Всеукраїнська благодійна організація “Даун Синдром”

ВБО "Даун Синдром" працює в соціальному секторі з метою створення нового майбутнього для людей з синдромом Дауна з 2003 року.
Більше 17-ти років ми розвиваємо свою дільність у секторі працюючи над досягненням наступних цілей:
- розвиток поінформованого та толерантного суспільства що приймає та підтримує людей з інвалідністю,
- створення якісного життя та взаємодії з різними суспільними сферами та державними інституціями людей з інвалідністю (особливостями інтелектуального розвитку), шляхом створення необхідної підтримки для розвитку та адаптації цих людей, а також підвищення обізнаності та кваліфікованості фахівців цих сфер та інституцій,
- розвиток відкритого та закритого ринків праці для людей з особливостями інтелектуального розвитку.
За цей період члени Організації:

долучились до появи та поширення інклюзивних підходів у освіті для дітей з синдромом Дауна,
прийняли участь у створенні “Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги “Синдром Дауна” що був затверджений наказом МОЗ України від 20.10.2015 року №685 “Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги при синдромі Дауна.

Серед наших досягнень розвиток кількох напрямків підтримки сімей в яких зростають діти з синдромом Дауна:

- Проект “Центр раннього розвитку” (для дітей із СД віком від народження до 8 років та їхніх батьків) – надання послуги раннього супроводу, раннього розвитку, соціалізації та адаптації, підготовка до садочка та школи, інформаційна та психологічна підтримка батьків;

- Шкільний проект «Перспектива 21-3» (зараз  у 8-му, 9-му та 10-му класах навчаються підлітки із СД, аутичними розладами та іншими особливостями інтелектуального розвитку) - експериментальний проект в рамках спеціальної школи, створення підручників (які отримали гриф «рекомендовано» чи «схвалено» від МОНу), розробка навчальних програм, поширення набутого досвіду на семінарах, конференціях.

- Молодіжний напрямок (для молоді з СД віком 16+):

А) Молодіжний Клуб – соціалізація, емоційний розвиток, самоконтроль, організація дозвілля, участь в заходах різного спрямування.

Б) Підтримане працевлаштування – підготовка до майбутнього працевлаштування (оцінка рівня знань та компетенцій, участь в необхідних тренінгах та навчанні) та безпосереднє працевлаштування та супровід на робочому місці;

Серед інших благодійних організацій нас вирізняє те, що ми структурно та комплексно підходимо до вирішення проблеми зміни суспільства. Зосереджуємо свою увагу на розвитку стабільних стосунків з державною та бізнес сферами, щоб доносити свою позицію та інформацію про потенціал людей із синдромом Дауна, як повноцінних членів суспільства.

Анонси від Всеукраїнська благодійна організація “Даун Синдром”

На жаль, немає актуальних матеріалів
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: