fbpx

Події червня у Києві для вашого професійного розвитку

Редакція Пт., 31.05.19 Новини

Вже традиційно зібрали актуальні події червня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері.

1.06 | 2.06 | 3.06 | 4.06 | 6.06 | 7.06 | 8.06 | 10.06 | 12.06 | 13.06 | 14.06 | 18.06 | 19.06 | 20.06 | 22.06 | 23.06 |27.06 | 30.06|

1 червня

 

8-й Міжнародний HR-форум

events in june
Наймасштабніша подія у сфері підбору та управління персоналом в ІТ з двома окремими потоками: HR та рекрутинг. Своїм досвідом ділитимуться експерти з Європи, США та України.

 

Інтенсив: Як управляти проектами в умовах хаосу?

events in june
Інтенсив від РМ-коуча Костянтина Коптелова, на якому ви зможете розібратися, як потрібно керувати проектами, якщо вимоги постійно змінюються, команда демотивована, а проекти не приносять результатів.

 

2 червня

Professium Open Day

Projector презентує новий формат своїх освітніх програм — це 9 курсів тривалістю один рік, які стартують у вересні. На зустрічі засновник школи Олександр Трегуб та 9 кураторів представлять програми та розкажуть все про процес навчання.

 

3 червня

PR Framework: про що і з ким говорити вашому бренду

events in june

Ви дізнаєтесь, як зробити ваш бренд, компанію чи керівника популярними, як діяти, щоб про вас дізналося більше потенційних клієнтів, партнерів та інвесторів та писали авторитетні ЗМІ.

Instagram і Facebook: налаштування, реклама, продажі

events in kyivКорисний івент для всіх, чий бізнес присвячений продажу товарів та послуг, а трафік з соцмереж досі не налаштовано. Олексій Слободзян розповість, як налаштувати рекламу у Facebook та Instagram так, щоб досягати бажаних результатів і не витрачати гроші даремно.

 

4 червня

AI Conference Kyiv 2019

events in kyiv

Конференція з впровадження штучного інтелекту в бізнес. Доповіді спікерів, успішні кейси, презентація смарт-продуктів та нетворкінг — ви зустрінетесь зі спеціалістами, які успішно впроваджують АІ-технології на практиці та готові ділитись досвідом.

 

 

6 червня

DISRUPT Kyiv III

events in kyivРеволюційна подія, яка щорічно проходить у 166 містах у всьому світі: 14 спікерів, 5 хвилин на кожен виступ і купа інсайтів про роботу з людьми. У Києві зберуться разом найдосвідченіші HRD та підприємці, яким є що вам розповісти.

 

 


Лекція «Гід по Upwork: з чого почати фріланс кар’єру»

events in kyivПроектний менеджер Валерія Тимофєєва, яка працює віддалено вже 10 років, розповість про тонкощі роботи на американській фріланс-біржі Upwork, щоб дійсно  працювати і заробляти: як оформити профіль, скласти супровідний лист, пройти співбесіду, правильно вибирати клієнтів тощо.

 

Why not #4. Що по івентах?

події червня
6 червня в 1991 Civic Tech Center відбудеться зустріч з засновниками та організаторами трьох різних масштабних подій. Розглянуть реальні кейси Data Science UA, Fwdays
, ITEM та поділяться досвідом, лайфхаками та факапами в проведенні заходів.

 

7 червня

Як прокачатись в фінансах для власного бізнесу

events in kyiv

Лекція для тих, у кого хаос у фінансах і хто не розуміє, навіщо всі ці цифри і таблички, але при цьому хоче запускати власний бізнес, чи вже веде фінанси в своїй компанії, використовуючи тільки методи «чуйка», «по наитию», «hope and pray».

 

8 червня

Conference by don’t Take Fake

events in kyivКонференція, присвячена брендам та креативності, збере у Києві найвпливовіших професіоналів своєї галузі. У трьох тематичних блоках — бізнес, медіа та мистецтво — виступлять спікери з Нью-Йорка, Лондона, Берліна, Мельбурна та інших міст.

 

Formacia — graphic design lectorium


Formacia-2019 — подія для професіоналів креативної індустрії, людей, які живуть дизайном. Команда Projector запросила спікерів, які формують візуальну культуру у світі та в Україні. Буде корисно тим, чия робота пов’язана із візуальними комунікаціями, та усім, хто цікавиться різними проявами дизайну.

 

 

10 червня

Lürzer’s Archive. Push the button

events in kyivДві лекції від мастодонтів рекламної індустрії! В Україну вперше приїжджають спеціальні агенти Lürzer’s Archive  — всесвітньо відомого творчого ресурсу для рекламодавців. Подія, яку просто неможливо пропустити, якщо ви маркетолог, медійник чи рекламщик.

 

 

Як писати, якщо нема що писати

events in kyiv

Лекція для райтерів, копірайтерів та SMM-ників про те, як писати ненудні тексти на нудні теми, щоб заробляти гроші, де шукати теми, як обрати стиль та захищатися від замовника.

 

12 червня

Конференція Social Media Week Kyiv

events in kyivКонференція від команди Depositphotos та Crello UA про соціальні медіа, комунікації та маркетинг зі спікерами з усього світу та виступами про найцікавіші продукти та кейси. Цьогорічна тема — STORIES, оскільки соціальні мережі стали найвпливовішою платформою для сторітеллінгу.

Як бренду запам’ятовуватись і впливати

events in kyiv
Засновник і гендиректор MOON Studio Дмитро Андрєєв покаже кілька кейсів, як сучасні технології допомагають компаніям звернути на себе увагу аудиторії і використовуються у навчанні співробітників, заощаджуючи при цьому сотні тисяч доларів.

 

 

Як це в 17 бути засновниками стартапу з капіталізацією в 1 млн $

events in kyiv
Зустріч з підлітками з Києва, які створили водонепроникний блокнот та олівець, які неможливо списати. Сьогодні їх стартап оцінюється в один мільйон доларів США та продовжує успішно рости.

 

13 червня

Креатив with a real social impact

events in kyiv
Поговорите про те, як використовувати креативність для вирішення соціально важливих проблем, і як робити проекти, які здатні змінювати свідомість людей і вирішувати ці проблеми.

 

50 відтінків партнерства

events in kyiv

Розмова про те, навіщо нам потрібні в бізнесі інші, як побудувати довірливі та успішні стосунки в своїй сфері бізнесу, сформувати гармонійне співробітництво на своєму та суміжних ринках.

 

 

 

14 червня

Конференція з інтернет-маркетингу GuruConf 2019

events in kyivКонференція про успішні кейси бізнесу в інтернеті, про ризики і втрати, те, як від них захиститися, про просування сайтів в пошукових системах і соціальних мережах. У трьох потоках зберуться представники eCommerce, SEO та PPC, юридичні та фінансові компанії, а також корисні сервіси для бізнесу.

 

 

 

AIESEC Networking

events in kyiv

Темою вечора буде 4-та ціль сталого розвитку ООН, а саме якісна освіта. Є можливість поговорити про роль освіти в житті та її якість в Україні, про освітню ситуацію в різих країнах світу та те, які куточки планети найбільше страждають через малокваліфікованих спеціалістів у галузі освіти.

 

 

Call me by your name

3-годинна лекція про неймінг допоможе розібратися з тим, як роблять назви брендам та продуктам, зрозуміти, яке ім’я потрібне в тому чи іншому випадку, як його придумати і перевірити.

18 червня

Валерія Іонан: «Маркетинг для стартапів»

events in kyiv
Разом зі засновницею Quadrate 28 Corp. Валерією Іонан розберетесь, яким має бути маркетинг для стартапів: як вийти на потрібну аудиторію, будувати комунікацію, просувати проект за кордоном та бути в курсі всіх подій.

 

19 червня


Нетворкінг про нетворкінг

події червня в Києві
Третя зустріч ком’юніті NGO2NGO, на якій говоритимуть про те, як не включати соціопатиків, а використовувати нетворкінг для розвитку своїх ініціатив. Своїм досвідом у цьому поділиться Svitlana Bovkun — Co-founder Maker Hub та Kyiv Maker Faire, Business Development Executive у WePlay Esports. 

20 червня

У пошуках натхнення. PechaKucha Night Kyiv

events in kyivPechaKucha — це міжнародний ліцензований формат зустрічей, розроблений в Токіо і представлений більш ніж в 1000 містах світу. Кожен оповідач виступає рівно 6 хвилин 40 секунд, з презентацією на 20 слайдів по 20 секунд кожна. Цього року в Києві ми почуємо 10 доповідей, присвячених натхненню.

Стань лідером фандрейзингу: досвід Британії

події червня в Києві

Британський тренер із фандрейзингу і лідерства Стівен Джордж  вперше завітає в Україну з лекцією і розповість, як залучати кошти на соціальні проекти. Стівен поділиться успішним досвідом Британії та США і навчить учасників, як залучати більше коштів та будувати довгострокову комунікацію з доброчинцями.

RIZNA Career&Motivational Talk
Благодійний захід про кар’єрний розвиток жінок, які хочуть і можуть бути різними. Буде спілкування з кар’єрними консультантками, менторські сесії, клуб симуляції співбесід, професійне фото для резюме і багато іншого. Є можливість виграти 2 квитки за посиланням.

22 червня

 

Digital Transformation Conference 2019

events in kyiv
Ключовою темою другої
Digital Transformation Conference буде штучний інтелект і хмарні технології на платформі Microsoft Azure. Конференція буде складатись з двох потоків — технічного та бізнес.

 

23 червня

Jooble Speed Hiring Day
події червня в Києві

Компанія Jooble 23-25 червня проводить щось на кшталт speed dating, але для пошуку роботи. За 1 день можна пройти всі етапи співбесіди та отримати пропозицію роботи в Jooble. Дедлайн подачі заявок: 19 червня. 

 

27 червня

події червня в Києві
Креативна конференція Банди. Три спікери, співзасновники banda, будуть говорити про креативність та маленькі магічні секрети, які вони використовують у роботі щодня.

 Stop motivating your employees (interactive zoom session)

Безкоштовна інтерактивна сесія від Tuff Leadership Training про те, як стати ефективним лідером, якому не потрібно мотивувати своїх співробітників. Ви дізнаєтеся, які нові лідерські навички варто розвивати, що ви можете робити по-іншому, а що можна змінити вже зараз.

 

 

 

 

30 червня

Художник, що вижив та Дари Фрілансу

events in kyiv

Фрілансер з 7-річним стажем Анастасія Клещ розповість, як стартувати на фрілансі, просувати себе та шукати замовників і як оминути усі підводні камені фрілансу.

 

 

 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: