fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 24.04.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Куратор онлайн-курсів до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає куратора курсів, який критично і структурно мислить, вміє пояснювати складні речі простими словами і не боїться вести кілька проєктів одночасно. Досвід роботи не обов’язковий. Зарплата 10 000-16 000 грн. 


2. Customer Support Manager (French/German) до WOW24-7


Міжнародна аутсорсингова компанія WOW24-7 шукає Customer Support Representative зі знанням німецької або французької мови на рівні В2-С1. Також потрібно вміти слухати та виявляти потреби клієнта. Робота без нічних змін. 


3. Автор до SKVOT 


Онлайн-школа креативних індустрій SKVOT шукає автора, який працює в темі копірайтингу, дизайну, реклами, дотримується дедлайнів, пише грамотно, зрозуміло і драйвово. Гонорар 1000-2000+ грн за одну статтю. 


4. Freelance Writer до Academia-Research


Academia-Research шукає автора з відмінною англійською на фриланс. Оплата за сторінку тексту — від 5 до 12 долларів, залежно від складності та терміновості завдання. 


5. Motion\Graphic Designer до ПАТ Миронівський хлібопродукт


Провідний агроіндустріальний холдинг МХП шукає дизайнера, який має досвід роботи з Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects. Наявність портфоліо обов’язкова. Серед основних обов’язків — розробка анімацій будь-якого рівня для соціальних мереж: Facebook, Instagram і YouTube.


6. Графічний дизайнер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає джуніор-дизайнера, який готовий працювати фултайм, бажає розвиватися у графдизайні і спокійно сприймає конструктивну критику. Зарплата 8000-16 000 грн, залежно від досвіду. 


7. Motion/graphic дизайнер до Gemini Photos (проєктна робота) 


Проєкт від MacPaw Gemini Photos шукає дизайнера для проєктної роботи. Потрібно мати сильні навички у моушн дизайні, анімації і бути готовим кинути виклик маркетинговому дизайну. Великою перевагою буде розуміння принципів комунікації і дизайну на платформах Facebook, Snapchat, Instagram.


8. Middle Unity developer (віддалено) до Ejaw


Студія розробки відеігор Ejaw шукає Middle Unity developer для віддаленої роботи над відеоіграми. Потрібно мати навички програмування на мові C # та досвід роботи зі ScriptableObjects, AssetBundles, Unity Animation. 


9. Менеджер по роботі з партнерами (зі знанням іноземної мови) (remote) до Jooble


Українська ІТ-компанія Jooble шукає менеджера по роботі з партнерами для віддаленої роботи: впевненого користувача ПК зі знанням іноземної мови (не обов’язково англійської). При виконанні мінімального плану заробітна плата — 300 EUR, середня заробітна плата на даній позиції – 800 EUR, верхня межа залежить від вас.


10. Аналітик відділу контролю якості до Evrius


Компанія у сфері діджитал реклами Evrius шукає аналітика відділу якості для прогнозування виконання KPI та складання звітності. Потрібно знати Excel на високому рівні та мати досвід на аналогічній позиції від 1 року. Знання метрик СРА, CPM, CPL і форматів реклами буде перевагою.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 


Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: