fbpx

Події грудня для вашого професійного розвитку

Редакція Сб., 01.12.18 Новини

Зібрали актуальні події грудня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері. Будемо доповнювати підбірку, тож зберігайте сторінку собі в закладинки.

3 грудня | 4 грудня | 5 грудня | 6 грудня | 8 грудня | 9 грудня | 11 грудня | 13 грудня | 14 грудня15 грудня | 17 грудня | 18 грудня | 19 грудня | 20 грудня | 22 грудня | 26 грудня | 27 грудня

3 грудня

F*ck Ups навпаки: для мене створили позицію в ІТ

Втомились повторювати, що компанії потрібні зміни, а класичний підхід не працює? Тоді ви готові до нестандартної посади в ІТ. Вам розкажуть, як розірвати корпоративні шаблони та отримати позицію, що повністю задовольнить професійні амбіції.

 

HR-School 2018

HR school – це навчальний проект для молоді, яка бажає працювати з персоналом. Його унікальність у тому, що за 18 днів ви пізнаєте усі напрямки роботи HR-фахівців від спікерів різних галузей бізнесу, вивчите нові технології та застосуєте їх на практиці.

 


4 грудня

Світ у 2030: нове мислення, нова економіка, нові кордони


Світ стоїть на порозі фантастичного технологічного стрибка, що глибоко змінить усе довкола. На семінарі ви дізнаєтесь, як він
 вплине на економіку та політику, які зміни відбудуться у приватному житті та сім’ях і т.д.ITEAHub MeetUp: Правила ефективного нетворкінгу. Як знаходити партнерів, колег та однодумців

Ми не знаємо напевне, але є припущення: бізнес складно розвивати без надійних партнерів та однодумців. А ось що ми точно знаємо — знайти таких людей можна. Для цього потрібно знати правила, за якими живе світ комунікацій та інструменти, що підвищують їх ефективність. 


Воркшоп «Як вчитися правильно. Інструкція для дітей та дорослих»


На івенті поговорять про те, як вчити і вчитися правильно, які прийоми допомагають зробити процес навчання простішим, ефективнішим та позбавленим стресу. А також подискутують про книжку «Навчитися вчитися» Барбари Оклі.

5 грудня

Управління лояльністю в онлайні: що буде працювати у 2019 році

Якщо вірити принципу Парето, 80% результату ми отримуємо, докладаючи 20% зусиль. Цей же принцип працює і щодо управління клієнтською базою. Юлія Шилова, директор із маркетингу в Omnicore розкаже, коли бізнесу варто замислитись про повторні продажі, 3 стовпи для зростання прибутку та ін.


Дизайн для недизайнерів

Руслан Гордієнко розповість, чому дизайн – це важливо. Поділиться тим, яку роль відіграє дизайн у будь-якому бізнесі. Підкаже, як працювати з командою, як створювати свій бізнес і покращувати чужий. А ще допоможе зрозуміти, як застосовувати дизайн не тільки в роботі, але й у житті.


6 грудня

UAFin.Tech 2018

UAFIN.TECH — це перша подія міжнародного рівня на українському фінтех-ринку.  Стратеги компаній-єдинорогів — Revolut та Transferwise, — а також найвизначніший фінтех-візіонер світу Кріс Скіннер розповідатимуть, яким світ буде завтра.


Facebook Business Conf

FACEBOOK Business Conf – перша в Україні конференція з Facebook-маркетингу для для власників бізнесу та маркетинг-директорів, які хочуть прискорити розвиток свого бренду в епоху динамічного зростання соціальних мереж.

 


Effective Event Communication

Щодня в Києві проходять десятки заходів, на які витрачаються великі ресурси. Публікації в пресі, висвітлення у соціальних мережах, прямі трансляції в месенджерах – цього чекають клієнти від вкладених ресурсів На івенті вам розкажуть про секрети таких комунікацій з пресою та гостями.

Civic Tech Summit 2018

Будемо чесними: у 2018 році ви вже не можете робити щось впливове без технологій. Завдяки роботам, відкритим державним даним та відбиткам пальців технології є способом сприяння прориву ідей для суспільного блага. Тому на саміті говоритимуть саме про громадянські технології.

8 грудня

Servant — service design conference

Світ дизайну переходить від проектування інтерфейсів до проектування взаємодій між людьми і брендами та створення процесiв, що ïх забезпечують. Конференція буде цікава дизайнерам, маркетологам, менеджерам продуктів і власникам бізнесу.MeetUp «Технології креативного мислення»

На заході будуть обмінюватися досвідом та ідеями щодо розвитку креативного мислення в Україні, формування спільного бачення розвитку, популяризації та практичного застосування креативного мислення. 


Молодіжна тусовка: твори простір поза межами можливого

Жити і діяти у заданих координатах можуть всі, та лише одиниці здатні розгледіти саму систему координат та мислити глобально. Молодь збереться разом у пошуку нових ідей та цікавих людей, щоб дослідити можливості та випробувати себе.

 


9 грудня

TEDxKyivWomen 2018

Жінки й ті, хто їх підтримує, об’єднуються, аби разом подолати виклики сьогодення. На івенті будуть транслювати вибрані виступи з глобального TEDWomen 2018, слухати українських спікерів в офлайні, спілкуватись та заряджатись новою порцією ідей та натхнення.


11 грудня

Фріланс, маркетплейси, івенти


На івенті розповідатимуть, як жити і працювати дизайнеру в 2019 році. Формат передбачає короткий спіч на задану тему, після якого лектор вступає у діалог з аудиторією, де ви можете задавати питання і навіть сперечатися з лектором.

Інтенсив Start Your Business

Інтенсив у рамках Global Entrepreneurship Week 2018 ідеально підходить для тих, хто хоче все й відразу – запустити бізнес за 2 тижні і отримати перші продажі на Новий рік. А якщо немає часу на офлайн-інтенсив – встигніть долучитися до онлайн-курсу зі створення бізнесу Startup Challenge.Small talk про маркетинг з Тетяною Лукинюк

Тетяна Лукинюк розповість про 20-річний досвід роботи у міжнародних корпораціях, про те, як бути жінкою-лідером у сфері маркетингу та як ефективно рухатися до мети. Ви дізнаєтеся, як знайти баланс між особистим життям та успішною кар’єрою, а також отримаєте натхнення для реалізації  лідерських амбіцій.


13 грудня

В саме серце: як закохати клієнта в свій бренд, використовуючи сучасні діджитал-можливості

Digital Account Manager в TABASCO creative agency Євгенія Рубан розповість про стандартні і нестандартні інструменти просування в діджитал, лендинги, контент у соціальних мережах і можливості Google Ads та розбере успішні кейси.

Майстер-клас «Я говорю – мене слухають»

3 години практики навчать вас робити мову переконливою і яскравою. Та, нарешті, підвищити свій дохід і стати успішніше, просто навчившись красиво і впевнено говорити. У результаті ви отримаєте чітке розуміння, ЩО робити, аби бути переконливим.


14 грудня

WebPromoExperts PPC Day: онлайн-конференція з контекстної реклами

Представники таких найбільших компаній, як Busfor.ua, MOYO.ua, WebPromo, LivePage, UaMaster, Sotnik, Inweb, TestFort, Newage, Content Avenue і інші розберуть кейси та познайомлять вас з кращими інструментами оптимізації і контролю бюджету рекламних кампаній.

 


ELFORUM 2018

Наші партнери з eTutor Academy зберуть професіоналів, практиків і фанатів дистанційної освіти на третій, але як і раніше космічній конференції eLearning Forum in Ukraine 2018. Учасників очікують 2 насичені дні кейсів, відвертих інтерв’ю та палких дискусій з 18 топовими спікерами. Дивитися програму.


Уроки нейронауки в управлінні ефективністю організації

Ви дізнаєтесь, як створити культуру зворотного зв’язку для діалогу в організації, щоб забезпечити безперервний процес управління ефективністю та як прививати співробітникам нові звички, що стануть керівними принципами у виборі способу поведінки.


Seedstars CEE Regional Summit 2018

Організатори зібрали найкращі стартапи та підприємницькі таланти аж з 13 країн! Вкрай цікава 3-денна подія об’єднає форум інвесторів, корисні воркошопи та пошуки натхнення.

 

15 грудня

Курс-інтенсив «PR & Marketing»

Prime Study оголошує про старт експрес-курсу «PR & Marketing». Навчальний курс розроблений для тих, хто хоче знайти роботу своєї мрії. Захід буде корисним для тих, хто хоче підвищити свої знання або перекваліфікуватись.

 

17 грудня

Як побудувати творчий бізнес за допомогою Instagram?

Ліліт Саркісян – успішна бізнесвумен та одна з найкращих ілюстраторок України. Вона почала розкрутку у соцмережі Instagram та через рік відкрила магазин у серці столиці. У чому полягає секрет популярності та чому не варто накручувати підписників, а якiсть важливiша за кiлькiсть?

Чим IT-сектор може бути корисним для культури?

Культура та технології не існують окремо одне від одного. Як новітні розробки IT-сектору можуть допомогти у втіленні суспільно-важливих ініціатив, збереженні культурної спадщини, реалізації мистецьких ідей і зробити культуру більш сучасною та привернути увагу аудиторії до актуальних тем?

18 грудня 

Бесплатный вебинар «Про профессии: менеджер по продажам»

Події грудня в КиєвіЗапускаем серию вебинаров с крутыми специалистами разных сфер, которые расскажут обо всех тонкостях своих профессий. И начнем с самой, пожалуй, противоречивой – менеджера по продажам. Какими навыками должен обладать менеджер по продажам, чего хотят от кандидатов при приеме на работу? Регистрация по ссылке

Beetrootoyourself: психічне здоров’я & робота

На лекції 4 спікери розкажуть, як підтримувати психологічний добробут на робочому місці, плідно працювати, більш усвідомлено ставитися до життя та підвищувати його якість. А ще – як практики майндфулнес допоможуть підтримувати власне психічне здоров’я. 

Міфологізація публічної комунікації


ЗМІ – найпотужніше джерело міфотвочості. Створений ЗМІ міф стає головним інструментом маніпуляції масовою свідомістю, впливовішим елементом практичної політики. Як не стати маріонеткою? Розуміти систему зсередини!

 

HR здорової людини: портрет професіонала у наші дні

Події грудня у КиєвіСпільнота Very Busy Club запрошує на заключний івент 2018 року, щоб поговорити, які виклики сьогодні є найважливішими для HR, що робити, аби зрозуміти потреби бізнесу та бути на крок попереду та як підняти професію на рівень вищої якості. Реєстрація за посиланням. Промокод для друзів: SuperHR_10

19 грудня

Дизайн власної кар’єри: як наважитись на зміни у 2019 році?

«Ким я стану, коли виросту?»В 13 років це питання надихає, а в 33 ― все частіше тривожить. Більшість із нас звикли думати, що доросла людина мала б чітко розуміти, хто вона, і спокійно розвиватись у професії. Ви дізнаєтесь, як зрозуміти, чим саме займатись, як відтестувати різні варіанти професійного розвитку, не кидаючи поточну кар’єру та інше.

20 грудня

PlasTalks: Коли стартап — то не страшно

Якщо у вас є ідея стартапу, але ви маєте купу запитань і не знаєте, що далі робити – цей івент для вас. На зустрічі говоритимуть про те, як запустити стартап і не боятися провалу, оминати перешкоди на своєму шляху і набрати команду своїх людей.

 


Telegram як маркетинговий інструмент

Telegram з’явився у нашому житті відносно недавно, але вже завоював прихильність багатьох користувачів. На івенті розглядатимуть, як працює цей інструмент з точки зору маркетингу, обговорять його місце у воронці продажів та розберуть найтиповіші помилки рекламодавців. 


22 грудня

Блокчейн-еволюція в суспільно-політичному просторі

Ви дізнаєтеся, як блокчейн-технології здатні до невпізнаваності змінити нашу реальність у найближчі роки. Де у світі вже проходять вибори на блокчейні? Як створюються нові види політичних флеш-рухів і як вони вже впливають на реальну політику? 

 


26 грудня

Інтерв’ю для інтровертів: як перемогти страх розмови з клієнтами


Чого хоче клієнт? Альона Возна, product manager в Zakupki.Prom.ua, розкаже, як провести глибинне інтерв’ю з замовником, отримати необхідні інсайти та вижити. Буде цікаво усім, хто хоче нарешті навчитися розуміти своїх клієнтів. 

27 грудня

Як отримати посаду у топових компаніях світу?

Події грудня у КиєвіПрацювати в Google ─ чи це можливо? І що для цього потрібно? Чим відрізняється співбесіда в міжнародній компанії? На лекції український програміст із Google Сергій Сема зі власного досвіду розповість, якими знаннями необхідно володіти, щоб отримати роботу в таких компаніях як Google чи Facebook.

 


Топ-10 найпопулярніших статей листопада на Happy Monday Talks

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: