fbpx

Стартував набір на Open Data Challenge

Редакція Пт., 21.02.20 Новини

У вас є ідея, прототип чи готове рішення для вирішення проблем у будь-якій сфері: будівництва, агросектору, інфраструктури, юриспруденції, захисту довкілля, бізнесу тощо? Подавайтеся на конкурс і позмагайтеся за 3,5 мільйонів гривень і підтримку власного проєкту.

Open Data Challenge — найбільший національний конкурс у сфері відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал. 

До участі запрошуються розробники, підприємці, громадські активісти та інші прихильники відкритих даних, що мають ідею, прототип чи готове рішення для вирішення проблем у будь-якій сфері.

Особливості цьогорічного конкурсу

Open Data Challenge в Україні відбувається вчетверте і буде наймасштабнішим за всю історію існування, починаючи з 2017 року. Більш того — організатори запевняють, що це останній набір з цього циклу. Що змінилося порівняно з попередніми конкурсами:

  • загальний призовий фонд у 3,5 млн грн – найбільший за чотири роки існування проєкту.  Позмагатися за грошовий приз зможуть команди, що відповідатимуть головним критеріям відбору: антикорупційний вплив проєкту, інноваційна ідея та її бізнес-потенціал; 
  • Data Angels. Уперше підтримку проєктам надаватимуть Chief Digital Transformation Officers (CDTO) із міст і профільних міністерств. Вони стануть дата-ангелами проєктів-фіналістів – допомагатимуть відкривати необхідні для проєктів набори даних, перелічені у Постанові 835, що досі не відкриті, а також будуть менторами з питань використання даних стартапами; 
  • спеціальна номінація «Антикорупційний проєкт». Окремим призом на Open Data Challenge буде відзначено проєкт із найбільшим антикорупційним впливом. 

Як взяти учать

Заявки на конкурс приймаються до 25 березня 2020 року.

Традиційно відбір на Open Data Challenge проходитиме у кілька етапів, включаючи прийом заявок, інтерв’ю з кандидатами, чотиримісячну інкубаційну програму та визначення переможців. 

Дізнатися більше про умови участі можна на сайті конкурсу.

В Україні конкурс проходить в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та у партнерстві з Фондом «Східна Європа» та 1991 Open Data Incubator.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: