Скріни розмов зі штучним інтелектом ChatGPT та написані ним тексти ширяться мережею вже кілька місяців, але донедавна українці не мали офіційного доступу до цієї технології. 18 лютого очільник Мінцифри Михайло Федоров повідомив у своєму телеграмі, що ChatGPT нарешті доступний і на території України. Розповідаємо, що вміє бот та як ним скористатись.
Як скористатись ChatGPT в Україні?
Тепер українці мають безперешкодний доступ до чат-бота. Достатньо просто перейти за посиланням, зареєструватись і розпочати розмову з ботом.
«Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом. Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди», — зазначив міністр цифрової трансформації.
Що вміє бот?
ChatGPT може писати тексти на задану тему, перекладати, відповідати на запитання, вести діалоги, писати вірші й генерувати ідеї. Чат-бот «навчався» на величезній кількості текстових даних з інтернету, створених людьми, тому володіє широкою базою знань та вміє підтримувати розмову, максимально схожу на діалог з людиною.
ChatGPT може створювати тексти різними мовами, зокрема й українською, хоча найправдивішу інформацію ШІ видає англійською. Інтерфейс також доступний лише англійською.
Що ChatGPT каже про Happy Monday?
Не втримались і запитали у чат-бота, що він знає про нас. Спочатку він описав загальну філософію «щасливих понеділків», яка нам дуже близька.
Коли ми уточнили, що хочемо дізнатись саме про сайт Happy Monday, ШІ досить детально описав нашу діяльність. Ми згодні з усім, окрім англомовності (наша платформа доступна українською та англійською).
Цікавитесь темою ШІ?
Радимо переглянути нашу добірку корисних сервісів на основі штучного інтелекту.
читати
Дякуємо!
Тепер редактори знають.