fbpx

Що слухати дорогою на роботу (і не тільки): 11 подкастів про все на світі

Настя Пасенко Пт., 14.02.20 Розвиток

Зібрали цікаві подкасти про роботу, літературу, кіно, медіа, психологію й бізнес у найкращих традиціях використання будь-якої вільної хвилини із користю. Можна слухати дорогою на роботу, у черзі в магазині, під час приготування їжі чи прибирання. 


хтознаяк 


Це авторська програма психологині й психотерапевтки Анни Шийчук на Urban Space Radio. В ефірі розглядають різні питання, що стосуються емоційного інтелекту та психічне здоров’я у житті та на роботі, а прослухати програму можна також у форматі подкасту. 

Другий сезон програми записаний за підтримки наших друзів — шведсько-української компанії Beetroot, тому в нас навіть є ексклюзивні конспекти кількох випусків 🙂

«Я всьо»: що робити з вигоранням, якщо просто відпочити — недостатньо

Читати

«Я — поганий спеціаліст»: що робити із сумнівами у своїй професійності?

Читати

Слухати: Apple Podcasts | Mixcloud


Акустика тіней


Це авторський подкаст журналістки Іванни Шкромиди про світову літературу. Наразі є 16 випусків тривалістю 60-80 хвилин про найвідоміших письменників минулого: Маркеса, Гессе, Камю, Орвелла, Капоте, Буковскі, Гемінґвея, де Сент-Екзюпері, Бредбері, Кафку, Толкіна, Кіза, Селінджера, Керуака, літературу жахів та магічного реалізму.

Слухати: Apple Podcasts | SoundCloud


МедіаПрактики


Це подкаст про українські медіа від The Ukrainians. 20 найяскравіших молодих медіаменеджерів розповідають про роботу незалежних медіа в Україні — про успішні бізнес-моделі, можливі труднощі, перспективи розвитку та ефективні інструменти для медійників. 

Слухати: Apple Podcasts | SoundCloud 


Vertigo: Щотижневик


Це щотижневі рекапи від медіа про кіно й комікси. Приблизно пів години редакція Vertigo обговорює найцікавіші новини, найгучніші серіальні та кінопрем’єри, насвіжіші трейлери тощо. 

Слухати: Apple Podcasts | Google Podcasts


Простими словами


Це подкаст про психологію простими словами. Видавець The Village Україна Марк Лівін та психотерапевт Ілля Полудьонний говорять про почуття і ситуації, знайомі кожному. У першому сезоні з точки зору психології та здорового глузду вже розібрали злість, заздрість, провину, сором, тривогу й страх, образу, самотність, горе й втрату, відразу, щастя й нудьгу.

Слухати: Apple Podcasts | SoundCloud 

Не забувайте, що у нас є ще телеграм-канал, де ми щодня оновлюємо вакансії, ділимось новинами та статтями!

Не забувайте, що у нас є ще телеграм-канал, де ми щодня оновлюємо вакансії, ділимось новинами та статтями!

Підписатись


Києво-Могилянська бізнес-школа


Це короткі аудіоінтерв’ю з викладачами Києво-Могилянської бізнес школи (kmbs). Серед тем випусків — не лише бізнес і розвиток компаній, а й мистецтво. Наприклад, поруч із випусками про самонавчання чи репутацію організації є й короткі інтерв’ю про джаз або Венеціанське бієнале. Зверніть увагу, що на Mixcloud випусків набагато більше, ніж на Apple Podcasts.

Слухати: Apple Podcasts | Mixcloud


TED Talks Daily


Це останні виступи з конференцій TED в аудіоформаті. Новий випуск виходить щотижня — і це приблизно 15-хвилинна порція натхнення й цікавих думок про будь-що на світі. Наприклад, цього тижня можна було послухати про те, як знайти людину, яка допоможе вам із просуванням кар’єрною драбиною. 

Слухати: Apple Podcasts | Google Podcasts 


Ранкова доза


Літературний подкаст «Ранкова доза» від «Української правди» та Українського інституту книги — це, за словами його творців, шанс прожити кожен день інакше.

Щоранку о 8.00 зірковий амбасадор розповідає про свою улюблену літературну історію — про що вона та чому її варто прочитати, а на додачу ви слухаєте з неї уривок. Щотижня усі «ранкові дози» збираються в одну підсумкову. 

Слухати: Apple Podcasts | SoundCloud


Розумних люблять


Це подкаст від освітньої онлайн-платформи LABA. Має кілька рубрик: «Нам тільки спитати» — розмови з підприємцями і топменеджерами; «Переговорка» — про нюанси ефективної роботи; «Те, що лектор прописав» — лектори курсів LABA розповідають, як усе встигати і чи це взагалі можливо; «Прочитали-обговорили» — тут, здається, все зрозуміло і без пояснень 🙂 

Слухати: Apple Podcasts | SoundCloud


Радіо МВА


Це авторська програма Данила Ваховського на радіо «Аристократи», яку можна прослухати у форматі подкасту. 10 випусків для тих, хто розвиває або лише збирається відкрити бізнес і хоче підійти до справи із розумом — про роботу з продуктом, особистий бренд і комунікацію, бізнес-процеси, операційний менеджмент, фінанси, бізнес-ризики, економіку, HR-секрети, маркетингову і бізнес-стратегію.

Слухати: Apple Podcasts | Google Podcasts


Elena Rezanova


Кар’єрна консультантка й авторка книги «Ніколи-небудь» Олена Рєзанова (до речі, можна придбати запис нашої конференції ProForum з виступами Олена та інших спікерів!) записує подкасти-розмови зі своїми клієнтами. Їхні історії — про зміни, кар’єру, покликання, турботу про себе, сміливість, а головне — шлях до себе, яким ми важким він не був.

Слухати: Apple Podcasts | SoundCloud

Читайте також

Поєднуємо приємне з корисним: 5 серіалів з кар’єрними порадами

10 YouTube-каналів про кар’єру, продуктивність і англійську

5 книжок про кар’єру від видавництва «Наш формат»

Шукаєте роботу?

Маємо безліч вакансій у креативних індустріях, освіті, ІТ-компаніях, громадському секторі тощо.

Вакансії

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: