fbpx

Безкоштовний онлайн-курс «З учнями про освіту та кар’єру»

online

Мережа EducationUSA в Україні за підтримки Посольства США  у партнерстві зі Студією онлайн-освіти EdEra, Центром «Розвиток КСВ», МОН та МКМС запустили навчальний онлайн-курс «З учнями про освіту та кар’єру». Одним із тренерів курсу є Тарас Деркач – керівник платформи кар’єрного розвитку Career Hub (Центр «Розвиток КСВ») та Єлизавета Щепетильникова — старша радниця з питань вищої освіти в США консультативного центру мережі EducationUSA у Києві.

 

Про що курс

«З учнями про освіту та кар’єру» — це безкоштовний онлайн-курс для вчителів старших класів, класних керівників, соціальних педагогів, шкільних психологів, молодіжних працівників і батьків школярів. У ньому ви дізнаєтеся, що таке освітнє та кар’єрне консультування та які інструменти для цього існують. Також у відеокурсі лектори розглянуть реальні можливості для професійної та вищої освіти в Україні та за кордоном, а ще можливості для неформальної освіти.

Курс пропонує інструменти для роботи з учнями й ученицями 8-11 класів: плани уроків, додаткові матеріали, презентації й інтерактивні сценарії консультацій. Перший модуль з’явиться вже 3 березня, а протягом наступних тижнів будуть доступні нові модулі. 

Скоро відбудуться

Навчання

Програма «Менеджмент соціальних інновацій»

Навчання

Онлайн-курси від Державної служби зайнятості

Навчання

Безкоштовний відеокурс «Skills Lab: Успішна кар’єра»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: