fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 08.12.18 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярніші цього тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати прямо зараз, поки це не зробили інші!  

1. Менеджер із комунікацій до Pro Bono Club Ukraine

Вакансії в КиєвіНаш соціальний проект Pro Bono Club Ukraine – платформа змістовних партнерств бізнесу та громадського сектору – шукає менеджера з комунікацій з досвідом роботи у маркетингу та комунікаціях, вмінням писати просто, цікаво і грамотно, досвідом роботи з медіа та англійською на рівні Upper-Intermediate.

 


2. Event Manager до CEO Club Ukraine

Вакансії в КиєвіCEO Club Ukraine – закритий бізнес-клуб для генеральних директорів і власників великих компаній – шукає Event Manager, який буде продумувати та реалізовувати концепцію, атмосферу, логістику та інші важливі деталі подій. Текст вакансії настільки чудовий, що більше не будемо нічого казати – читайте самі 🙂  

 


3. Marketing Communications Intern до Weblium

Вакансії в КиєвіWeblium – глобальна платформа зі створення сайтів від TemplateMonster – шукає Marketing Communications Intern з бажанням розвиватися у маркетингу й бізнес-девелопменті, з вільною англійською, організаторськими навичками, здатністю швидко навчатися і перемикатися між завданнями.

 


4. Заступник керівника до початкової школи «Атлантика»

Вакансії в КиєвіПриватна початкова школа «Атлантика» шукає заступника керівника з організаційних питань – ефективного менеджера зі стратегічним та аналітичним мисленням, попереднім досвідом управління установою зі значною кількістю людей та підрозділів, з вільною українською та дуже бажано – англійською на професійному рівні.

 

5. Проектний менеджер у стартап-інкубатор 1991

Вакансії в Києві
Стартап-інкубатор 1991 шукає проектного менеджера, який знає англійську на високому рівні, розуміє, як влаштовані стартапи, інкубатори / акселератори, має досвід взаємодії з дизайнерами та вміє підтримувати розмову через social media.

 

6. Project Manager до CAPS

Вакансії в Києві
Civil and political school (CAPS) шукає Project manager з досвідом роботи у проектному менеджменті від 2 років (у сфері освіти буде великою перевагою) та обов’язковим досвідом використання системи управління проектами.

 

7. Креативний копірайтер до LABA

Вакансії в КиєвіМіжнародна освітня платформа LABA шукає креативного копірайтера з досвідом  роботи, який має зухвалий розум та гострий стиль письма, вміє створювати презентації у PowerPoint чи Keynote, структурувати інформацію та фокусуватися на задачі.

 

8. Associate Account Strategist, GMS Sales у Google

Вакансії в Києві
Представництво Google в Україні шукає Associate Account Strategist, GMS Sales з досвідом роботи або стажування у продажах, клієнтській підтримці, акаунт-менеджменті, маркетингу або консалтингу та здатністю вільно писати і спілкуватися українською та англійською.

 


9. Customer Service Intern до TaaS

Вакансії в КиєвіФонд TaaS, який допомагає інвестувати у blockchain, шукає стажера з обслуговування клієнтів з грамотною англійською (письмовою та усною), відмінними навичками комунікації та переговорів, а також вмінням швидко навчатись та вирішувати проблеми.  

 

10. Графічний дизайнер до Unimage

Вакансії в КиєвіКомпанія Unimage, яка створює анімаційний контент та розвиває міжнародні ІТ- та ігрові проекти, шукає графічного дизайнера з досвідом графдизайна у контентному бізнесі, IT або ігровій індустрії від 2 років, знанням Photoshop / Autodesk Alias/3Ds-max / SketchUp і т.д., досвідом роботи у таск-менеджмент системах та англійською Upper-Intermediate.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: