fbpx

Happy Monday презентує Moody — власний таймер продуктивності

Редакція Чт., 10.09.20 Новини

Новий інструмент покликаний допомогти концентруватися на роботі, дотримуватися таймінгу за методом Pomodoro, продуктивно працювати та навпаки — зуміти розслабитися. 

Що таке Moody


Ви коли-небудь користувалися таймерами продуктивності, такими як Помодоро? Або вмикали звуки природи або класичну музику для більш зосередженої роботи або релаксу?

Ми у Happy Monday створили таймер, який об’єднав ці два інструменти, щоб ви могли продуктивно працювати і повноцінно відпочивати.

Moody — це одночасно зручний функціональний таймер і плеєр із звуками природи, який допоможе зосереджено працювати і при цьому не забувати про перерви. Ви зможете уявити себе з ноутбуком у карпатському лісі, на затишній терасі під час дощу або біля зігріваючого багаття.

Також ми розуміємо, що розслабитися і звільнити голову від зайвих думок іноді так само складно, як і зосередитися на роботі. Тому на вкладці «Відпочивай» звуки для медитації, пробіжки, сну і навіть наш таємний і найбільш улюблений звук для цілковитого релаксу.


Як це працює

  1. Оберіть у перемикачі, що ви плануєте робити зараз — працювати чи відпочивати. Ці два режими мають зовсім різний набір звуків 🙂
  2. Налаштуйте тривалість сесії (скільки гратиме мелодія) і тривалість перерви (тиши). За технікою Помодоро над завданнями рекомендується працювати проміжками по 30 хвилин, де 25 хвилин витрачати на роботу, а 5-10 хвилин — на відпочинок. Ви можете налаштувати таймер у будь-який спосіб.
  3. Оберіть звук, який вам подобається. У нас їх по 8 для кожного режиму. 
  4. Готово! І нехай на ваш настрій і продуктивність не впливають поганий краєвид з вікна, сусід з дріллю чи балакучі колеги у офісі. Moody допоможе створити настрій і атмосферу, які ви самі оберете. 

Готові випробувати новий інструмент?

Вмикайте Moody просто зараз!

Спробувати

Будемо раді, якщо Moody допоможе нашим читачам впорядкувати думки і налаштуватися на роботу та відпочинок. Чекатимемо на ваш фідбек у коментарях в соцмережах, на сайті або на пошті. А якщо ви вже знаєте, яких саме звуків вам бракує у Moody, —напишіть нам, і ми дуже постараємося їх додати.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: