fbpx

Конкурс «Кращий ескіз» від майстерні прикрас ручної роботи Kochut

online

Конкурс на кращий ескіз прикраси від майстерні Kochut. Ювелірні вироби, зроблені за ескізами переможців, будуть розіграні на благодійному аукціоні, а виручені кошти перераховані БФ «ТАБЛЕТОЧКИ».

Що буде?

Для участі у конкурсі необхідно намалювати лише 1 ескіз прикраси (це може бути каблучка, кулон, обручки, сережки, брошка). Вимоги до рисунку:

  • прикраса, яка буде виготовлена за ним, має бути зручною для носіння;
  • в процесі створення ескізу можна використовувати будь-які формати та матеріали (олівці, фломастери, фарби, ручки чи електронні засоби).

Важливо: майстерня Kochut не створює вироби з емаллю, тому рисунки, де передбачений цей матеріал, не братимуть участь в конкурсі.

Загалом буде 5 переможців, за ескізами яких виготовлять прикраси у двох екземплярах (один відправлять переможцю, інший — розіграють на благодійному аукціоні). Усі виручені кошти будуть перераховані БФ «ТАБЛЕТОЧКИ», який допомагає онкохворим дітям та їх родинам.

Для кого?

Для усіх бажаючих, незалежно від країни проживання, віку, професії.

 

Для участі необхідно надіслати лист на пошту організаторів з темою «Конкурс “Кращий ескіз”», де вказати посилання на ваші особисті сторінки у фейсбуці, інстаграмі, й прикріпити файл з ескізом. Дедлайн — 30 жовтня 12:00.

Де: online

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: