Хоча зовсім нещодавно нас запевняли, що штучний інтелект не здатний на творчість і не відбере у журналістів та копірайтерів роботу, AI-боти вже почали писати статті до журналів.
У квітні сінгапурська редакція Esquire випустила номер журналу, вперше створений із залученням технології штучного інтелекту. На сайті журналу можна переглянути п’ять матеріалів, де автором зазначений AI Squire. Ці статті писав АІ-бот.
Бот розповів про зв’язок АІ та мистецтва, написав статтю про історію штучного інтелекту, а також про те, навіщо люди носять одяг. Матеріали, створені програмою, вичитувала людина, тож редактори можуть не хвилюватися за свої робочі місця.
Чим бот кращий за журналіста
За словами головного редактора Esquire Singapore Нормана Тана, від бота чекають більшої об’єктивності, ніж від справжнього журналіста, проте чи стають тексти від цього краще, треба ще досліджувати. Видавець каже, що боту AI Squire немає рівних у швидкості написання статей: кожна була готова протягом декількох хвилин. Потрібно лише прописати концепцію, і через 5 хвилин бот видає результат. Бот не допускає плагіат, посилаючись на джерела, і дає можливість керувати показниками унікальності тексту.
Бот AI Squire створили за три місяці. Якщо продовжити навчання бота на тисячах історій протягом року, його результати в написанні текстів мають бути ще більш вражаючі.
Джерело: БУКВЫ
Дякуємо!
Тепер редактори знають.