fbpx
Reprezent
Київ, Ukraine Tech

Компанія з дизайну презентацій та навчанню тому, як робити круті презентації. Люблять те, що роблять. Візуалізують ідеї. Роблять складні концепції простими для сприйняття. Постійно розвиваються і розвивають інших: проводять відкриті воркшопи, курси і корпоративне навчання з підготовки презентацій.

Клієнт приходить до нас із проблемою, і ми допомагаємо йому знайти рішення
5років на ринку
10співробітників
450клієнтів із 26 країн
700готових презентацій

У кожного з нас була шкільна мрія — створити свій бізнес

Компанія почалася з двох студентів КПІ — Саші та Андрія. Спочатку до них приєдналися Валентин, Богдан і Антон, який досі у команді та керує більшістю проектів. Хлопці починали працювати в антикафе, потім — у кімнаті гуртожитку і в приміщенні однієї зі студентських організацій КПІ, де постійно юрмилися студенти. Через деякий час компанія переїхала до власного офісу, а команда почала змінюватися та розширюватися. Зараз Reprezent на ринку вже 5 років, в них сотні класних проектів і по-справжньому дружня Reprezent Family.

Андрій Приходченко,
Creative Director & Co-founder
«Завжди хотів займатися своєю справою і до Reprezent встиг зробити кілька невдалих спроб. Коли Саша прийшов з ідеєю і пропозицією, довго не думав — через 10 хвилин в нас вже було готове ім'я майбутньої компанії».
Олександр Томілін,
CEO & Co-founder
«У нас була шкільна мрія — збудувати компанію, де буде багато співробітників, крутий офіс і все буде зав’язано на цікавій ідеї. Це співпадало з тим, про що мріяв Андрій. Тому ми з самого початку вирішили працювати в такому форматі. Уся команда у штаті — так зручніше керувати проектами, обмінюватися знаннями, досвідом і робити разом щось прикольне».
Антон Росенко,
COO
«Спочатку ми вважали, що в Україні ніхто не займається нішею дизайну презентацій і що в нас не буде прямих конкурентів. Ми помилилися: кілька компаній все ж було, просто вони не були особливо публічні. Цікаво спостерігати, як з 2014 року розвинувся ринок і як він розвивається зараз. З'являються нові імена й нові бренди, і це круто: ми не вважаємо це конкуренцією, скоріше партнерством, яке допомагає нам всім разом розвивати ринок дизайну презентацій в Україні».

Що роблять Reprezent?

Роблять презентації

не лише красиво, але й зрозуміло.

Навчають робити гарні презентації

як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів.

Допомагають готуватися до публічних виступів

від структури й підготовки промови до промальовування симпатичних слайдів до цієї промови.

Катя Маркова,
Ілюстратор
«Reprezent навчив мене вчитися, долати труднощі, бути більш професійною, навчив працювати, врешті-решт. Я люблю його за сімейну атмосферу. Не можу сприймати роботу як роботу, де якийсь дядечко буде іноді мені казати: „Ай-яй-яй, Катю!“ Ні, це ось такі хлопці й дівчата, з якими ми разом робимо одну справу».

Зробити відмінну презентацію — це не просто підібрати красиві картинки, а й допомогти донести ідею. У своїй роботі Reprezent дотримуються певних правил:

1. Не зупинятися на першому рішенні. Часто рішення приходить швидко, але воно банальне, наприклад «три іконки+текст». Якщо на ньому зупинитися, то ніколи нічого краще не вийде, а буде завжди «три іконки+текст». Щоб знайти більш цікаве рішення, потрібно сказати: «Окей, цей варіант є, можна в будь-який момент до нього повернутися». І думати далі.

2. Стежити за якістю. Важливий принцип роботи Reprezent — постійно перевіряти свою роботу, перш ніж відправляти її клієнтам на фідбек.

3. Прислухатися до клієнтів. У команди завжди є власне дизайнерське бачення. Але вони розуміють, що ніхто не знає бізнес краще за клієнта.

4. Підтримувати один одного. Якщо у когось не вистачає ідей, його підстрахують і допоможуть знайти небанальні рішення.

Марина Кліщенко,
Дизайнер
«Я працюю тут вже 3,5 роки. Відчуваю свій розвиток однозначно. Особливо якщо порівнювати з першим днем — це небо і земля. Я виросла як дизайнер, багато чому навчилася у роботі з інструментами. Але більше за все я пишаюся своїм досвідом, не хочу його втрачати, а хочу й далі розвиватися та не зупинятися».

Ми довго аналізуємо і намагаємося видавати крутий результат

Специфіка роботи Reprezent у тому, що це не лише про дизайн. Ідеальний кандидат в першу чергу повинен вміти аналітично мислити.

Всі в команді вміють розбиратися у тонкощах бізнесу клієнта, чи то нарощування вій чи фармацевтична компанія з дуже складним продуктом. Виходячи з цього, потрібно скомпонувати промову або контент для презентації, потім зробити дизайн, щоб це була не просто гарна картинка, а те, що доносить ідею саме цього продукту.

Денис Юдін,
Ілюстратор
«Мені тут комфортно, тому що моя робота пов’язана з людьми. Мені дуже важливо, щоб поруч зі мною були приємні люди, щоб ніхто не зазнавався і не вважав себе кращим за інших. Тут у кожного своє бачення, і ми черпаємо один в одного ідеї. Я ходжу сюди не на роботу, я ходжу сюди розвиватися».

Ми всі в одному човні, і нам важливо гребти в один бік

Зараз у команді Reprezent 10 чоловік. З одного боку, усі співробітники як сім'я — дружать і підтримують один одного. Але якщо хтось не може впоратися, з ним прощаються. Тут усі в одному човні, і важливо гребти в один бік. Тому команда намагається разом прямувати до результату, щоб ніхто не випадав з ланцюжка.

Колектив дуже різниться. Немає такого, що всі люблять подорожувати або всі люблять читати, — всі абсолютно різні. Головне, щоб людина була доброзичлива і могла впоратися зі своїми обов’язками. У людях тут не приймають агресивність та песимізм, тому що такі співробітники можуть посіяти зерно злості або негативу, яке згодом масштабується на весь колектив.

В компанії немає такого, що одна людина відповідає за один проект. Тут за кожний проект відповідають усі разом і допомагають один одному. Усі займаються однією справою, і кожен намагається зробити свій внесок. І виходить дійсно щось круте.

Маргарита Шевцова,
Дизайнер
«Мені подобається те, що я на роботі відчуваю себе як удома. Мене не обмежують рамками. Це надихає мене на роботу. Я знаю, що якщо в мене з’являється якась ідея, я можу прийти на роботу і втілити її в своєму новому проекті. Тут така сильна, хороша команда — таке відчуття, що тут зібралася компанія друзів».

Додати відгук

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: