fbpx
Reprezent
Київ, Ukraine Tech

Компанія з дизайну презентацій та навчанню тому, як робити круті презентації. Люблять те, що роблять. Візуалізують ідеї. Роблять складні концепції простими для сприйняття. Постійно розвиваються і розвивають інших: проводять відкриті воркшопи, курси і корпоративне навчання з підготовки презентацій.

Клієнт приходить до нас із проблемою, і ми допомагаємо йому знайти рішення
5років на ринку
10співробітників
450клієнтів із 26 країн
700готових презентацій

У кожного з нас була шкільна мрія — створити свій бізнес

Компанія почалася з двох студентів КПІ — Саші та Андрія. Спочатку до них приєдналися Валентин, Богдан і Антон, який досі у команді та керує більшістю проектів. Хлопці починали працювати в антикафе, потім — у кімнаті гуртожитку і в приміщенні однієї зі студентських організацій КПІ, де постійно юрмилися студенти. Через деякий час компанія переїхала до власного офісу, а команда почала змінюватися та розширюватися. Зараз Reprezent на ринку вже 5 років, в них сотні класних проектів і по-справжньому дружня Reprezent Family.

Андрій Приходченко,
Creative Director & Co-founder
«Завжди хотів займатися своєю справою і до Reprezent встиг зробити кілька невдалих спроб. Коли Саша прийшов з ідеєю і пропозицією, довго не думав — через 10 хвилин в нас вже було готове ім'я майбутньої компанії».
Олександр Томілін,
CEO & Co-founder
«У нас була шкільна мрія — збудувати компанію, де буде багато співробітників, крутий офіс і все буде зав’язано на цікавій ідеї. Це співпадало з тим, про що мріяв Андрій. Тому ми з самого початку вирішили працювати в такому форматі. Уся команда у штаті — так зручніше керувати проектами, обмінюватися знаннями, досвідом і робити разом щось прикольне».
Антон Росенко,
COO
«Спочатку ми вважали, що в Україні ніхто не займається нішею дизайну презентацій і що в нас не буде прямих конкурентів. Ми помилилися: кілька компаній все ж було, просто вони не були особливо публічні. Цікаво спостерігати, як з 2014 року розвинувся ринок і як він розвивається зараз. З'являються нові імена й нові бренди, і це круто: ми не вважаємо це конкуренцією, скоріше партнерством, яке допомагає нам всім разом розвивати ринок дизайну презентацій в Україні».

Що роблять Reprezent?

Роблять презентації

не лише красиво, але й зрозуміло.

Навчають робити гарні презентації

як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів.

Допомагають готуватися до публічних виступів

від структури й підготовки промови до промальовування симпатичних слайдів до цієї промови.

Катя Маркова,
Ілюстратор
«Reprezent навчив мене вчитися, долати труднощі, бути більш професійною, навчив працювати, врешті-решт. Я люблю його за сімейну атмосферу. Не можу сприймати роботу як роботу, де якийсь дядечко буде іноді мені казати: „Ай-яй-яй, Катю!“ Ні, це ось такі хлопці й дівчата, з якими ми разом робимо одну справу».

Зробити відмінну презентацію — це не просто підібрати красиві картинки, а й допомогти донести ідею. У своїй роботі Reprezent дотримуються певних правил:

1. Не зупинятися на першому рішенні. Часто рішення приходить швидко, але воно банальне, наприклад «три іконки+текст». Якщо на ньому зупинитися, то ніколи нічого краще не вийде, а буде завжди «три іконки+текст». Щоб знайти більш цікаве рішення, потрібно сказати: «Окей, цей варіант є, можна в будь-який момент до нього повернутися». І думати далі.

2. Стежити за якістю. Важливий принцип роботи Reprezent — постійно перевіряти свою роботу, перш ніж відправляти її клієнтам на фідбек.

3. Прислухатися до клієнтів. У команди завжди є власне дизайнерське бачення. Але вони розуміють, що ніхто не знає бізнес краще за клієнта.

4. Підтримувати один одного. Якщо у когось не вистачає ідей, його підстрахують і допоможуть знайти небанальні рішення.

Марина Кліщенко,
Дизайнер
«Я працюю тут вже 3,5 роки. Відчуваю свій розвиток однозначно. Особливо якщо порівнювати з першим днем — це небо і земля. Я виросла як дизайнер, багато чому навчилася у роботі з інструментами. Але більше за все я пишаюся своїм досвідом, не хочу його втрачати, а хочу й далі розвиватися та не зупинятися».

Ми довго аналізуємо і намагаємося видавати крутий результат

Специфіка роботи Reprezent у тому, що це не лише про дизайн. Ідеальний кандидат в першу чергу повинен вміти аналітично мислити.

Всі в команді вміють розбиратися у тонкощах бізнесу клієнта, чи то нарощування вій чи фармацевтична компанія з дуже складним продуктом. Виходячи з цього, потрібно скомпонувати промову або контент для презентації, потім зробити дизайн, щоб це була не просто гарна картинка, а те, що доносить ідею саме цього продукту.

Денис Юдін,
Ілюстратор
«Мені тут комфортно, тому що моя робота пов’язана з людьми. Мені дуже важливо, щоб поруч зі мною були приємні люди, щоб ніхто не зазнавався і не вважав себе кращим за інших. Тут у кожного своє бачення, і ми черпаємо один в одного ідеї. Я ходжу сюди не на роботу, я ходжу сюди розвиватися».

Ми всі в одному човні, і нам важливо гребти в один бік

Зараз у команді Reprezent 10 чоловік. З одного боку, усі співробітники як сім'я — дружать і підтримують один одного. Але якщо хтось не може впоратися, з ним прощаються. Тут усі в одному човні, і важливо гребти в один бік. Тому команда намагається разом прямувати до результату, щоб ніхто не випадав з ланцюжка.

Колектив дуже різниться. Немає такого, що всі люблять подорожувати або всі люблять читати, — всі абсолютно різні. Головне, щоб людина була доброзичлива і могла впоратися зі своїми обов’язками. У людях тут не приймають агресивність та песимізм, тому що такі співробітники можуть посіяти зерно злості або негативу, яке згодом масштабується на весь колектив.

В компанії немає такого, що одна людина відповідає за один проект. Тут за кожний проект відповідають усі разом і допомагають один одному. Усі займаються однією справою, і кожен намагається зробити свій внесок. І виходить дійсно щось круте.

Маргарита Шевцова,
Дизайнер
«Мені подобається те, що я на роботі відчуваю себе як удома. Мене не обмежують рамками. Це надихає мене на роботу. Я знаю, що якщо в мене з’являється якась ідея, я можу прийти на роботу і втілити її в своєму новому проекті. Тут така сильна, хороша команда — таке відчуття, що тут зібралася компанія друзів».

Додати відгук

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: