Jooble

IT продуктові
Київ
Remote-first компанія
Перевірена
«Наше завдання — допомогти знайти роботу будь-якій людині на землі»

Jooble — українська продуктова IT-компанія. Її основний продукт — сайт з пошуку роботи https://jooble.org/ — представлений у 69 країнах і входить у десятку найкращих у світі. Це remote-first компанія, де вірять, що талановиті люди можуть створювати круті проєкти з будь-якої точки світу і офіс для цього — не обов'язковий.

Робота в Jooble
16років на ринку
5 локацій: Київ, Ужгород, Луцьк, Лімасол та Варшава
350+співробітників
1млрдвідвідувань сайту на рік

Над чим працюють у Jooble

Основний продукт Jooble — сайт з пошуку роботи, який входить до десятки найбільш відвідуваних ресурсів з працевлаштування у світі. Сайт працює як агрегатор у 69 країнах, на ньому зібрані вакансії з понад 140 тисяч джерел. Це значно спрощує пошук роботи для кандидатів, адже всі актуальні пропозиції доступні на одному сайті. 

У трьох країнах Україні, Румунії та Угорщині Jooble працюють не лише з сайтами із пошуку роботи, а й напряму з роботодавцями, які публікують свої вакансії. Зручний кабінет роботодавця, а також «Цифровий рекрутер» на базі штучного інтелекту забезпечують ефективний пошук та подальшу взаємодію з кандидатами.

Ще один напрям роботи — Jooble Venture Lab. Це стартап-студія, яка займається пошуком проєктів та ідей у сфері працевлаштування і професійної самореалізації. Jooble Venture Lab працює як спільнота для всіх, хто відповідає за запуск нових продуктів з Jooble. Запропонувати ідею може кожен співробітник компанії. Головна вимога — готовність захистити проєкт та реалізувати його. 

 

«Наше завдання — допомогти знайти роботу будь-якій людині на землі, незалежно від її місця проживання, мови, релігії, кольору шкіри або переконань. Наша мета — зробити пошук роботи простим і швидким. Скоро на дорогах будуть самокеровані автомобілі, а пошук роботи все такий же виснажливий, як і 20 років тому. Ми хочемо, щоб знайти роботу було не складніше, ніж замовити таксі або їжу. Наше бачення — стати Google у світі пошуку роботи».

Роман Прокоф'єв,
Сo-founder

Історія створення Jooble: від студентського стартапу до глобальної компанії

Співзасновники Jooble, Роман Прокоф'єв та Євген Собакарьов, познайомилися ще в школі, точніше — у фізико-технічному ліцеї. Потім вступили на один і той самий факультет у КПІ, разом оселилися в гуртожитку, і обидва знайшли роботу програмістами на першому ж курсі — щоправда, в різних компаніях.

Але їхні професійні шляхи розійшлися ненадовго — вже за кілька років Женя запропонував Ромі разом створити агрегатор новин. Рома погодився, тільки замість новин у підсумку вирішили взяти вакансії. І за 6 місяців, написаний у тому ж гуртожитку, з'явився Jooble — як Google, тільки для пошуку роботи (з англ. job — робота).

Незважаючи на вдалий старт, перші 1,5-2 роки компанія не мала прибутку, не могла дозволити собі власний офіс або ринкові зарплати співробітникам. Але в 2008 році, коли Jooble почали отримувати трафік з Google, почався період стрімкого зростання.

Remote-first: дистанційний формат роботи

Jooble є remote-first компанією, яка вірить, що люди можуть створювати успішні проєкти та досягати класних результатів з будь-якого місця світу. Джублери зараз працюють з 25 країн світу: України, Іспанії, Португалії, США, Німеччини, Нідерландів, Великобританії, Італії, Казахстану, Туреччини та інших. Але для кращої взаємодії, спілкування та підтримки одне одного компанія відкрила хаби для своїх співробітників.

У хабах люди можуть працювати, зустрічатися на каву, ділитися новинами та просто відчути командний настрій. Іноземні працівники та члени команди, які виїхали за кордон, можуть навідатися у такий простір у Варшаві.

Співробітники в Україні можуть за бажанням відвідувати офісні приміщення в Києві, Луцьку та Ужгороді. Офіси обладнані Starlink та генераторами, мають підготовлені запаси води, їжі, ліків та пледів.

«На мій погляд, remote-first підхід — це не лише про свободу, а й про відповідальність: ремоут підходить людям з високим рівнем автономності, самоорганізації, які вміють зосереджуватись на роботі, працюючи з дому чи коворкінгу. Водночас важливим є спільний контекст у досягненні командних цілей.

Думаю, що для багатьох віддалений формат був викликом під час карантину, оскільки межа між роботою та побутом стала розмитою. Однак під час війни ремоут став запорукою безпеки співробітників і чинником адаптивності та сталості бізнесу Jooble, що підкреслює далекоглядність корпоративних рішень компанії».

Дмитро Павленко,
Head of B2C Marketing
Михайло Дем'янчук,
Key Account Sales Manager

«У Jooble мені подобається не тільки працювати, а й просто знаходитись. Зимовий сад допомагає відволіктися від роботи і привести думки в порядок, кожен бажаючий може взяти ноутбук і сховатися між рослин, щоб було видно тільки кросівки 🙂

Це не те місце, де ти за 5 хвилин до кінця робочого дня сидиш у куртці і чекаєш, коли можна піти. Ти завжди можеш посидіти на кухні або в "Норі" з колегами, випити кави, зіграти в баскетбол або пінг-понг, і все це — не виходячи з офісу».

Деякі співробітники компанії, як-от менеджери по роботі з країнами партнерами, за замовчуванням працювали віддалено й до зміни формату на remote-first.

 

«У нашій компанії все базується на довірі. Цього принципу ми дотримуємось і з віддаленими співробітниками. Ми не відстежуємо, скільки годин менеджер проводить за роботою, але проговорюємо, що це має бути 8-годинний робочий день. У всіх є чіткий алгоритм роботи та KPI. Щотижня ми зідзвонюємося й обговорюємо важливі моменти, цікаві кейси, радіємо успіхам та досягненням кожного. До карантину організовували офлайн-зустрічі, але у нас багато співробітників з усієї України й не тільки, тож онлайн-зібрання все ж ефективніші».

Дарʼя Олейнікова,
Recruiter for Remote Outreach Specialists

Що ще робить роботу в Jooble комфортною?

  • Графік роботи, який можна коригувати під себе. Робочий день стандартний — 8 годин, але починати можна в період з 8 до 10 ранку, а закінчувати — з 17 до 19 вечора.
  • Медична страховка для всіх, хто працює понад 3 місяці в Jooble. Вона покриває консультації лікарів та іншу діагностику, медикаменти, різні лікувальні маніпуляції, як-от масаж, та за потреби — стаціонарне лікування в медзакладі. Для колег, які перебувають за кордоном, передбачена фінансова підтримка у разі витрат на оздоровлення.
  • 20 днів щорічної відпустки та 10 днів додаткової оплачуваної відпустки (взяти додаткові дні можна тільки після того, як повністю використав свою щорічну відпустку), оплачувані лікарняні + можливість взяти додаткові 4 sick days без медичного підтвердження.
  • Можливість працювати віддалено. У всіх співробітників є вибір — працювати в офісі, віддалено або міксувати. Жодних правил чи обмежень щодо локації для роботи немає — кожен обирає зручний для себе формат. Наприклад, частина працівників Jooble живуть за кордоном і працюють на ремоуті або з офісу в Лімасолі чи Варшаві. А хтось живе у різних куточках України й іноді навідується до офісів в Києві, Луцьку чи Ужгороді.
  • Мова комунікації в компанії — англійська.
  • Безкоштовні консультації із психологами wellbeing-сервіса, з яким співпрацює компанія, або компенсація 50% оплати послуг психолога, якого співробітник обирає сам поза межами пропонованого сервіса.
  • Регулярні вебінари від провідних спеціалістів на цікаві для співробітників теми — від підтримки ментального здоров'я до фінансової грамотності.
  • Pet-friendly офіси.
  • Компенсація 50% вартості додаткового навчання. Jooble не обмежує людей у виборі й гарантовано компенсує половину вартості будь-якого навчання, незалежно від того, чи знадобляться набуті знання в роботі. Якщо ж співробітник обирає фахове навчання, проходження якого допоможе йому покращити робочі результати, компанія готова компенсувати 100% його вартості. Також компанія оплачує курси з англійської мови та підписку на відеобібліотеку Projector.
  • Корпоративне вивчення англійської мови, спікінг клаби.
  • Надання необхідної для роботи техніки, незалежно від того, працюєте ви в офісі чи віддалено.
  • Подарунки для співробітників на річниці роботи в компанії та свята.
  • Адресна фінансова допомога: компанія підтримує співробітників, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.
  • Компенсація тренінгів по домедичній підготовці.

 

«Ми завжди вітаємо нових співробітників з початком роботи в компанії та даруємо їм welcome pack з брендованою продукцією. Туди входить екосумка, дві футболки, пляшка для води, чашка, канцелярія та вітальна листівка з фразою “Welcome to our team! Grow with Jooble”. Також кожен співробітник на річницю роботи в компанії отримує брендований мерч, який обирає самостійно — наприклад рюкзак або термостакан з логотипом. На День народження компанії у нас є традиція дарувати працівникам брендовані худі з унікальним дизайном. Співробітники, які давно в компанії, мають вже цілі колекції: що довше ти з Jooble, то більше в тебе худі».

Євгенія Шепель,
Administrative Department Team Lead
Аліса Лаговська,
Recruitment Team Lead

«Особисто я люблю біг і займаюся ним сама вже понад 3 роки. Тут я знайшла собі компанію, адже команда Jooble неодноразово брала участь у різних забігах. Якось ми вирішили підійти до цього більш професійно і звернулися за допомогою до тренера з бігу, щоб готуватися до "Пробігу під каштанами".

Двічі на тиждень зустрічалися о 7.30 в офісі, розминалися, пробігалися Подолом і проводили спеціальні тренування. Після занять поверталися в офіс, приймали душ, снідали й бралися до роботи. Разом тренуватися значно легше. Буває, що прокидатися і йти на пробіжку зовсім немає настрою. Але коли ти розумієш, що тебе чекають друзі, це зовсім інша історія, це надихає й додає сил».

Тут немає мікроменеджменту, бюрократії і ніхто не стоїть над тобою з годинником

Відповідно до спільних планів компанії на рік, кожна команда розробляє для себе загалом і для кожного співробітника зокрема конкретні цілі. Раз на квартал проводять загальні збори всіх команд, на яких співзасновники аналізують досягнення, невдачі та корегують цілі й плани. Якщо щось не вдалося — це нормально. У Jooble вважають: не страшно зробити помилку, страшно не спробувати.

Незважаючи на 16 років на ринку, компанія за культурою й атмосферою дуже прогресивна та відкрита для експериментів. Тут усі на рівних, ніхто ніким не керує з батогом у руках. Звісно, в кожній команді є тимлід, але він радше друг і наставник. Топменеджмент сидить в одному оупенспейсі з командою, а співробітники будь-якого рівня готові спілкуватися й ділитися досвідом.

«Мені дуже імпонують цінності Jooble. Завдяки відсутності ієрархії тут кожен може самостійно покращувати процеси, які цього потребують. Ніхто не чекає наказів згори, можеш щось змінити — робиш це.

Ми у відділі підтримки любимо злагоджені процеси та завжди прагнемо їх оптимізувати 🙂 Раз на тиждень проводимо зустріч, на якій обговорюємо пророблену роботу, плануємо, аналізуємо, радимось одне з одним, аби досягти ще кращого результату. Також ми щодня зустрічаємось на 15-хвилинний командний дзвінок або так звану “каву”. Такі дзвінки допомагають бути на звʼязку та дізнаватись більше нового про колег».

Вікторія Грек,
Customer Support Team Lead
Олексій Кравчук,
Head of External Communications

«Я довго звикав до того, що співвласники компанії сидять з усіма в одному оупенспейсі і до них можна звернутися в будь-який момент за порадою або фідбеком. І взагалі у нас дуже прозорі процеси й зрозуміла система зворотного зв'язку.

Завдяки тому, що на співбесідах рекрутери дуже ретельно відбирають кандидатів не тільки за професійними навичкам, але й за цінностями, в Jooble працюють люди, які живуть у зрозумілій для всієї команди системі координат, однакових поглядів та інтересів. Думаю, це те, що об'єднує та тримає нас разом».

Тут ніхто не стежить з годинником, скільки ви працюєте та коли йдете на обід, а рішення приймаються на підставі цифр, а не ланцюжка нескінченних погоджень. Ще тут немає мікроменеджменту й цінується ініціатива. Якщо ви бачите, що можна поліпшити — пропонуйте, і до вас прислухаються. У Jooble завжди готові змінювати процеси та впроваджувати нові ідеї, а зі своїми пропозиціями можна прийти навіть безпосередньо до співзасновників — Роми й Жені.

У Jooble дивляться насамперед на ваші цінності

«Коли ми були стартапом, що тільки починає свій шлях, то не дуже замислювалися про цінності. Тоді через компанію пройшло багато людей, і кожен привносив частинку себе. Те, що було корисним для нашого “племені”, закріплювалося, а деструктивне — відпадало. Коли кількість співробітників перевалила за сотню і компанія увійшла в стадію швидкого зростання, ми зрозуміли: щоб зберегти нашу ідентичність, потрібно усвідомлено відповісти на питання, хто ми та що нас визначає. Так сформувалися п'ять цінностей Jooble. Дотримуватись їх у житті не так просто, часто це вимагає зусиль, а іноді буває навіть боляче. Але вони допоможуть краще зрозуміти себе та свій потенціал, зробити життя більш усвідомленим і, зрештою, привнести в нього сенс».

Євген Собакарьов,
Сo-founder

5 цінностей Jooble

1. Мислення власника. Ви не чекаєте завдань, а ставите їх собі самостійно, виявляєте ініціативу та пропонуєте поліпшення.

2. Відкритість. Ви готові ділитися досвідом, давати / приймати фідбек і вмієте поставити себе на місце іншої людини.

3. Орієнтація на розвиток. Ви працюєте над тим, щоб сьогодні бути краще, ніж учора: підвищуєте свій професійний рівень і розширюєте кругозір.

4. Внутрішній локус контролю. Ви вмієте брати відповідальність на себе, а не перекладати її на інших.

5. Захопленість справою. Вам подобається те, що ви робите, тому ви готові годинами говорити про свою роботу, тестувати різні підходи та інструменти.

Цим цінностям у Jooble приділяють велику увагу при відборі, щоб люди, які будуть приходити в компанію, були плюс-мінус на тій же хвилі, що й поточна команда, і в підсумку всім було приємно й комфортно працювати.

 

«У 2021 році я вирішила кардинально змінити сферу. У мене було чітке уявлення, чого я хочу і чого не хочу від майбутнього місця роботи. Jooble досить активно декларували в медіапросторі свої цінності, які мені імпонували. Проте я хотіла переконатися, що реальність збігається з тим, що транслюється. На кожному етапі найму я прислухалася до себе та до своїх відчуттів. Мені було надзвичайно комфортно та легко спілкуватися з кожним співробітником. Я зрозуміла, що цінності в Jooble це справді внутрішній компас компанії, тому приєдналася до команди».

Оленa Ткаченко,
Recruitment Coordinator
Михайло Дем'янчук,
Key Account Sales Manager

«Я прийшов на позицію менеджера по роботі з клієнтами без релевантного досвіду — до цього працював менеджером у поліграфії і друкарем у типографії. Але в Jooble мене взяли не за професійні, а за особисті якості та відповідність цінностям компанії. Підбираючи людей таким чином, компанія оточує тебе крутими, цікавими й відкритими людьми, з якими хочеться працювати і проводити час поза офісом.

Поступово навчаючись і набираючись досвіду, я почав показувати непогані результати, а згодом — стабільно займати топову позицію за місячними показниками. Керівництво звернуло увагу на мою роботу, і незабаром мені запропонували підвищення до менеджера по роботі з ключовими клієнтами».

Jooble та вторгнення рф

У перший день широкомасштабного вторгнення росії в Україну Jooble оголосила про припинення роботи сервісу в рф та білорусі. Відтоді користувачі з цих країн замість вакансій бачили на сайті компанії антивоєнний банер із засудженням злочинів диктаторських режимів. Надалі команда Jooble використовувала домен та сторінку свого сайту в рф для інформування російського населення про злочини їхніх солдатів, руйнівні наслідки санкцій та реальні втрати армії країни-агресора, поки їх не заблокував роскомнадзор.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія перерахувала близько 55 млн грн до різних фондів та продовжує фінансово підтримувати ЗСУ. Співробітники компанії стверджують, що сьогодні це для Jooble — найкраща інвестиція. Попри зниження доходів, компанія продовжує виплачувати зарплати, наймати нових людей та підтримувати співробітників, які потрапили в скрутне становище.

Команда Jooble запустила проєкт «Робота для українців за кордоном» для допомоги в працевлаштуванні українських біженців у країнах ЄС. Сьогодні ця ініціатива об’єднує сотні європейських роботодавців та тисячі українців, які шукають роботу.

Кар'єрні можливості в Jooble

Можна почати кар'єру без досвіду

У Jooble готові брати на роботу студентів або недавніх випускників та вчити їх усього що потрібно. Головні критерії відбору на джунівські позиції — відповідність цінностям, володіння англійською на рівні Upper-Intermediate (B2) та наявність мінімальних знань, потрібних для конкретної ролі. Решті навчать. 

«Я приєднався до команди Jooble одразу після закінчення університету — на позиції джуна у відділі Scripters. Перші пів року я працював і навчався. Згодом набрався трохи досвіду, робота стала монотонною, нових завдань не було, тож я почав брати на себе нові обов’язки. Я завжди охоче виконував нестандартні завдання: пам'ятаю, як тимлід запропонував збирати вакансії з газет і журналів до нас на сайт. Я відразу ж побіг у кіоск, накупив купу видань і почав думати, як це реалізувати. За деякий час структура компанії почала трансформуватись і мені запропонували спробувати себе в ролі менеджера команди. І ось я вже понад 2 роки координую роботу команди Aggregation&Monitoring».

Іван Андріяш,
Aggregation&Monitoring Team Lead
Евеліна Васильєва,
Recruiter and Student Partnership Manager
«У Jooble досить молоді співробітники і багато вчорашніх студентів, тому ми дуже добре розуміємо, яким важким може бути пошук роботи без попереднього досвіду. Тому ми поставили собі за мету зробити так, щоб кожен студент-філолог знав, що у нас він зможе використовувати свої знання мов, працюючи з легальним і суспільно-корисним продуктом, а не йти, наприклад, перекладачем у шлюбні агентства. Для цього ми постійно беремо участь у ярмарках вакансій, читаємо лекції та практичні семінари в університетах, проводимо воркшопи в студентських організаціях».

Фахівцям-початківцям можна потрапити в Jooble і на технічні спеціальності. Наприклад, нещодавно в компанії закрили вакансію AMT Specialist, для якої досить було базових знань про SQL, HTML. А також Junior Python Developer, але тут вже потрібен був рік досвіду роботи.

Наймають у Jooble і досвідчених спеціалістів: 50% вакансій, які компанія закрила минулого року, були для джунів, а решта 50% — для фахівців рівнів мідл та синіор.

Швидкий кар'єрний ріст — звичайна річ, а не виняток

Компанія стійко перенесить світові кризи, і не лише не скорочує штат, а й наймає в цей час нових працівників. Команда Jooble зростає дуже швидко — тільки за перший квартал 2023 року найняли 39 людей. Тому тут цілком реально вирости з нуля до тимліда за 1-1,5 року.


«Я вірю, що потрібна позиція приходить до нас у потрібний час. Мені завжди було цікаво брати участь у різних організаційних процесах команди, адже вважаю, що взаємодія між учасниками завжди має бути активною. Тому, пропрацювавши в компанії 1,5 роки, я відчула себе впевнено та захотіла створювати й розвивати свою власну команду. Саме тоді відкрилась позиція тимліда. Мене завжди надихала можливість зібрати команду однодумців із схожими цінностями та переконаннями, і бачити зараз, як ми розвиваємось разом та навчаємось одне в одного — мотивує найбільше».

Анастасія Абарбарчук,
Team Lead of Outreach Specialists

Хочете розвиватися в іншому напрямку? Не проблема!

У Jooble відкриті для переходів в інші департаменти, якщо людина хоче спробувати щось нове. Завдяки таким внутрішнім переходам у компанії закриваються 30% вакансій.

«Я працюю в Jooble вже майже вісім років, за цей час я змінила чотири ролі в компанії. Прийшла на роль аутріч спеціаліста, за декілька років виросла до ліда команди. А ще через кілька років очолила напрямок ремоут аутріч. Ще задовго до пандемії, коли віддалена робота не була мейнстрімом, ми почали наймати людей у свій відділ з усіх куточків світу. Цей проєкт дуже швидко набирав обертів і трохи більше ніж за рік виріс до 200 віддалених співробітників. Зараз я працюю на позиції продакт-менеджера, мене дуже драйвить команда та результати нашої спільної роботи. Jooble — це компанія з унікальними людьми, які постійно надихають на нові ідеї та розвиток. Тут немає ніяких стоперів, необхідне лише бажання. Тут по-справжньому відчувається підтримка компанії і колег у всьому».

Анна Мунтіян,
Product Manager
Катерина Лапочкіна,
Project Manager

«Спочатку я прийшла на посаду Junior Outreach Specialist. Після п'яти місяців роботи мені запропонували запустити в офісі розмовні клуби англійської. Я викладаю цю мову з 11 класу і з радістю погодилася. Клуби команді зайшли, а ось мої показники як лінкбілдера стали падати, тому мені запропонували знайти собі іншу справу в компанії, де я змогла б краще проявити себе.

На щастя, нашому проєктному менеджеру знадобилася допомога, я підійшла на цю роль і вже майже два роки розвиваюся в цьому напрямку. Довелося швидко навчитися клепати сайти на Тільді, спілкуватися з базою даних, аналізувати статистику, розробляти нові гіпотези щодо збільшення конверсії тощо. Допомагав весь офіс — усі ділилися порадами, направляли на корисні ресурси і завжди були готові допомогти. Я дуже рада, що опинилася в місці, де мені допомогли знайти себе професійно».

У Jooble готові надавати необхідну допомогу в розвитку. Тут компенсують 50% вартості зовнішніх курсів, так чи інакше пов'язаних із займаною посадою, а також курсів іноземних мов.

 

«Орієнтація на розвиток — одна з цінностей, які культивуються у Jooble. Тому компанія активно сприяє особистісному та професійному навчанню співробітників. Усе навчання проходить без примусу, за ініціативи працівників. Вони самі вирішують, чого хочуть навчатися, де й коли. Зі свого боку відділ Learning&Development підтримує такі ініціативи та пропонує 2 формати компенсації: 50% і 100% — в залежності від того, чи потрібні будуть набуті навички для виконання робочих завдань».

Марина Галушко,
Learning&Development Manager
Евеліна Васильєва,
Recruiter and Student Partnership Manager
«Ми можемо поміняти або навіть створити позицію під людину ще на етапі найму, якщо бачимо талановитого кандидата і не хочемо його втрачати. Наприклад, недавно ми шукали Learning & development менеджера, але нам сподобалися відразу двоє. Ми не змогли вибрати і в підсумку одного найняли на цю позицію, а іншу дівчину взяли як проєктну менеджерку з оцінки персоналу, хоча такої посади у нас не було».

Як наймають на роботу в Jooble?

Після відправки резюме кандидати проходять кілька етапів:

  • телефонний прескринінг;
  • первинне інтерв'ю, під час якого рекрутери знайомляться з кандидатом та визначають, наскільки кандидату буде комфортно в культурі Jooble і на конкретній позиції;
  • знайомство з майбутнім керівником (тимлідом);
  • тестове завдання (якщо позиція передбачає);
  • фінальне інтерв'ю з кимось із фаундерів або топменеджменту.

Цікаво, що новачок знайомиться з компанією ще до офіційного виходу на роботу. Разом з оффером йому відправляють посилання на гайд, з інформацією про компанію, її внутрішні правила, культуру, плюшки й можливості. Адаптація для нового співробітника ділиться на загальну і профільну. Профільну адаптацію проводить тимлід. Загальну забезпечує координатор — проводить першу зустріч, стежить, щоб у новачка було все необхідне, зокрема й техніка, розповідає про цінності й організаційні моменти та показує, де знайти детальну інформацію про компанію.

 

«Працюю в компанії вже понад 2 місяці та розумію, що я на своєму місці.

Дуже подобається атмосфера в команді та колектив взагалі. Адаптація пройшла швидко і зрозуміло. Дуже легко налагоджується комунікація з командою на проєкті. Всі відкриті, добрі та позитивні
».

Дмитро Фірковський,
Junior .NET Developer
Аліса Лаговська,
Recruitment Team Lead
«Випробувального терміну у нас немає. Є 3-місячний період адаптації, коли ми розуміємо, що людині потрібно більше уваги й часу на виконання завдань. На цей термін ми ще на етапі офера формуємо для майбутнього співробітника цілі. Але його роботу будуть оцінювати не тільки в перші три місяці, а в принципі кожні три місяці, оскільки ми працюємо згідно з квартальними цілям. Тож немає сенсу ділити роботу на випробувальний і невипробувальний термін».

Головний показник того, що в компанії дійсно круто працювати — це велика кількість людей, які в команді вже багато років.

«Я працюю у Jooble вже більш ніж 15 років. Хай вибачать мене засновники, але після певної кількості часу в компанії вона сприймається як “своя”, а хто ж кине свою компанію? 🙂 Вона дуже жива й завжди ставить перед собою амбітні цілі, не перетворюючись на болото “ми достатньо хороші, давайте спочивати на лаврах”. А ще тут кльова команда.

Я знаходжу для себе величезну кількість можливостей для розвитку. Тут працює рольовий підхід, а не посади з жорстко регламентованими обов'язками. Завдяки можливості змінювати ролі я став експертом у розробці баз даних, навчився проводити співбесіди, бути scrum master-ом і product owner-ом, проводити one-to-one мітинги та формувати стратегію, досягати результатів самому та давати можливість проявити себе іншим».

Дмитро Гринь,
CEO of Aggregation

Ви готові приєднатися до Jooble і змінювати світ на краще?

У Jooble завжди чекають на амбітних спеціалістів, які горять ідеями та прагнуть постійного професійного росту. Якщо ви хочете приєднатися до команди, обирайте одну з відкритих вакансій компанії та надсилайте резюме!

 

 

«Ми твердо віримо, що робота — одна з головних складових життя людини. Це питання самоактуалізації, розвитку особистих якостей і невід'ємна умова щастя. Щороку нашим сервісом користуються близько 500 мільйонів людей у ​​69 країнах, а отже, своєю роботою в Jooble ви вплинете на життя сотень мільйонів людей і допоможете їм зробити важливий вибір у житті — знайти роботу за покликанням».

Роман Прокоф'єв,
Сo-founder
Поскаржитися на компанію
Всі вакансії
Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: