fbpx
Genesis
Київ, Ukraine Tech

Глобальна продуктова ІТ-компанія, офіси якої розташовані у Києві, Абуджі, Аккрі, Лагосі і Найробі, а їхніми проектами щомісяця користуються понад 200 мільйонів юзерів у всьому світі.

Тут створюють продукти світового рівня, дихають найчистішим повітрям і здійснюють сходження на Кіліманджаро.
6Кількість офісів у світі
15Кількість мов
1150Співробітників в Україні
1500+Співробітників у світі
14компаній-продуктів, R&D і 1 з найбільших ІТ-інвесторів в Україні
#1партнер Google і Facebook в Україні
200+ млнкористувачів щомісяця
100 млнпідписників в соц.мережах

Додатки-лідери та офіси в Африці

Genesis посідає перше місце у рейтингу ІТ-роботодавців України у категорії «800–1500 спеціалістів». Український штат налічує 1150 співробітників, з них технічних спеціалістів — 397.

Основні продукти Genesis — медіа, мобільні додатки, дошки оголошень та інвестиційний фонд. Так, наприклад, Jiji — найбільша дошка оголошень в Західній Африці, яку робить команда з 300 чоловік, — витіснив з африканського ринку всіх великих міжнародних конкурентів, а на початку квітня 2019 року викупив OLX в Кенії, Гані, Уганді, Танзанії і перенаправляє користувачів з Нігерії на свій сайт.

Genesis — українська компанія, якій вдалося вийти за межі не лише рідної країни, але й розширити свою діяльність на інші континенти.

Лінійка мобільних додатків BetterMe — другий за розміром Health & Fitness App Publisher у світі: кількість завантажень додатків української команди вже перевищила відмітку у 30 мільйонів. У деяких країнах Азії та Африки інтернет-медіа від Genesis є лідерами у своїй галузі. Успішну діяльність компанії відзначили в Facebook і зняли фільм історію успіху, а YouTube виділили для Genesis грант на розвиток каналів у країнах африканського континенту.

Офіс Genesis: місце для роботи і відпочинку

Зони для сну та дворазове харчування

Genesis дуже піклується про своїх співробітників і створює максимально комфортні умови для роботи: крім стандартних ІТ-«плюшок», компанія надає своїм співробітникам безкоштовні сніданки та обіди, холодильник з їжею, яка магічним чином ніколи не закінчується, і навіть облаштувала кімнати для сну!

Інтер’єр офісу Genesis гармонійно пов’язаний з проектами, над якими працюють в компанії. Робота на ринки Африки та Азії відобразилась у графіті на стінах, стилізованих переговорних кімнатах та елементах декору. Враховуючи успіх компанії у роботі на цих ринках, атмосфера в офісі дійсно надихає на продуктивну роботу.

Ірина Крайчик,
Діджитал Маркетинг Менеджер, Universe
Крутий офіс — це коли немає спокуси попрацювати з дому 🙂 І справа не в смачній їжі, м’яких диванах чи красивому інтер’єрі... А в команді друзів, яка кожне твоє: «Є ідея» зустрічає: «Чому б ні, давай тестити».

У теплу пору року співробітники можуть працювати та відпочивати на просторій терасі. Вона є найкращим втіленням ідеї open space, який тільки можна реалізувати в офісі.

«У Genesis мені подобається те, що працювати можна, як тобі зручно. Все починається з таких деталей, як відсутність дрес-коду і можливість самостійно вибирати з яким обладнанням працювати, і закінчується тим, що працювати можна не тільки за столом, а й лежачи під ковдрою в зоні відпочинку. Дуже домашня атмосфера, що не створює абсолютно ніякого стресу для співробітника.
Також подобається, що тут дуже цінують індивідуальність кожної людини і його бажання самовиражатися. Хочеш робити татуювання, фарбувати волосся в рожевий колір, або ходити в костюмі панди цілий день? Будь ласка, головне - результат. Також у Genesis дуже мало мікроменеджменту. Наприклад, моя задача — це шукати, у що інвестувати. При цьому мені не вказують, де саме шукати, як це робити, якими шаблонами оперувати, з ким спілкуватися або не спілкуватися. Якщо твої методи працюють — це те, що треба».

Олена Мажуга,
Senior Investments Analyst, Genesis

Корпоративний лікар і найчистіше повітря

Тут працюють, навчаються і відпочивають родинами. Компанія турбується не лише про своїх співробітників, але й влаштовує сімейні активності для маленьких «генезійців».

Тут немає фіксованого графіку роботи, тож сови і жайворонки можуть працювати тоді, коли їм зручно. Якщо співробітник так запрацювався, що виходить з офісу пізніше 23-ї години, або є необхідність прийти раніше 7-ї ранку — компанія оплачує таксі.

Компанії вдалося на перший погляд неможливе: зберегти атмосферу стартапу, маючи штат більше ніж у тисячу співробітників.«Як би це банально не звучало, але компанія дає практично повну свободу твоїм діям. Бізнесу необхідно досягти певних результатів, а яким чином це найбільш ефективно зробити, ти вирішуєш сам. Тому у нас немає проблем ні з вибором інструментарію, ні з пошуком необхідної інформації. У компанії є досить багата внутрішня бібліотека, великий вибір техніки та програмного забезпечення, а якщо тобі потрібна якась інформація, то колеги з радістю можуть поділитися досвідом і допомогти швидко знайти рішення. Завдяки такій культурі і підтримці ти дійсно можеш вирішувати повсякденні і стратегічні завдання вкрай швидко і ефективно».

Андрій Скрипник,
Technical Program Manager at Genesis, SleepSci

Genesis приділяє увагу здоров’ю своїх колег: у розпорядженні співробітників — послуги власного корпоративного лікаря, до якого можна звертатися навіть у випадку спортивних травм, і медичне страхування, яке включає щеплення.
Крім цього компанія встановила у офісі складну систему вентиляції та очищення повітря, яка мінімізує рівень СО2.

Окрім інноваційних рішень, за чистоту повітря та екологічність офісу відповідають численні рослини. І якщо ви любите рослинність, але не любите за нею доглядати, то тут хвилюватися не варто: для цього у компанії є спеціальна команда.

Варто сказати і про зручність розташування офісу: усього в 5 хвилинах від станції метро «Тараса Шевченка».

Спортивні змагання та корпоративи за кордоном

Кращий відпочинок — це зміна діяльності. Компанія сприяє не лише професійному, але й фізичному розвитку співробітників. Наскільки активним буде відпочинок — залежить лише від вас, а вибір Genesis надає широкий.

Євгеній Пріма,
CEO одного з продуктів Genesis
«Ми ростемо рік до року в рази за всіма основними показниками, в тому числі по прибутку (нашому основному KPI). За останній рік ми тричі їздили в корпоративні поїздки командою: 2 рази до Карпат і один раз на Шрі-Ланку. Наступна наша поїздка за умови виконання плану в 2019 році — Марокко».

У Genesis проходять тренування з бігу, футболу та баскетболу. Особливо активні «генезійці» беруть участь у змаганнях з тріатлону, «Гонці націй», «Oceanman» та перепливають Босфор. В офісі встановлені тренажери, тенісні столи і аерохокей.

На корпоративи команди проектів Genesis часто їздять за кордон, і тут теж проявляється їхній потяг до розширення кордонів: європейськими країнами на кшталт Іспанії не обмежуються, літали кататися на лижах в Австрію, Шрі-Ланку і навіть здійснювали сходження на Кіліманджаро.«Хочеш згуртувати команду — відправ її в гори! Вже другий рік поспіль ми вирушаємо в Карпати, і кожен раз це нові виклики: ми видиралися на гору в дощ і дикий туман, підкорювали вершину на джипах і гребли як легіон, сплавляючись по річці. І всім було в кайф, адже великі команди насолоджуються труднощами. Ви просто не уявляєте, як люди перетворюються, коли перед ними стоїть мета не просто дістатися до вершини, а благополучно спуститися донизу, що завжди складніше. Вони забувають, що хтось СЕО, а хтось ньюкамер, простягають руку, підштовхують, турбуються за кожного, хто відстає — прокидається справжній спартанський дух».

Дарія Сластіна,
People Partner, Genesis
Катерина Монюк,
Senior Affiliate Manager, Genesis
«В поході постійно виникають ситуації, що вимагають колективних дій: чи то переправа через річку, підтримка під час спускання, коли під ногами болото, чи то підготовка місця для обіду. Це ще більше згуртувало колектив і допомогло виявити схованих лідерів. А спільні спогади досі одна з тем для обговорення в колективі».
Олександр Шуляр,
Junior Product Analyst, Genesis
«У Genesis я працюю всього 2 місяці, але звик до всіх настільки, що здається, ніби знаходився тут завжди. Після всього, що сталося з нами в цій поїздці, а кожен тімбілдінг - це невеликий краш-тест, з упевненістю можу сказати: краще гір на яких ти не бував, може бути лише похід з людьми, з якими робота — задоволення. І я радію, що потрапив саме у такий колектив».

Від вас — мотивація, від Genesis — усі можливості для розвитку

У Genesis вважають, що людину неможливо насильно мотивувати:
але якщо є мотивація і здібності, то компанія надасть всі необхідні інструменти і всіляко сприятиме розвитку членів команди. Для цього Genesis пропонує:
- компенсацію курсів англійської;
- регулярні бесіди з внутрішніми та зовнішніми експертами IT-сектору з усього світу;
- корпоративна бібліотека з ретельно відібраною літературою для особистого та професійного розвитку;
- обмін досвідом між різними проектами;
- менторство для молодих спеціалістів;
- тренінги та семінари всередині компанії;
- дебати, чемпіонати з “Що? Де? Коли?”;
- участь у міжнародних професійних івентах;
- зовнішні профільні курси. Які? Саме ті, які вам потрібні для професійного розвитку.

Вадим Щепін,
Software Engineer, JiJi
У червні цього року у мене була можливість відвідати WWDC — всесвітню конференцію для розробників від Apple, що проходила в Сан Франциско. Це унікальна подія, де можна поспілкуватися із співробітниками Apple і обговорити всі питання, що цікавлять. Відвідування WWDC дало мені величезний стрибок у професійному розвитку та цікаві ідеї для нашої команди.
Ріст і розвиток — один з головних фокусів в роботі в Genesis.

Щодня наші співробітники розвиваються завдяки завданням і викликами, які ставить перед ними продукт або бізнес. На регулярних зустрічах з керівниками і HR ми формуємо плани індивідуального розвитку і допомагаємо з їх реалізацією.
Крім цього, у всіх співробітників є доступ до бази знань Genesis Growth, в якій можна знайти кращу бізнес і технічну літературу, відео матеріали лекцій і мітапів, отримати доступ до світових майданчиків з онлайн-курсами і майстер-класами. Ми постійно організовуємо внутрішні тренінги та воркшопи, куди запрошуємо ключових експертів галузі в якості спікерів. Genesis компенсує додаткову освіту і участь співробітників в конференціях в Україні та за кордоном. Також у всіх співробітників компанії є можливість безкоштовно пройти авторські курси Genesis Management School і Genesis Business School.

Ольга Шмиговська,
HR Business Partner

IT — це не лише технарі

Genesis відомий своєю сильною технічною командою. Втім, не варто думати, що це компанія виключно розробників. Genesis пишається своїми світчерами: сюди приходять зі сфери аудиту, фінансів, консалтингу, FMCG та інших сфер. Партнер і головний виконавчий директор одного з проектів Genesis Максим Штепа вважає, що в ІТ потрібні люди зі сфери фінансів. Вони стають продуктологами, ефективними операційними менеджерами, талановитими аналітиками та трафік-менеджерами.

Успішно функціонує проект Genesis IT School — безкоштовний авторський курс від Genesis. У рамках школи студенти отримують фундаментальні прикладні знання та можуть претендувати на роботу в продуктових ІТ-компаніях.

У компанії зараз відкриті вакансії і на інші нетехнічні напрями.

«Перед запуском Genesis IT School ми поставили дуже амбітну мету — донести до ринку і молодих фахівців, що IT — це не тільки розробка, а й аналіз, маркетинг, розвиток бізнесу, продукту і багато інших аспектів. Адже можна не тільки писати код для замовника, а й самому «бути» цим самим замовником — бачити, як ти сам впливаєш на зміни в продукті і в поведінці користувачів. Саме так це і працює у нас!
Особливо приємно усвідомлювати, що в цьому році наша школа виходить на нові горизонти і вже запустилася спільно з професорським складом Київської школи економіки. Як кажуть: «Досконалості немає меж». Тож обіцяємо надалі створювати ще більше освітніх можливостей і розвивати продуктове IT в Україні».

Максим Штепа,
партнер компанії Genesis

Амбіційність, вмотивованість і самостійність — софт скіли кожного «генезійця»

Інтелект українців у компанії називають головною цінністю нашої країни, і до формування команди підходять дуже зважено. Окрім досвіду і знань, які, звісно, дуже важливі, щоб отримати роботу в продуктовій компанії, велику увагу Genesis приділяє ще й так званим soft skills кандидатів:
- амбіційність;
- ініціативність;
- (cамо)мотивація;
- вміння самостійно приймати рішення і вирішувати задачі «під ключ»;
- швидка адаптація до змін;
- талант — у будь-якій сфері;
- потяг до безперервного навчання.

Ще одна важлива вимога — любов до своєї справи. У Genesis певні, що якісна робота — та, яку виконують із задоволенням.

Тут усвідомлюють, що ефективніше не чекати на ідеального кандидата, а виростити його самостійно. Компанія на стратегічному рівні активно співпрацює із закладами вищої освіти та інвестує в навчання студентів. На 2019 рік запланували більше 100 освітніх внутрішніх та зовнішніх заходів.

High bar for talent

У Genesis ретельно підходять до процесу відбору кандидатів. Відбір проходить у 4 етапи, але затягувати з рішенням у Genesis не люблять. Весь процес відбору (від відкриття вакансії менеджером до офферу) займає 1,5-3 тижні, з яких майже тиждень виділяється на виконання тестового.

У нас дійсно доволі складний процес відбору, проте якщо ви орієнтовані на результат, маєте великі амбіції та не боїтеся ризикувати — ця компанія точно для вас!

Кожен етап відбору дозволяє перевірити мотивацію кандидата, його стратегічне мислення та експертизу, навички роботи в команді, потенціал та відповідність цінностям Genesis.

1. Первинний скрінінг. Кілька запитань у телефонному режимі після отримання резюме вже дозволяють скласти мінімальний портрет перед співбесідою.

2. Співбесіда. Знайомство з менеджером.

3. Тестове завдання. Відсутність тестового у Genesis називають найбільшою помилкою в рекрутингу. Саме тестове розкриває hard skills кандидата і те, наскільки людина є перфекціоністом у найкращому сенсі цього слова.

4. Bar raising. До цього етапу неможливо підготуватися заздалегідь. Співробітник, який працює на іншому проекті, має оцінити кандидата з точки зору його відповідності цінностям компанії. На цьому етапі стає зрозуміло, наскільки цей безперечно висококваліфікований і талановитий спеціаліст (не дарма ж він пройшов попередні три етапи співбесіди) є «своїм» саме для Genesis.

5. Збір рекомендацій. Рекомендації дозволяють виявити soft skills кандидата. Навіть у телефонній розмові з колишнім роботодавцем можна зрозуміти, як людина працювала у компанії.

Вікторія Брюханда,
Head of Talent Acquisition
«Починаючи свій кар’єрний шлях, я дуже раджу підходити до свого життєвого досвіду саме зі сторони практики. Якщо ви розробник, використовуйте власні проекти, гітхаб та хакерранк, якщо маркетолог — робіть портфоліо та опишіть кейси, в яких ви брали участь. Будьте проактивні! Знайдіть собі ментора (бажано із компанії мрії) і спілкуйтесь з ним щодо практичних завдань у вашій сфері. До нас часто приходять саме студенти (середній вік у компанії 26 років) і хвилюються за наявність диплому. Ми цінуємо не наявність, а розуміння, наскільки людина обізнано зробила свій вибір і продовжує його реалізовувати по життю».

Для тих, хто вже готовий надіслати резюме

Genesis має амбітну мету — стати візитівкою України у світі. Якщо ви теж не боїтесь труднощів і ніколи не ставите перед собою занадто легкі цілі — приєднуйтесь до команди! На момент написання цієї статті відкрито більше 100 вакансій, тому радимо надсилати резюме.

Додати відгук

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: