Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

10 порад з пошуку роботи, які стануть у нагоді кожному

25.12.18 Новини 2 хв читання

Американське видання Glassdoor зібрало ефективні настанови від генеральних директорів компаній та коучів, які допоможуть знайти улюблену роботу в новому році.

1. Не чекайте, поки будете достатньо кваліфіковані

Якщо ви на 100% відповідаєте вимогам вакансії, скоріше за все, ви для неї ЗАНАДТО кваліфіковані. Тож не бійтеся подавати резюме на вакансію, якщо відповідаєте хоча б основним критеріям. 

2. Зробіть так, щоб LinkedIn працював на вас

Як тільки ви зробите привабливий профіль у LinkedIn, почніть розширювати свою мережу професійних контактів: спілкуйтеся з усіма, кого знаєте – нинішніми й колишніми колегами й роботодавцями, знайомтеся та підтримуйте контакт із експертами у вашій галузі.

3. Шукайте роботу, яка має для вас значення

Займайтесь тим, до чого лежить ваша душа. Ключ до високих результатів, успіху і щастя в житті – робити те, що для вас важливо.

4. Робіть акцент на soft skills

Багато хто вважає такі навички, як комунікабельність, командна робота, лідерство, очевидними, але для багатьох професій вони виявляються основними, тому на них варто окремо акцентувати увагу. 

5. Готуйтесь, готуйтесь і ще раз готуйтесь

Найкращий спосіб заспокоїти нерви – це підготуватися до співбесіди. Заздалегідь підготуйте те, про що будете розповідати і питати у рекрутера.

6. Правильно оцініть свої навички

Якщо йде мова про зарплату, не питайте, чи можете ви отримати стільки, скільки хочете. Оцініть, скільки, на вашу думку, коштує ваш досвід, навички і репутація, підготуйте відповідні аргументи і просіть таку суму.

7. Усвідомте власні недоліки й переваги

Визначте, у чому ваші сильні сторони, а у чому слабкі. Не прикидайтеся, що можете робити щось, чого насправді не вмієте. Звертайтеся за допомогою за потреби. Тільки недалекі люди думають, що знають все. Розумні люди ставлять питання.

8) Не давайте відмовам вас зламати

Не бійтеся слова «ні». Така відповідь не означає, що ви ні на що не здатні. Це лише означає, що вам варто засвоїти урок і спробувати знову.

9) Знайдіть наставника

Навколо вас завжди є потенційні наставники – однолітки, досвідчені професіонали, керівники. Знайдіть ментора, який дасть вам можливість ставати кращим.

10) Не переставайте вчитись

Навчання – це реальна валюта у сучасній економіці. Щоб залишатися затребуваними на ринку, ви повинні постійно оновлювати свої навички.

Джерело: Glassdoor


Як знайти роботу мрії: 4 кроки до кар’єрного переходу

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: