fbpx

Агропідприємства на сторожі енергозбереження: як пройшов MHP Idea Challenge #vet_tech

Анна Гріньова Пт., 18.10.19 Новости компаний

Потрібно народити інноваційну ідею? Спробуйте на 30 годин зібрати в одному приміщенні 40 професіоналів своєї справи. Принаймні саме так роблять у агроіндустріальному холдингу МХП — і цей метод працює 😉 

11-12 жовтня відбувся MHP Idea Challenge #vet_tech – внутрішній хакатон МХП, орієнтований на спільний пошук та впровадження інноваційних ідей і рішень у сфері ветеринарії та зоотехнії. 40 співробітників ветеринарної та зоотехнічної спеціалізацій об’єдналися у 6 команд, щоб разом віднайти нові ідеї, які впроваджуватимуть у своїй роботі.

Це вже другий хакатон МХП для співробітників агрохолдингу: перший пройшов у червні і об’єднав фахівців інженерного напряму. Партнером і співорганізатором заходу як завжди виступила команда кар’єрного порталу Happy Monday, а гостинно приймав захід інноваційний парк UNIT.City.


Енергоефективний виклик


Задача перед учасниками стояла важка, ще й умов багато: запропонувати методи енергоефективності та економії енергоресурсів (таких як газ, електроенергія та ін.) при вирощуванні птиці, але без шкоди для її утримання і до того ж у залежності від пори року. І це ще не все: проєкт має бути не надто дорогим для підприємства і окупитися максимум за три роки. На вирішення цього завдання в учасників було лише 30 годин — такі умови хакатону. І це якщо пожертвувати сном! Справжній виклик, егеж? Втім, спеціалісти МХП з ним упоралися. 


Пліч-о-пліч з керівництвом


Разом з разом учасниками працювали над завданнями та шукали нові цікаві технологічні ідеї ментори хакатону: головний зоотехнік Віктор Задорожній, головний лікар ветеринарної медицини Євгеній Бойко, заступник директора з ветеринарної медицини Сергій Санжаровець та заступник директора з питань виробництва Сергій Ладохін. Спікером заходу виступив партнер і директор з розвитку SmartFarming Дмитро Зозуля. Тож, експертності хакатону було не займати! 


І про переможців


На хакатоні не було переможених, а лише переможці. Усі 6 команд впоралися із завданням і презентували свої інноваційні ідеї. За сумою балів від журі однозначну перемогу здобула команда Chicken X — саме їх енергоефективне рішення буде впроваджено на підприємствах МХП. Також команда отримала призовий чек на 60 000 гривень.


Ми у Happy Monday захоплені тим, наскільки ефективно та цікаво здавалося б «айтішний» формат хакатону можна реалізовувати у будь-якій сфері — навіть у агро. Чекайте від нас новини про наступні хакатони від МХП. Ми точно знаємо, що вони будуть, бо в членів команди цього холдингу багато ідей та власної енергії, яку вони економити не збираються. 

Більше фото з хакатону MHP Idea Challenge #vet_tech шукайте тут.

Читайте також

Студенти пропонували ідеї, які миттєво перевіряли на виробництві. Як пройшов Student FoodTech Challenge

30 годин на інновації: як пройшов перший внутрішній хакатон MHP Idea Challenge #engineering

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: