fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 17.07.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та інших містах України виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1.    Creative copywriter до Quadrate 28 (віддалено)


Група компаній Quadrate 28 шукає креативного копірайтера (віддалено). Потрібно буде працювати в парі з бренд-стратегом та створювати комунікаційну платформу для брендів, ключові повідомлення, рекламні тексти та сценарії роликів. Важливі нестандартне, стратегічне мислення та розуміння основ побудови бренд комунікацій. 


2. Візовий секретар до Посольства Естонської Республіки в Києві


Посольство Естонської Республіки в Києві шукає візового секретаря. Основний обов’язок — обробка візових заявок, включаючи їх отримання та внесення до візового реєстру. Достатньо мати середню освіту, бажано середню професійну освіту з питань сфери діяльності, вільно володіти українською та на хорошому рівні — англійською.


3. Менеджер клієнтського сервісу до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера клієнтського сервісу — емпатійну людину, яка легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми, не здається після першої спроби і вміє м’яко переконувати. Досвід не потрібен. Зарплата на випробувальному терміні — 12 000 грн, потім до 20 000 грн (з бонусами за KPI).


4.   Customer Success Specialist до AllStars-IT


Компанія AllStars-IT шукає Customer Success Specialist, який вільно волоідіє англійською, має досвід обслуговування клієнтів та має навички багатозадачності. Офіс у Києві у БЦ «Гулівер», з безкоштовними сніданками та обідами від власного шеф-кухаря та іншими офісними плюшками. 


5. Копірайтер (Львів) до Qubstudio 


Дизайнова та брендингова діджитал-агенція Qubstudio шукає копірайтера (копірайтерку) для проєктної співпраці. Основне завдання — написання та редагування текстів, участь у процесі створення брендів та їх комунікацій. Зараз працюють віддалено, потім у опен спейсі. 


6. Проєктний менеджер діджитал-платформи до Малої академії наук України


Мала академія наук України трансформується, і одна з цілей до кінця цього року – створити діджитал-платформу, де діти разом із батьками в буквальному сенсі залипатимуть в науковий і науково-популярний контент. Шукають проєктного менеджера, небайдужого до освіти, науки і дітей, який може організувати процес створення діджитал-медіа від А до Я і після етапу створення очолити його в ролі головного редактора чи редакторки. 


7. Координатор освітніх програм до Kyiv Academy of Media Arts


Kyiv Academy of Media Arts шукає координатора освітніх програм. Потрібно мати 3+ роки досвіду роботи аккаунт- або проджект-менеджером та вміти працювати з великим обсягом інформації та людьми. Знання англійської обов’язкове. 


8. Customer Support Representative до Livingston Research 


EdTech-компанія Livingston Research шукає Customer Support Representative з відмінними комунікативними навичками та високим рівнем усної та письмової англійської, готового працювати у нічні зміни щонайменше двічі на тиждень (з 23 до 7 ранку) для покриття західного ринку компанії. 


9. Head of web studio до Weblium


Платформа для створення сайтів Weblium шукає керівника студії для контролю проєктів клієнтів, управління командою проджект-менеджерів і дизайнерів. Важливо розуміти базові принципи вебдизайну, мати досвід управління командою та досвід роботи з Bitrix24, Jira, Confluence.


10. Контент-мейкер для telegram-каналу до ГО «АБО»


Агенція з розвитку локальних медіа «АБО» запускає телеграм-канал про знижки і гарячі пропозиції в українських готелях, апартаментах і хостелах. Рекламний бюджет є, канал потрібно створювати з нуля. Обсяг роботи: фултайм, 8-10 постів на день, 10 тисяч підписників за 3 місяці. Важливо мати у портфоліо хоча б один телеграм-канал, за який не соромно. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: