fbpx
Quadrate 28
Київ, Ukraine Маркетинг

Quadrate 28 — це група компаній, яка надає повний спектр послуг для стартапів, а також малого та середнього бізнесу. У групу входять 5 компаній: SMB, Digital, HR, Finance, Sales. Також Quadrate 28 є видавцем онлайн-журналу про підприємництво MC Today.

Ми — найкрутіші операційники
4роки на ринку
60+працівників
100+клієнтів
Валерія Іонан,
Managing Partner
«Ми стартували як маркетинг-команда за запитом — працювали з компаніями, у яких немає свого маркетинг-відділу, і формували його для них. Звичайно, за 3 роки наша стратегія сильно змінилася, адже ми починали як одна компанія, а тепер нас шість компаній. Оскільки наш формат новий для України та Східної Європі, нам нема в кого переймати процеси й алгоритми, і тому все створювалося з нуля. Практично всі люди, які у нас працюють, — це ті, кого ми навчили самі. І ми готові робити це і далі».
Надія Табанюк,
Managing Partner
«Коли ми починали, нас було двоє: Лєра і я. Ми дуже швидко ростемо й розвиваємося — за 3 роки нас стало майже 70 осіб, а в 2018 ми плануємо розширитися до 120. На стратегічній сесії ми узгодили план розвитку на 10 років: сюди входить відкриття офісів за кордоном, а також франчайзинг усіх наших напрямків. Крім цього, ми плануємо запуск двох дуже масштабних і серйозних проектів в Україні, пов'язаних з освітою і підтримкою молоді».

Ми — найкрутіші операційники

На відміну від багатьох аутсорсингових компаній, які працюють від проекту до проекту, Quadrate 28 щодня виконують операційні завдання для своїх клієнтів. Це і робить їх особливими. При цьому керівництво намагається вибудовувати командну роботу так, щоб кожен розумів своє навантаження. Для цього у компанії є 3 основних правила:

1. Правило пирога. Ти повинен відрізати такий шматок, який готовий повністю з'їсти. Це стосується завдань і планування. Наприклад, є розуміння, що акаунт-менеджер веде не більше 3-х проектів. Відповідно, кожен вчиться дотримуватися термінів.

2. Правило «Давай поговоримо». Більшість конфліктних ситуацій трапляються через неправильну комунікацію — не зрозумів, не договорив, не почув і т.д. Якщо співробітники самостійно не можуть вирішити питання, то кличуть когось зі сторони. І спілкуються 10 хвилин, півгодини, годину — скільки буде потрібно для того, щоб кожен міг пояснити, що мав на увазі.

3. «Правда з першої зустрічі». Всі співробітники намагаються бути чесними і підтримувати дружні відносини. Основна послуга компанії — це команда, і з командою потрібно працювати. А це не тільки про мотивацію, а й про особистісні стосунки. Quadrate 28 за максимальну комунікацію.

 
Максим Рассамакін,
Managing Partner Quadrate 28 Digital
«Креатив заради креативу — це не про нас. Величезним плюсом Quadrate 28 є синергія всіх процесів та інструментів: різні команди працюють в єдиній екосистемі для вирішення завдань клієнтів. За рахунок цього досвід кожного члена команди виходить просто феноменальним».

У Quadrate 28 ти завжди залишаєшся членом сім'ї

Раз потрапивши в Quadrate 28, ти назавжди залишаєшся членом сім'ї. Незважаючи на те, що компанія дуже велика, тут все одно намагаються підтримувати «сімейне вогнище». Хай не завжди є час поспілкуватися, але всі про всіх знають і переживають за кожного як за себе. А в цьому році працівники ще й офіційно запустили свій Alumni-клуб.

З команди Quadrate 28 можна зібрати не одну групу: хтось із хлопців диджеїть, хтось рокерить, хтось на басу грає, хтось класику на струнно-смичкових — у кожного своє хобі. Є навіть хлопець, який займається історичним фехтуванням. Різні інтереси породжують купу чатиків, де люди радять один одному серіали, кафешки. Ти на вихідні не підеш, щоб ніхто тобі не порадив, що подивитися, де поїсти або помалювати, куди сходити на тусу тощо.

Марина,
СОО
«Я людина, яка постійно шукає себе. І на Quadrate 28 мої пошуки закінчилися. Я називаю це компанією сімейного типу — тут кожен є великою і в той же час маленькою частиною справжньої сім'ї».
Альона Мисько,
Managing Partner Quadrate 28 Finance
«Quadrate 28 — це в першу чергу люди. Велика частина команди — це люди типу A-players, які не бояться перешкод на своєму шляху, і привносять частину себе в роботу».

Тут ти повинен швидко знаходити рішення, які працюють

Команда Quadrate 28 працює з різними сферами: сьогодні з агропромисловістю, завтра з медициною, післязавтра з чимось іще. Тут є можливість вивчати ринок малого і середнього бізнесу: хто як працює, де які проблеми, специфіка або особливості. Кожен співробітник розширює свій світогляд, занурюючись у щось нове. І важливо швидко знаходити рішення, які працюють. Працівники тестують, пробують, запускають. Не вийшло —йдуть далі. Темп повинен бути досить високим, щоб запропонувати нове рішення, якщо щось не зайшло. А самі рішення повинні бути класними і відрізнятися від всього іншого, що є на ринку.

Діма,
Art Director
«Мені подобається в Quadrate 28, тому що тут ти повинен швидко знаходити рішення, причому не абстрактні або фантастичні, а про життя і про бізнес».

Ми цінуємо факапи

У Quadrate 28 розвинена «культура факапів». З огляду на специфіку роботи, у компанії трапляються факапи, і вони про це відкрито і чесно кажуть, навіть клієнтам на перших зустрічах. Тому що головне  не факап співробітника, а те, як швидко він зможе його виправити. Всі невдачі розбирають на щотижневих зустрічах, але не в форматі «гарячого стільця», а в форматі «що змінити, щоб більше так не робити». Вони розбирають факапи і цінують їх за засвоєні уроки.

Ольга,
Managing Partner Quadrate 28 HR
«Мені подобається в Quadrate 28, тому що тут ти повинен швидко знаходити рішення, причому не абстрактні або фантастичні, а про життя і про бізнес».

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: