fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 15.05.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Сейл-менеджер до НЕОНу (ЗНОшного клубу) (віддалено)


Молода команда, яка готує 11-класників до ЗНО, шукає веселу, прогресивну людину, яка не просто «впихує», а дійсно хоче допомогти кожному випускнику і підібрати найкращий продукт для неї, навіть якщо це продукт конкурента. Робота віддалена, графік вільний, гонорар: ставка + бонуси.


2. Офіс-менеджер/асистент до Waveup


Глобальна консалтингова фірма Waveup шукає офіс-менеджера: молоду та талановиту людину, яка хоче розвиватися в динамічному середовищі. Основні вимоги —гнучкість, критичне мислення та 100% комунікація. Офіс біля метро Льва Толстого.


3. Новинар до Telegraf.Design


Медіа для дизайнерів Telegraf.Design шукає журналіста новинної стрічки. Потрібно мати досвід роботи з новинами від 1 року, мати стійкі уявлення про нову редакцію українського правопису і володіти англійською на рівні В1-В2 і вище.  


4. Sales manager до LINZA production


Креативний продакшн повного циклу шукає сейлз-джедая: емпатійного, проактивного, відповідального, який вміє робити класні структуровані презентації. Досвід роботи у креативних агенціях, з клієнтами або у продажах вітається, але не обов’язковий. 


5. Фінансовий аналітик до Waveup


Глобальна консалтингова фірма Waveup шукає фінансового аналітика, який вільно володіє англійською. Великим плюсом буде досвід роботи в фінансах / консалтингу, особливо в поєднанні з сильними академічними знаннями і розумінням корпоративних фінансів.


6. Sales manager до Sleeper 


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає Sales manager для В2В сегменту американського ринку. Потрібно любити моду, одяг та бізнес та володіти англійською. Досвід роботи у PR / продажу буде перевагою. Робота у офісі на Подолі. 


7. Management Consultant (part-time) до Waveup 


Глобальна консалтингова фірма Waveup шукає на проєктну роботу консультанта з досвідом роботи в Management Consulting, Big4 або Investment Banking.


8. SMM cпеціаліст до Noosphere 


Асоціація Noosphere – некомерційна громадська організація, яка прагне популяризувати наукові дослідження в підприємницькому середовищі. Шукають SMM-ника, який вміє налаштовувати рекламні кампанії та має навички роботи з фото- та відеоредакторами. Офіс біля м. Майдан Незалежності.


9. Журналіст до Genesis 


Продуктова ІТ-компанія Genesis шукає журналіста для написання статей (ділових та технічних), прес-релізів з метою піару компанії на українському ринку та наповнення блогу компанії. Потрібно мати щонайменше 2 роки досвіду роботи журналістом (штатним або позаштатним) у топових українських ЗМІ і портфоліо статей українською/російською.  


10. Графічний дизайнер (віддалено) до IQOSA 


Дизайн-студія IQOSA шукає графічного дизайнера для реалізації проєктів по всьому світу. Важливо бути в курсі тенденцій сучасного дизайну, мати досвід роботи від 1 року та відмінно володіти програмами Figma, Adobe Photoshop, Illustrator. Графік вільний, робота віддалена. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: