Терміном «постмортем» у Netflix називається незвична практика корпоративної культури – зустріч або електронний лист із детальним поясненням, чому того чи іншого співробітника було звільнено.
Журналісти The Wall Street Journal опитали понад 70 теперішніх і колишніх працівників Netflix, щоб дізнатись більше про таку радикальну прозорість та зрозуміти, як вона впливає на роботу в компанії.
Деякі працівники вважають таку практику некомфортною та надто театральною. Однак є й ті, хто схвалює «постмортем». За словами Жибрана Кутіка, колишнього розробника Netflix, така прозорість дуже корисна.
З цим погоджується і нещодавно звільнений Шон Кері – віце-президент Netflix. Під час його «постмортему» близько 40-50 співробітників контент-відділу дізналися, що один із керівників компанії, Тед Сарандос, звільнив Кері через недостатню творчість при створенні потокової бібліотеки веб-сайту.
«Для когось це, мабуть, незручно, але це відповідає нормам культури в середині Netflix. Компанія завжди вкладає сили у прозорость серед колективу. Під кінець я зрозумів, що це має свої переваги», – поділився Кері.
У Netflix вважають, що навіть якщо вони звільняють працівників, це не привід соромитися для останніх: «Звільнення завжди розчаровують, але в цьому немає ніякого сорому. Наших колишніх працівників зазвичай одразу розбирають інші компанії».
Джерело: Business Insider
Дякуємо!
Тепер редактори знають.