Merge Development

  • Агенції
  • Verified
We are young, passionately curious and bold. Are you?

Merge Development — українська агенція з UI/UX дизайну та розробки. Merge допомагає компаніям з UX, розробкою та масштабуванням їхніх диджитал-продуктів.

Merge Development
3роки на ринку
50+співробітників
70+клієнтів

Merge Development працює зі стартапами зі США, Австралії, Європи. Поєднавши різні досвіди, спеціалісти Merge зібрали широке коло компетенцій і стали експертами зі створення красивих інтерфейсів та якісних функціональних застосунків, в основі яких:

  • Фокус на UX

Агенція створює диджитал-продукти, які люблять користувачі. 

  • Дизайн-мислення 

Спеціалісти Merge зосереджуються на проблемі та пошуку найкращого з можливих рішень.

  • Орієнтованість на досягнення цілей клієнта

Merge дбає про успіх клієнтів і допомагає у досягненні їхніх бізнес цілей.

Серед клієнтів агенції багато іменитих компаній, співпрацею з якими команда пишається. Один з них Mural — стартап з мільйонами користувачів по всьому світу, який розробляє диджитал воркплейс для віддаленої роботи команд. Дизайнери Merge Development вже більше двох років допомагають продукт-лабу Mural тестувати нові гіпотези і за цей час досягли значних успіхів у покращенні продукту.

Повний ремоут, вільний графік та прозора комунікація

Команда Merge Development працює повністю віддалено, тому можна жити в будь-якому місті й бути частиною агенції. Графік роботи гнучкий: кожен співробітник сам керує своїм робочим часом. Головне — працювати на результат і не пропускати робочих зідзвонів, які наперед заплановані в гугл-календарі. Якщо дзвінків немає, можна вдень вийти на прогулянку чи в спортзал, а попрацювати рано вранці або ввечері.

Для внутрішньої комунікації та постановки задач використовують програми Slack і Notion. Дизайнери та розробники щодня зідзвонюються у межах своїх команд, аби розподілити завдання, обговорити проєкти, проаналізувати виконану роботу та поділитися з колегами професійними успіхами й невдачами. Це дозволяє відчувати постійний зв’язок з командою і знати, що в потрібний момент тебе завжди підтримають.

Щомісяця проводиться загальний зідзвон для всіх співробітників, на якому СЕО відповідає на запитання (за бажанням їх можна поставити анонімно) та представляє нових членів команди. Наприкінці кожного місяця працівники отримують лист із підсумками роботи компанії за поточний період. А раз на квартал СЕО розповідає про динаміку розвитку компанії відповідно до поставлених цілей.

Турбота про здоров’я та розвиток команди

Співробітники Merge Development мають 20 оплачуваних днів відпустки та 10 днів лікарняного на рік. Також за потреби завжди можна взяти додатковий вихідний, попередньо узгодивши це зі своїм менеджером.

Щокварталу кожен працівник отримує 200 доларів на витрати, пов’язані із фізичним та ментальним здоров’ям: відвідування спортзалу, консультації лікарів та психолога, купівля спортивної форми чи інвентарю, масажі, курс медитацій тощо. Ці кошти можна накопичити та облаштувати  на них комфортне робоче місце чи придбати техніку. Також можлива опція розстрочки: компанія оплачує повну вартість ноутбука, а потім вираховує її по частинах із зарплати працівника.

На саморозвиток та навчання кожен спеціаліст отримує 1000 доларів на рік. Ними можна оплачувати курси, тренінги, конференції, навчальну літературу та інші заняття чи матеріали для професійного та особистісного розвитку. Крім цього, можна безкоштовно відвідувати корпоративні онлайн-уроки англійської з носіями мови.

Merge Development — молода компанія, що активно розвивається. У планах на 2022 рік — розширити команду з 50 до 100 працівників, тому можливостей для кар’єрного росту в агенції багато. Раз на пів року для кожного співробітника визначають кар’єрні цілі з урахуванням його побажань щодо професійного розвитку в межах компанії. Якщо докласти зусиль, можна з часом вирости до тимліда, техліда чи артдиректора з відповідним підвищенням заробітної плати.

Цінності, що об’єднують працівників компанії

Merge Development має низку ключових принципів, які допомагають команді бути на одній хвилі й рухатися в одному напрямку.

Клієнтоорієнтованість

Merge Development дбає про своїх клієнтів. Тому команда докладає максимум зусиль, щоб підтримувати їхні бізнеси. Зосереджуючись на допомозі своїм клієнтам і створенні неймовірних цифрових продуктів, компанія робить світ кращим.

Чесність

Бути чесним та відкритим — стандарт у спілкуванні між колегами Merge Development на роботі та в повсякденному житті. Це можна відчути з першого ж дня у компанії.

Пристрасть, зацікавленість, зростання

Це три речі, які ведуть компанію вперед і роблять співробітників кращими з кожним складним завданням, яке вони вирішують, і кожним дизайном, який створюють. 

Свобода

Тут спонукають до творчості через свободу, а не через мікроменеджмент і дурні правила. Але свобода у Merge Development також означає і відповідальність перед клієнтами та одне перед одним.

Невдачі є запорукою успіху

Той, хто боїться зробити помилку, заганяє власну творчість у рамки. У Merge Development підштовхують до нестандартного мислення під наглядом наставника, щоб розвивати креативність.

Внесок Merge Development у спільну перемогу українців

В нелегкий для України час команда Merge Development не стоїть осторонь і всіляко підтримує Збройні сили України та людей, які постраждали від війни. Компанія віддає частину прибутку на потреби армії, а кожен працівник перераховує свій подарунок від компанії на День народження у розмірі тисячі доларів в один із благодійних фондів.

Також у компанії готують курси для розробників та дизайнерів, студенти яких матимуть можливість приєднатися до команди Merge Development. В агенції вірять, що подібна ініціатива допоможе людям, які через війну залишилися без роботи, опанувати нову професію і почати кар’єру в IT. 

Як проходять відбір у команду та адаптація?

Відбір кандидатів проходить у 2-3 етапи в залежності від позиції. Для дизайнерів обов'язковими є співбесіда з рекрутером і Head of Design, наявність портфоліо та тестове завдання. Для інших позицій досить пройти два етапи співбесіди: з рекрутером та тимлідом, а тестове завдання дають опціонально.

Єдина спільна вимога для кандидатів на всі позиції — знання англійської на рівні не нижче B1 (Intermediate), адже агенція працює лише з іноземними клієнтами. Дизайнерам також необхідно володіти графічним редактором Figma.

Перший час новачка підтримують і координують HR та тимлід: вводять у курс справ, консультують із тих чи інших питань, пояснюють задачі та цілі. Навантаження збільшують поступово — відповідно до того, як людина адаптується. 

Хочете приєднатися до Merge Development?
Подавайтеся на вакансії компанії!

⚠️ Поскаржитися на компанію
ВСІ ВАКАНСІЇ

Підписуйтеся на щасливі понеділки!

Раз на тиждень по понеділках ми будемо ділитися найкрутішими вакансіями та історіями про кар’єру.


Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: