fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 09.10.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Art Head до агенції wishdo 


SMM-агенція wisho шукає Art Head. 70% часу доведеться бути менеджером, а 30% — візуальним експертом та креативником. Важливо знати основи дизайну та фотографії, розуміти тренди. Робота 2-3 дні у офісі, 2-3 дні віддалено. 


2. Спеціаліст з поведінки собак та котів до Pets&People 


Школа взаєморозуміння з тваринами Pets&People відбирає людей в команду для самостійного їх навчання. Потрібне бажання вчитися і працювати з собаками, котами та людьми. Приблизно півтора роки доведеться витратити на навчання та адміністративну роботу. 


3. Крутий сейлз до «Вікібізнес» 


Агенція репутаційного менеджменту у Вікіпедії шукає сейзла, який знає, як продати статтю у Вікіпедію пацикам з Троєщини. Продажі мають бути в крові, досвід не такий важливий. Цінують ділову хватку і парадигму мислення. Важливо вміти максимально швидко вчитись. Зарплату обіцяють вище ринкової.


4. Асистент/-ка з координації навчальних програм до DiXi Group (віддалено) 


Київська школа енергетичної політики (KSEP) шукає асистента/ку з координації навчальних програм. Потрібен досвід у позанавчальних активностях (програмах обміну, стажуваннях тощо), досвід роботи у бізнес-школах буде перевагою. 


5. Sales Development Representative (Reply Handler) до CIENCE (віддалено) 


Американська компанія CIENCE Technologies шукає обробника відповідей у відділ продажу. Лише письмове спілкування, жодних холодних дзвінків. Досвід не важливий, важлива хороша письмова та усна англійська. Графік роботи — з 14:00 до 23:00.


6. Копірайтер до Hashtag 


Агенція із просування брендів у соцмережах та Youtube Hashtag шукає копірайтера, який готовий пропонувати сміливі ідеї як в social media, так і поза ними. Потрібен досвід і портфоліо, працювати в офісі на Хрещатику в «Пасажі».


7. Product / Data Analyst до Genesis 


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає Product / Data Analyst, який вестиме регулярний моніторинг і репортинг за ключовими метриками продукту. Потрібні 2+ роки досвіду роботи на позиції аналітика даних та практичний досвід роботи з SQL. 


8. Customer Care Expert – Russian (з неділі по четвер) до WIX 


Провідна платформа для хмарних розробок WIX шукає експерта з обслуговування клієнтів, який вільно володіє російською та англійською мовами та може приєднатися до команди з неділі по четвер, працюючи вдома по неділях. Ніякого технічного досвіду не потрібно, усьому навчать.


9. Junior Coordinator до Kyiv Academy of Media Arts 


Kyiv Academy of Media Arts (КАМА) шукає асистента координатора дворічних програм. Кандидатам на цю позицію потрібно мати 1-2 роки менеджерського досвіду, вміти працювати з великою кількістю людей та інформації, бути активною, уважною, відповідальною людиною. Робочий день з 9 до 18/19. 


10. Редактор спецпроєктів до MC.today (віддалено) 


Онлайн-медіа MC Today шукає редактора спецпроєктів, який отримує величезне задоволення від якісного тексту і любить роботу редактора. Ідеальний бекграунд — від трьох років роботи редактором у медіа і портфоліо відредагованих текстів, якими ви пишаєтеся. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: