fbpx

Онлайн-хакатон «Глобальний злом» (Global Hack)

online

Онлайн-хакатон «Глобальний злом» (Global Hack) призначений для обміну і швидкої розробки ідей для терміново необхідних рішень в рамках нинішньої пандемії коронавірусу.

 

Що буде

Експерти в своїх галузях, вчені, технічні ентузіасти, лідери бізнесу, керівники проєктів, експерти з маркетингу, дизайнери і новатори зі Східних країн-сусідів ЄС та всього світу запрошуються взяти участь в заході «Глобальний злом», який буде проходити повністю в режимі онлайн 9 і 12 квітня.

Мета «Глобального злому» — об’єднати людей з усього світу для обміну ідеями, ноу-хау і кращими практиками, щоб запропонувати креативні і гнучкі рішення. Завдяки об’єднанню наставників світового класу і талановитих команд, можуть бути знайдені рішення для кращого майбутнього. На хакатоні будуть представлені нові рішення, які продемонструють, як цифрові інновації можуть бути використані для зв’язку між місцевими районами і надання допомоги найбільш вразливим людям.

Онлайн-хакатон організовують Accelerate Estonia, Garage48 та Guaana за підтримки Devpost.

Європейська Комісія надасть «Глобальному злому» до 75 000 євро в якості призів командам-переможцям. Загальний призовий фонд за кращі ідеї становить 100 000 євро.

 

Як взяти участь

Для участі в хакатоні ви можете зібрати команду з 6-12 осіб, які віддані ідеї. Керівник групи повинен зареєструвати ідею і назву через Guaana. Під час хакатону учасники розроблять свої кращі і найяскравіші ідеї, щоб впоратися з соціально-економічною кризою, що триває, і підтримати відновлення після неї. Через сторінку reddit кожен може публікувати ідеї, щоб отримати відгуки інших користувачів, знаходити партнерів і дізнатися про правила подачі заявок.

 

Контактна особа: Владислава Пунік, Action Global Communications, vladislava.p@actionprgroup.com або

тел. +38 068 921-17-67.

 

Коли: 9 і 12 квітня

Скоро відбудуться

Вт., 29/09 Подія

Freedom Business Summit ONLINE 2020

Чт., 01/10 Подія

Insight. Старт кар’єри в PR

Сб., 03/10 Подія

Онлайн-воркшоп «SMM не про котиків»

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: