fbpx

Француз поскаржився на нудну роботу і виграв 40 000 євро

Редакція Пн., 15.06.20 Новини

Нудна робота викликала у вас депресію? Подавайте на компанію в суд! Принаймні так зробив співробітник французької компанії Interparfums Фредерик Денар, повідомляє AIN.

Депресія від нестачі обов’язків


Зазвичай з роботодавцями судяться через надто важкі умови праці. Втім, експрацівник французької компанії Interparfums Фредерік Денар у 2016 році подав до суду на роботодавця через нестерпно нудну роботу, яка призвела до серйозної депресії. Денар вимагав компенсіцію у  360 000 євро. За два роки суд частково задовольнив позов: позивач отримав 40 000 євро.

За словами Денара, у період з 2010 по 2014 рік, коли від компанії пішов його основний клієнт, йому переважно давали дрібні доручення замість роботи за фахом: наприклад, просили налаштувати планшет шефа.

Мені було соромно отримувати гроші за те, що я нічого не роблю.

Свій стан, викликаний нестерпно нудною роботою, він описував як «поступовий спуск в пекло», подібний до вигоряння. Ба більше: саме зі стресом і відсутністю мотивації на роботі він пов’язував появу епілептичних нападів. 


Звільнення і суди


У вересні 2014 року Фредерика Денара звільнили за тривалу відсутність на робочому місці: і за словами юристів компанії, він ніколи не скаржився на нестачу обов’язків і не робив нічого, щоб змінити ситуацію.

Спочатку суд ухвалив, що Денар повинен виплатити 1000 євро за наклеп на адресу колишнього роботодавця, але після кількох років судових розглядів суд прийняв рішення на користь Денара, присудивши йому 40 000 євро компенсації за нудну роботу.


Шукаєте роботу, де нудьгувати не доведеться? Знаходьте її на Happy Monday!

Вакансії

Джерело: AIN 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: