fbpx

Корисний ресурс: безкоштовний онлайн-курс Delivery Leaders program

Редакція Промоматеріал Чт., 15.10.20 Розвиток

ІТ-компанія Yalantis запускає безкоштовний онлайн-курс для досвідчених проєктних менеджерів, які прагнуть стати Delivery Manager. 

Ми майже прийняли той факт, що багатьом професіям у ІТ не навчають в університетах. Але є такі, які навіть на курсах опанувати складно, бо таких курсів з регулярним набором просто немає. Одна з таких — Delivery Manager.

Delivery Manager — це спеціаліст з хорошими лідерськими та бізнес-навичками, експертиза якого поєднує в собі елементи Project Manager та архітектора. Часто цей кар’єрний шлях проходять тімліди — розробники чи аналітики, які змогли стати лідерами команди. А ще це один з напрямів кар’єрного зростання для досвідчених проєктних менеджерів у ІТ-компаніях.

Якщо ви саме той проджект, який відчуває бажання розвиватися далі на менеджерських позиціях і при цьому бути пов’язаним з технічними процесами, радимо звернути увагу на онлайн-курс Delivery Leaders program від ІТ-компанії Yalantis. Курс безкоштовний, але розрахований тільки на досвідчених проджектів і передбачає попередній відбір учасників. 


Про курс 


Програма курсу спрямована на удосконалення менеджерських компетенцій, розвиток стратегічного лідерства, ефективне оцінювання та покращення процесів і роботи команди навіть в умовах труднощів та невизначеності. Адже задача Delivery Manager — системне управління командою і досягнення результату, який враховує усі потреби замовника. 

Курс стартує 17 листопада і триватиме 2 місяці. Заняття проходитимуть онлайн двічі на тиждень: по вівторках та четвергах. Але кількість учасників обмежена: пощастить безкоштовно навчатися лише тим, хто відповідає вимогам та пройде усі етапи відбору. 


Вимоги до учасників


Delivery Manager — аж ніяк не стартова позиція в ІТ. Тут важливий відповідний бекграунд, який прописаний у вимогах до учасників курсу:

 • 4+ років досвіду на позиції Project Manager;
 • досвід роботи з проєктами 20+ людей та багатьма стейкхолдерами;
 • досвід роботи в Program managing;
 • практичний досвід роботи в різних бізнес-моделях аутсорсингу: Fix bids, T&M та ін;
 • досвід роботи з розподіленими командами;
 • впевнене розуміння SDLC;
 • відмінне письмове та усне спілкування;
 • досвід управління проєктами: планування, розподіл календарного плану, складання бюджету, вирішення проблем, управління запитами на зміни, управління ризиками, управління релізами;
 • буде плюсом PMP сертифікація.

Також учасники курсу мають проживати у Києві, Дніпрі або Харкові. 


Як стати учасником курсу


Відбір на курс, хоча й складається одразу з трьох етапів, насправді не такий вже складний для учасників, які відповідають вимогам, і дуже швидкий: весь процес займає лише два тижні.

 1. Подача заявки. Потрібно лише заповнити коротку аплікаційну форму. Дедлайн — 1 листопада 2020. 
 2. Написання есе. Тему есе вам повідомить куратор курсу, якщо ви  успішно пройдете перший етап відбору. Дедлайн —  8 листопада 2020.
 3. Співбесіда. Пройти співбесіду з викладачами та куратором. Дедлайн — 16 листопада 2020. 

А вже 17 листопада ви можете розпочати навчання, яке допоможе вам перейти на наступний менеджерський рівень!

Додаткову інформацію про курс можете отримати, надіславши запит куратору школи на email

Не проджект менеджер, але цікавитеся компанією Yalantis?

Зараз там є декілька відкритих вакансій!

Вакансії

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: