Рік тільки почався (ну, майже), а українські видавництва вже підготували кілька нон-фікшн новинок, які цікаво буде прочитати всім, хто свідомий свого професійного розвитку.
Хоча автор книги Стівен Сільберг і отримав диплом МВА, проаналізувавши два роки свого навчання він дійшов висновку, що основи цієї освіти цілком можна опанувати і самостійно. Тому він вибрав найважливіші теорії й інструменти з програм підготовки МВА найкращих бізнес-шкіл світу і зробив із цього максимально практичний посібник, поділений на 9 розділів: маркетинг, етика, бухгалтерський облік, організаційна поведінка, кількісний аналіз, фінанси, операційна діяльність, економіка, стратегія.
Свого часу ми випустили статтю про роботу менеджера з продажів, у якій мова йшла, зокрема, про те, що багато людей сьогодні соромляться працювати у продажах і «впарювати» щось. Дійсно, вміння продавати, не «впарюючи» – справжнє мистецтво. Книга експерта із продажів Eнтoнi Яннapiнo якраз про те, як будувати стосунки з клієнтом на основі взаємної довіри й користі.
Сьогодні, якщо ви хочете привернути увагу до себе, свого продукту чи послуги, недостатньо навести кілька вражаючих фактів або цифр — ними вже нікого не зацікавиш. Людям потрібні історії — живі, цікаві, які «промовлятимуть» до них краще за будь-які факти. Марк Лівін, письменник і видавець The Village Україна та Inspired, здається, непогано знається на історіях, тому до його бачення сторітелінгу як техніки можна прислухатись.
Автор «Витонченого мистецтва забивати на все» Марк Менсон вирішив, що навчив нас недостатньо, тому повернувся зі ще однією книжкою про те, як реагувати на те, що відбувається навколо. Цього разу він звертається до надії як до способу виносити мінливості життя. З одного боку, Менсон звертається до більш серйозної теми, з іншого боку — продовжує звучаи невимушено завдяки його фірмовому гумору.
Отримати підвищення — лише перший крок до нової посади, далі потрібно адаптуватися до нових умов і завдань і показати перші результати. Якщо ви вперше на посаді менеджера, це може бути досить складно. Потрібно керувати колишніми колегами, бути для всіх паличкою-виручалочкою і відповідати не лише за себе, а й за інших. Книжка Джулі Чжоу — це інструкція для новоспечених менеджерів, яка допоможе зорієнтуватись у новому статусі і, можливо, уникнути поширених помилок.
Якщо ви жодного разу не стикалися із сексизмом на робочому місці — вам дуже пощастило. Але знайте, він існує. Доказ цього — ця книгa, яка складається з icтopiй жiнoк, які на собі відчули ґeндepну нepiвнicть. Джессіка Беннет запрошує вас до клубу, і це той самий випадок, коли перше правило бійцівського клубу — усім розповідати про бійцівський клуб, щоб врешті-решт викорінити упередження щодо жіночої роботи.
Це єдина книжка з нашої добірки, яка ще не вийшла з друку. Зате через це її можна придбати зі знижкою 🙂 Книжки суто про кар’єру — наша слабкість, тому ми не можемо пропустити новинку. де викладені 100 порад, як досягти успіху в роботі, від Річарда Темплара — автора книг із саморозвитку і кар’єрного просування.
Читайте також
5 книжок про кар’єру від видавництва «Наш формат»
16 книг для пошуку свого призначення та професійного розвитку
5 книжок від співвласника видавництва «Наш формат» Антона Мартинова
Дякуємо!
Тепер редактори знають.