fbpx

Credit Agricole

 • Київ
 • Фінансові
Працюємо щодня в інтересах наших клієнтів і суспільства.

Credit Agricole Bank — сучасний універсальний банк, один із найнадійніших і найстабільніших в Україні згідно з оцінкою «Стандарт-Рейтинг» та незалежними рейтингами банків. Входить до французької фінансової групи Credit Agricole і є одним із найстаріших іноземних банків в Україні.

Credit Agricole
28років в Україні
2офіси в Києві
2300+співробітників

Credit Agricole Bank надає весь спектр банківських послуг 264 тисячам приватних осіб та понад 31 тисячі бізнес-клієнтів, серед яких великі компанії, представники малого й середнього бізнесу та підприємці. Банк є лідером на ринку автокредитування та стратегічним партнером для агробізнесу.

У Credit Agricole прагнуть тримати баланс між диджиталізацією та живим спілкуванням із клієнтами. Банк активно розвиває обслуговування онлайн, але при цьому будь-який клієнт може прийти в одне зі 147 відділень банку та отримати необхідний продукт чи послугу.

Credit Agricole входить до 50 найкращих роботодавців України згідно з рейтингом Forbes.

Банк активно підтримує екоініціативи, займається благодійністю та волонтерством у рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». І, звичайно, дбає про своїх співробітників.

Катерина,
HR-департамент
14 років тому я прийшла в «Індекс-банк» на посаду юрисконсульта. То був зовсім інший банк. Я бачила, як він став Credit Agricole, як він розвивався, завойовуючи лідерські позиції, як змінилося ставлення до співробітників та підходи загалом. Credit Agricole заробив солідну репутацію на ринку, наш соціальний пакет дуже змінився на краще. Всі ці роки я зростала у професійному плані разом із банком. Впевнена, що для багатьох співробітників він став не просто роботою, а місцем, де тебе цінують та дають можливість розвиватися.

Корпоративна культура на французький лад

Міжнародна фінансова група Credit Agricole (Франція) бере активну участь у житті та стратегії розвитку українського банку, а також сприяє культурному обміну між двома країнами. Банк підтримує заходи «Французька весна» та «Більше Франції». Багато менеджерів Credit Agricole працювали у Франції, знайомі з її культурою та транслюють відповідні цінності в роботі та спілкуванні всередині команди.

Олена,
HR-департамент
У нашого керівництва діє «політика відкритих дверей»: проходячи повз кабінет CEO, можна побачити, чим він займається, і перекинутися парою слів. Відділ HR знаходиться на тому ж поверсі, що й кабінет голови правління, і коли рекрутер веде кандидата на співбесіду, СЕО може визирнути та запитати: "Sa va?" («Як справи?»). Така відкритість керівництва підкупає кандидатів і є однією з наших конкурентних переваг.

У своїй роботі компанія спирається на 6 цінностей, що відображають переконання та принципи банку як частини міжнародної групи Credit Agricole.

 • Клієнт є центром нашого всесвіту. А наші колеги — це наші внутрішні клієнти.
 • Команда — це головне! Об'єднані особисті таланти, досвід та мотивація співробітників створюють фундамент для спільного успіху.
 • Професійні знання та досвід кожного — це спільна цінність і справжній капітал банку.
 • У роботі важливі динамічність, готовність до змін та інновацій, гнучкість та проактивність.
 • Етична та прозора поведінка — запорука лояльних стосунків, приклад для наслідування в банку та поза його межами.
 • Стабільна відповідальність як довгострокове зобов'язання.

Сучасний оупенспейс чи офіс з історією?

У Credit Agricole є і те, й інше

Головний офіс компанії розташований у самому центрі Києва — на вулиці Пушкінській. За минулий рік його значно модернізували, і після карантину співробітники повернулися до сучасного оупенспейсу зі зручними переговорними.

Родзинкою оновленого офісу Credit Agricole став поверх у стилі лофт, частину якого займає тераса з зеленою зоною. Компанія проводить на терасі відеозйомки, важливі зустрічі та заходи — наприклад, нещодавно там проходила стратегічна сесія всього банку. У той же час ця частина офісу виконує роль коворкінгу, і будь-який співробітник може попрацювати там, розташувавшись на зручному дивані. А ще це популярне місце серед любителів зробити гарну фотографію для Instagram чи Facebook.

В офісі Credit Agricole враховані потреби всіх співробітників: для любителів зробити активну перерву та позмагатися з колегами є настільний футбол, а для тих, хто любить ходити в спортзал перед роботою чи приїжджати в офіс на велосипеді — душова.

Другий офіс розташований на вулиці Володимирській — в історичній будівлі навпроти Софійської площі. Співробітники цього офісу жартують, що іноді виникає відчуття, ніби вони працюють у музеї: стіни завішані картинами, а деякі меблі збереглися ще з 1920-х років. Окремий плюс — локація: на новорічні свята співробітники головного офісу та найближчих відділень спеціально приходять сюди, щоб подивитись на різдвяний ярмарок із балкончика.

На перший погляд будівля на Володимирській справді нагадує музей. Але увійшовши всередину, ви розумієте, що замість музею опинилися в серці корпоративного банкінгу Credit Agricole, що б'ється зі швидкістю 120 ударів за хвилину, в атмосфері перманентного драйву та комерційного азарту.

Працювати в історичному центрі міста дуже зручно. В обід ми завжди маємо можливість прогулятися до парків на Володимирській Гірці чи Пейзажній Алеї, а вийшовши з офісу ввечері — підняти очі на Софію Київську і пожалкувати, що так рідко помічаєш цю красу в метушні дня.

Валерій,
департамент корпоративного бізнесу

Візуально та атмосферно обидва офіси зовсім різні, але їх об’єднує «зелена» концепція. Співробітники Credit Agricole піклуються про економне використання електроенергії та інших ресурсів, сортують сміття та свідомо підходять до закупівлі офісного приладдя. А в корпоративному автопарку є електромобілі.

Крім двох київських офісів, банк має операційний майданчик у Вінниці, а також комерційні центри в кожному регіоні, які координують роботу відділень та обслуговують великих корпоративних клієнтів на місцях. У кількісному співвідношенні половина команди працює в Києві, а друга половина — в різних областях.

Умови роботи орієнтовані на комфорт співробітників

При проєктуванні нового офісного простору на Пушкінській враховували сучасні тенденції: навіть коли пандемія закінчиться, в офісі одночасно працюватимуть не більше 70% команди, а решта 30% зможе перебувати на ремоуті. Зараз, хто і скільки днів може працювати з дому, визначають керівники підрозділі з огляду на побажання співробітників, їхній функціонал та продуктивність поза офісом. Здебільшого всі працюють за такою схемою: 1-2 дні в офісі, 3-4 – віддалено. Новачкам часто пропонують деякий час попрацювати в офісі фултайм, щоб з усіма познайомитися та пройти навчання.

Кожна команда сама обирає зручний для неї спосіб спілкування, головне — щоб комунікація була ефективною та вела до досягнення цілей. Найчастіше для щоденного спілкування ми використовуємо електронну пошту та Viber — під кожен проєкт створюється окремий чат. Для завдань середньої терміновості використовуємо Scrum-дошки в Trello.

На період карантину ми перенесли командне спілкування в онлайн-формат. У нас є регулярні зустрічі всіх співробітників департаменту, де кожен може розповісти про свої досягнення та труднощі, які виникають у роботі. Завдання керівника в межах цих зустрічей — зрозуміти емоційний стан співробітника, його рівень командності та персонального заряду. Після цього можна виходити з ним на діалог, підкріплювати його впевненість, допомагати вирішити завдання.

Дмитро,
департамент маркетингу

В офіційні свята та державні вихідні в Credit Agricole не працюють. Крім того, всім батькам першокласників дають вихідний 1 вересня, щоб вони могли провести цей пам'ятний день із дитиною. Банк надає відпустку за КЗпП — 24 календарних дні плюс ще 4 дні, згідно з Колективним договором Банку. Оскільки однією з ініціатив банку є проведення донорських днів, працівники, які стають донорами, отримують додаткові дні до відпустки.

Олена,
HR-департамент
Ми вважаємо, що ефективний співробітник — це співробітник, який добре відпочив, тому завжди мотивуємо людей іти у відпустку. Цього року навіть робили внутрішню PR-кампанію: на монітори співробітників транслювали заставки з морськими або гірськими пейзажами з припискою: «Ще не був на відпочинку цього року? Чого ж ти чекаєш, їдь! Ти потрібен нам щасливим і відпочилим».

Безпека та здоров'я співробітників — у пріоритеті

Життя кожного співробітника застраховане з першого дня його роботи в банку, також страхування від нещасних випадків надається неповнолітнім дітям співробітників. Після 3 місяців випробувального терміну всі співробітники отримують медичну страховку, яка покриває велику кількість медичних послуг, зокрема стоматологічні. У випадку народження дитини чи смерті найближчого родича банк виплачує матеріальну допомогу.

З 2012 року функціонує фонд благодійної допомоги, через який банк допомагає лікуванню співробітників та їхніх близьких родичів. Це стосується лікування та реабілітації у критичних випадках, які потребують значного фінансування та не покриваються державними цільовими та страховими програмами або покриваються ними частково.

У Credit Agricole дуже серйозно поставилися до підтримки співробітників та їхніх сімей під час пандемії COVID-19. Усіх співробітників із підозрою на захворювання тестують за рахунок банку, а ті, хто потрапляє до лікарні, отримують матеріальну допомогу та всіляку підтримку. Ще на початку пандемії компанія закупила кілька апаратів штучного дихання і за необхідності давала їх у користування співробітникам чи їхнім родичам. В офісах організовують дні вакцинації та запрошують не лише співробітників банку, а й їхніх рідних.

Вчитись і розвиватись можна за рахунок компанії

У Credit Agricole приділяють багато уваги професійному та особистісному розвитку співробітників. Паралельно з поточними тренінгами зараз діють три спеціальні програми навчання.

 • Managerial School

  — освітній курс для менеджерів, де вони вивчають нові підходи до менеджменту, лідерства та управління персоналом.

 • Агрошкола

  — освітній проєкт, мета якого — навчити співробітників банку думати, аналізувати та планувати як аграрій. Для цього агроексперти банку, клієнти та партнери навчають співробітників усіх тонкощів сільськогосподарського виробництва: садівництва, тваринництва, роботи з агротехнікою тощо.

 • Top Talents

  — проєкт, спрямований на розвиток найбільш здібних співробітників, яких готують до горизонтальних переміщень. Тому, хто потрапляє до проєкту, виділяють гроші на опанування навичок, які він хоче розвивати для професійного зростання.

Ще одна програма перебуває на стадії розробки. Це навчальний курс для співробітників, які хочуть вирости до преміум-менеджерів та керівників відділень.

Також у Credit Agricole часто проводять внутрішні тренінги на різну тематику. Останнім часом популярністю користуються лекції та практичні заняття для розвитку таких soft skills, як емоційний інтелект, ораторське мистецтво й тайм-менеджмент. А нещодавно на запит команди організували дводенні інтенсиви з надання невідкладної допомоги у співпраці з Червоним Хрестом. Також оплачують курси з аналітики, ІТ- або диджитал-тематики. У планах на 2022 рік — повернутися до докризової практики вивчення англійської мови.

Найкращий відпочинок — це спорт

Різні спортивні змагання — улюблений вид дозвілля в компанії. Понад сім років проводився футбольний турнір між командами регіональних відділень: із регулярними тренуваннями, справжньою формою та навіть черлідерами. На жаль, через пандемію турнір поки що не проводять, але команди все одно тренуються, щоб не втрачати форму.

Окрім футбольної є ще волейбольна команда, в якій грають не тільки нинішні, а й колишні співробітники банку.

До літнього корпоративу компанія традиційно організовувала велопробіг вулицями Києва, але останнім часом акцент змістився на участь у бігових марафонах. Зі свого боку, керівництво всіляко підтримує бігунів: закуповує форму, дає додаткові вихідні, допомагає з тренуваннями. Самі члени Правління цього року також взяли участь у марафоні.

Найцікавіші активності завжди народжуються несподівано та з ініціативи самих співробітників. Наприклад, так сталося з участю у танцювальному челенджі #Jerusalema, який драйвив усю команду Credit Agricole під час пандемії у 2021 році.

Під час карантину HR запропонував підрозділам банку поділитися «антивірусними» ініціативами, які допомагають командам підтримувати неформальне спілкування, здоровий спосіб життя та зберігати гарний настрій. Моя команда в якості такого «позитивного вірусу» обрала танцювальний челендж, що заряджає та згуртовує, до того ж його можна передати естафетою далі.

Зупинилися на #jerusalemadancechallenge, бо саме цей танець захопив майже весь світ під час пандемії. Для більшості з нас це був величезний виклик, бо ми ще ті танцюристи. Але офлайн-репетиції та зйомки подарували масу емоцій і незабутній досвід. Я радий, що наша команда запустила активність, яка перетворилася на дружнє та креативне змагання серед колег.

Андрій,
юридичний департамент

Для тимбілдингів керівники підрозділів часто обирають якісь незвичайні активності — наприклад, плавання на каяках, ігри у страйкбол чи відвідування квест-кімнат.

Корпоративи теж завжди проходять весело та інтерактивно. Через коронавірус, звичайно, багато що перейшло в онлайн. Наприклад, цього літа банк зробив велику онлайн-презентацію стратегії розвитку в Україні до 2025 року, яку протягом двох годин транслювали в прямому ефірі для всіх 2400 співробітників. А наступного дня всі команди відсвяткували запуск стратегії масштабними корпоративними івентами офлайн у Києві та в усіх регіонах.

У Credit Agricole цінують самостійність та відданість компанії

Хоча Credit Agricole — це банк, у свою команду він шукає не лише фінансистів та економістів. Як і будь-яка інша компанія, банк постійно перебуває у пошуках досвідчених фахівців різних напрямів: IT-експертів, проєктних менеджерів, розробників, аналітиків баз даних, продакт-менеджерів. До відділень запрошують на роботу касирів, менеджерів по роботі з клієнтами та директорів.

Іноді в компанії з'являються вакансії, на які керівництво готове брати випускників вишів практично без досвіду роботи. Також банк співпрацює з деякими університетами, бере їхніх студентів на виробничу практику, і після випуску багато хто повертається до Credit Agricole вже як співробітник.

У компанії насамперед шукають людей, які вміють грамотно розподіляти свої ресурси, швидко навчаються і досить автономні, щоб приймати рішення самостійно.

Але в той же час вони повинні розуміти, що є частиною команди, і бути зацікавленими в досягненні спільних цілей.

Закриваючи вакансії на керівні позиції, найчастіше віддають перевагу внутрішнім кандидатам, оскільки у Credit Agricole цінуються лояльність співробітників та бажання кар'єрно зростати всередині банку. Тому заохочується не тільки вертикальне зростання, а й перехід із одного підрозділу в інший.

Моя історія в банку розпочалася понад 18 років тому. За цей період, накопичивши досвід роботи в ризиках, кредитному аналізі та корпоративному бізнесі, я пройшла шлях від менеджерки до директорки департаменту підтримки агробізнесу. Цей департамент ми сформували у 2016 році з внутрішніх співробітників банку, які мають експертизу в аналітиці, веденні переговорів, організації процесів тощо. Основним складом ми продовжуємо роботу й сьогодні.

Мене часто питають, як можна пропрацювати в одній компанії 18 років. Справа в тому, що я зростала з банком, ми разом змінювалися та трансформувалися. Credit Agricole — вже давно частина мене. Однозначно я бачу себе в банку й надалі. У мене маса ідей та чудова команда, з якою ми можемо їх реалізувати. Також мені цікаво ділитися напрацьованим досвідом та бути наставницею для молодих керівників.

Наталія,
департамент підтримки агробізнесу

Адаптація до роботи відбувається максимально комфортно

Процес відбору кандидатів здебільшого стандартний: розгляд резюме, коротке телефонне інтерв'ю, запрошення на співбесіду. Залежно від посади, співбесід може бути в середньому одна-дві. Але рекрутери намагаються максимально оптимізувати процес найму.

Першого робочого дня кандидату презентують welcome pack. До нього входять термочашка, антисептик, м'ячик-антистрес, екосумка, екоручка, екоблокнот й олівець із насінням, що символізує зростання нового співробітника в компанії та транслює агронапрямок банку.

welcome pack

З цього моменту новий член команди Credit Agricole починає свою історію в компанії. Співробітник проходить тренінг для новачків, отримує необхідну техніку, знайомиться з колегами та керівником, планує разом з ним завдання та цілі на час випробувального терміну, адаптується в новому для себе колективі.

Хочете приєднатися до Credit Agricole?

Тоді вперед — шукайте серед вакансій ту, яка відповідає вашим інтересам та навичкам

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Більше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: