fbpx

Цьому не вчать в університеті: курс з професійної комунікації від GlobalLogic та Happy Monday

Редакція Пн., 19.10.20 Новини

IT-компанія GlobalLogic Україна спільно з Happy Monday розробила відеокурс, який допоможе дізнатися більше про навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у великій міжнародній компанії.

Молоді спеціалісти покидають стіни університетів, маючи певний набір важливих теоретичних знань у своїй галузі. Але мало хто з них уявляє, як вдало презентувати себе майбутньому роботодавцю і взагалі як будувати успішну кар’єру. У той же час переважна більшість мріє про роботу у великій міжнародній компанії.

Навчитися презентувати себе, вести перемовини, керувати командами, доносити свої ідеї до стейкхолдерів та втілювати їх у життя можна у досвідчених спеціалістів, які вже досягли успіху у своїх сферах. Фахівці IT-компанії GlobalLogic Україна вирішили поділитися своїм досвідом та експертизою з молодими спеціалістами. Так у партнерстві з платформою професійного розвитку Happy Monday було створено онлайн-курс «Communicate like a PRO: навички професійної комунікації». 

Спілкуватися зі студентами в офлайн режимі зараз недосяжне задоволення, але ми знайшли спосіб, як донести цю інформацію до широкого кола студентів. Це був надзвичайно цікавий досвід, і тепер ми маємо можливість розповісти про нетворкінг та навички зворотного зв’язку, ведення перемовин та планування, особливості презентацій та багато чого іншого цікавого та корисного у структурованому та доступному форматі.

Євген Сакало, University Program Lead у GlobalLogic Ukraine


Програма курсу


Курс складається з 8 коротких відеолекцій, присвячених важливим навичкам майбутнього. Він буде корисним усім молодих спеціалістам, незалежно від посади. 

  1. Феномен групового мислення.
  2. Нетворкінг: побудова та підтримка бізнес-відносин.
  3. Навички зворотного зв’язку.
  4. Цифрові навички та медіаграмотність.
  5. Базові навички продажів та ведення перемовин.
  6. Базові навички планування та самоменеджмент.
  7. Сторітелінг та самопрезентація. Навички проведення презентацій.
  8. Навички переконання і аргументації, презентація власних ідей.

Спікерами виступили члени команди GlobalLogic: Scrum Master Софія Матченко, Engineering Director Ольга Шишман, Marketing Manager Владислав Ткачук, Engineering Manager Владислав Симоненко, Engineering Director Денис Братчук, Engineering Associate Vice President Віктор Матусов, Engineering Security Consultant Олександр Адамов, Engineering Solution Architect Антон Мужайло.

Це проєкт, під час підготовки якого усі учасники процесу керувалися одним — дати максимум користі тим, хто буде дивитися цей курс. Я захоплена командою GlobalLogic, професійністю спікерів і таким рівнем залученності у процес. Кожне відео — це концентрація досвіду професіоналів, яким є що розповісти. Я впевнена, що цей курс при вдумливому перегляді може прискорити кар’єри тисяч студентів, і це саме те, чого часто бракує молодим пошукачам на старті.

Анна Мазур, CEO&Founder Happy Monday

Курс викладений у вільному доступі на YouTube-сторінці GlobalLogic Ukraine.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: