fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 08.05.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Графічний дизайнер (віддалено) до IQOSA 


Дизайн-студія IQOSA шукає графічного дизайнера для реалізації проєктів по всьому світу. Важливо бути в курсі тенденцій сучасного дизайну, мати досвід роботи від 1 року та відмінно володіти програмами Figma, Adobe Photoshop, Illustrator. Графік вільний, робота віддалена. 


2. Product Manager до Boosta


Продуктова ІТ компанія Boosta шукає досвідченого Project Manager з досвідом у Betting. Потрібно мати 4-5 років досвіду в управлінні проєктами, програмами та продуктами, з них 2 роки у сфері Betting. Офіс класний, команда дружня. 


3. Аналітик до Асоціації газовидобувних компаній України


Асоціація газовидобувних компаній України шукає аналітика, який може мислити стратегічно, аналізувати та працювати з інформацією з різних джерел, хоче прогресувати та втілювати в життя амбітні проєкти. 


4. SEO Specialist (віддалено) до Govitall 


Продуктова ІТ-компанія Govitall шукає SEO-спеціаліста (віддалено) — справжнього професіонала з досвідом роботи від 2-х років, який може мислити стратегічно та вміє шукати нестандартні рішення та знаходити інший підхід до завдання. Досвід у сфері електронної комерції буде плюсом.


5. Куратор IT онлайн-курсів до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає куратора ІТ онлайн-курсів. Досвід роботи у цій сфері не обов’язковий, важливо хотіти працювати у онлайн-освіті, бути багатозадачним, критично і структурно мислити. Зарплата 10 000-16 000 грн і вище, залежить від досвіду. 


6. Customer Support Manager (Compliance Team) до Genesis


Продуктова ІТ-компанія Genesis шукає менеджера служби підтримки, який забезпечить дотримання всіма компаніями Genesis політики своїх ключових партнерів (Facebook, Google, Apple, Snapchat, Twitter тощо). Потрібно вільно володіти письмовою англійською та мати аналітичні здібності.


7. Копірайтер до ГО «Інтерньюз-Україна» 


ГО «Інтерньюз-Україна» шукає копірайтера, який писатиме статті, анонси, релізи, новини, а також перекладатиме та редагуватиме готові матеріали. Ідеальний кандидат вже має досвід роботи у PR, журналістиці або SMM та володіє англійською на рівні Advanced.


8. Community, Support Manager (English) (віддалено) до DesArt Lab 


Компанія DesArt Lab, яка надає послуги у сфері 3D-друку та 3D-моделювання, шукає менеджера спільноти з просунутою англійською та досвідом роботи в ІТ на аналогічній посаді, пов’язаній з англомовним ринком (США + ЄС). Досвід відеоігор та базові знання коміксів стануть перевагою. 

9. Remote Editor до Govitall


Продуктова ІТ-компанія Govitall шукає редактора (віддалено: відповідального, освіченого, який володіє англійською на рівні Upper-Intermediate і вище. Потрібно буде редагувати описи документів відповідно до внутрішніх вимог. 


10. Журналіст до Genesis 


Продуктова ІТ-компанія Genesis шукає журналіста для написання статей (ділових та технічних), прес-релізів з метою піару компанії на українському ринку та наповнення блогу компанії. Потрібно мати щонайменше 2 роки досвіду роботи журналістом (штатним або позаштатним) у топових українських ЗМІ і портфоліо статей українською/російською. 


Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 


Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: