісно робити свою роботу.
Атмосфера, взаємодія та підтримка в колективі створюють умови для легкої і комфортної роботи професіоналів і якісного навчання наших клієнтів.

Максимальна чесність

Ми максимально чесні перед колегами та клієнтами. Щоб вирішити будь-яке питання з керівниками в компанії – досить просто чесно і прямо його озвучити.

Ми завжди на зв'язку і відкриті до спілкування.

Ми дуже маневрена організація

У роботі завжди є нові проекти. Сюди приходять люди, які ініціативні і хочуть зробити щось своє, привнести якісь нові елементи. Компанія дає можливості впроваджувати нові ідеї, запускати нові напрямки.

Андрій Пігарев,
Academic Director
«Кожен тут першовідкривач. Ми постійно впроваджуємо новинки або елементи, яких немає на ринку. Наприклад, недавно в компанії провели воркшоп по дислексії, і вже є ідеї розробити такий курс для дітей. Або запускаємо курс для тінейджерів, який заснований на CLIL (це вивчення всіх або декількох предметів шкільної програми іноземною мовою), тому що у нас з'явилися хлопці, які почали працювати з цим курсом. Це, по суті, real life tasks. Якщо є ідея – прояви ініціативу і роби».

У компанії працює тільки система пряника

Викладач сам вибирає, які курси хоче вести, скільки годин працювати. Це обговорюється на початку кожного семестру на зустрічах з керівником. Тут же обумовлюють напрямок і цілі розвитку співробітника. Це може бути здача мовного іспиту на рівень вище, підвищення teaching qualification або відвідування вебінарів та конференцій. Якщо всі пункти за семестр виконані, то співробітник отримує фінансове заохочення. Тут цінують цілеспрямованість і прагнення до розвитку.

Тим, хто не хоче стояти на місці, досить натякнути про це

Компанія дає можливості молодим викладачам рости відповідно до їх інтересів. У компанії проводять щомісячні зустрічі PDD (Professional development days), де обговорюють і презентують вузькоспеціалізовані методичні матеріали. Щорічно компанія спонсорує поїздки на міжнародні конференції для кращих співробітників. На багатьох таких заходах викладачі Grade виступають в ролі експертів і лекторів.

Карина Гальчинська,
Project Manager
«Я прийшла на позицію адміністратора, записувала учнів в групи, консультувала клієнтів. Поступово я стала брати на себе більш складні завдання, перейшла працювати в екзаменаційний центр, який швидко розвивався. Коли мені захотілося перейти в нову сферу, мені пішли назустріч і я почала працювати в відділі освіти за кордоном. Мені дуже цікаво займатися більш складними проектами, і тут є така можливість. Grade ніколи не стоїть на місці. Ми завжди відкриваємо якісь нові відділи, розвиваємося, щось оптимізовуємо».

У нас не працює правило «клієнт завжди правий»

Якщо клієнт веде себе некоректно по відношенню до нашої команди, то ми з ним розлучаємось. Тут працюють дуже талановиті люди, є фахівці такого рівня, яких в країні більше немає. Тут немає людей, які хочуть 5 років сидіти на одному місці. Всі готові рости, готові працювати, готові віддавати частину себе. Саме завдяки такій команді ми розвиваємося семимильними кроками. Це наш найбільший актив і цінність.

Марина Гордієнко ,
Operation Director
«Grade — це місце людей, які обожнюють те, що роблять. Часто викладачі так захоплюються процесом, що не помічають перепрацювань, доводять себе до емоційного виснаження і вигоряння. Для нас дуже важливо не допустити цього, регулювати навантаження кожного, поєднувати різні види діяльності: викладання, менторинг, адміністративні завдання. Таким чином ми розподіляємо навантаження і міняємо рід діяльності співробітників».

У компанії викладачі виховують викладачів

У Grade розвинене менторство. Викладачі, які мають високий рівень кваліфікації і пропрацювали в компанії достатньо часу, проходять навчання і стають менторами для менш досвідчених колег. Кожен новенький отримує ментора або навіть декількох, якщо необхідна підтримка в різних професійних напрямах. Пари формують академічні директори. Це дає можливість розібратися в щоденних процесах компанії, зрозуміти, як взаємодіють відділи, до кого і з якими питаннями звертатися, а також отримати погляд з боку на свою діяльність і зрозуміти можливі шляхи зростання.

Татьяна Кубанова,
Teacher: General & Business English
«Вперше мене в Grade привела подруга займатися і підтягнути англійську. Я закохалася в атмосферу буквально з першого дня. Через тиждень зрозуміла, що хочу тут викладати, працювати в цьому колективі. Йшла до цього 2 роки. Як учениця школи пройшла рівень B2, потім С1, отримала сертифікат CELTA, зважилася відправити своє резюме на відкриту позицію і ні секунди не пошкодувала. З першого дня відчула себе членом цієї сім'ї. Всі намагалися допомогти, йшли назустріч, старші колеги відповідали на питання — від того, як користуватися принтером і ксероксом, до того, як краще підготувати вправу для студентів. Це приголомшливий колектив, частиною якого дуже здорово бути».

«А давайте піцу замовимо?»

Неформальні зустрічі — важлива частина життя команди. Вони проходять часто і дуже різноманітно — настільні ігри, майстер-класи, лекції, вечірки. Ініціатором може виступити будь-який, не обов'язково керівник компанії. У колективі навіть є своя музична група і регулярно проходять внутрішні концерти.

Олена Тригуб,
Academic Director
«Ми постійно щось організовуємо. Адже з прикольними людьми хочеться провести час, залишитися на піцу, пограти в ігри, просто розслабитися в кінці тижня. Нещодавно організували кулінарний майстер-клас, самі готували, самі дружно все з'їли. Були квести перед новим роком, лекції з мистецтва. Постійно щось відбувається».

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: