fbpx
Genesis
Київ, Ukraine Tech

Глобальна продуктова ІТ-компанія, офіси якої розташовані у Києві, Абуджі, Аккрі, Лагосі і Найробі, а їхніми проектами щомісяця користуються понад 200 мільйонів юзерів у всьому світі.

Тут створюють продукти світового рівня, дихають найчистішим повітрям і здійснюють сходження на Кіліманджаро.
6Кількість офісів у світі
15Кількість мов
1150Співробітників в Україні
1500+Співробітників у світі
14компаній-продуктів, R&D і 1 з найбільших ІТ-інвесторів в Україні
#1партнер Google і Facebook в Україні
200+ млнкористувачів щомісяця
100 млнпідписників в соц.мережах

Додатки-лідери та офіси в Африці

Genesis посідає перше місце у рейтингу ІТ-роботодавців України у категорії «800–1500 спеціалістів». Український штат налічує 1150 співробітників, з них технічних спеціалістів — 397.

Основні продукти Genesis — медіа, мобільні додатки, дошки оголошень та інвестиційний фонд. Так, наприклад, Jiji — найбільша дошка оголошень в Західній Африці, яку робить команда з 300 чоловік, — витіснив з африканського ринку всіх великих міжнародних конкурентів, а на початку квітня 2019 року викупив OLX в Кенії, Гані, Уганді, Танзанії і перенаправляє користувачів з Нігерії на свій сайт.

Genesis — українська компанія, якій вдалося вийти за межі не лише рідної країни, але й розширити свою діяльність на інші континенти.

Лінійка мобільних додатків BetterMe — другий за розміром Health & Fitness App Publisher у світі: кількість завантажень додатків української команди вже перевищила відмітку у 30 мільйонів. У деяких країнах Азії та Африки інтернет-медіа від Genesis є лідерами у своїй галузі. Успішну діяльність компанії відзначили в Facebook і зняли фільм історію успіху, а YouTube виділили для Genesis грант на розвиток каналів у країнах африканського континенту.

Офіс Genesis: місце для роботи і відпочинку

Зони для сну та дворазове харчування

Genesis дуже піклується про своїх співробітників і створює максимально комфортні умови для роботи: крім стандартних ІТ-«плюшок», компанія надає своїм співробітникам безкоштовні сніданки та обіди, холодильник з їжею, яка магічним чином ніколи не закінчується, і навіть облаштувала кімнати для сну!

Інтер’єр офісу Genesis гармонійно пов’язаний з проектами, над якими працюють в компанії. Робота на ринки Африки та Азії відобразилась у графіті на стінах, стилізованих переговорних кімнатах та елементах декору. Враховуючи успіх компанії у роботі на цих ринках, атмосфера в офісі дійсно надихає на продуктивну роботу.

Ірина Крайчик,
Діджитал Маркетинг Менеджер, Universe
Крутий офіс — це коли немає спокуси попрацювати з дому 🙂 І справа не в смачній їжі, м’яких диванах чи красивому інтер’єрі... А в команді друзів, яка кожне твоє: «Є ідея» зустрічає: «Чому б ні, давай тестити».

У теплу пору року співробітники можуть працювати та відпочивати на просторій терасі. Вона є найкращим втіленням ідеї open space, який тільки можна реалізувати в офісі.

«У Genesis мені подобається те, що працювати можна, як тобі зручно. Все починається з таких деталей, як відсутність дрес-коду і можливість самостійно вибирати з яким обладнанням працювати, і закінчується тим, що працювати можна не тільки за столом, а й лежачи під ковдрою в зоні відпочинку. Дуже домашня атмосфера, що не створює абсолютно ніякого стресу для співробітника.
Також подобається, що тут дуже цінують індивідуальність кожної людини і його бажання самовиражатися. Хочеш робити татуювання, фарбувати волосся в рожевий колір, або ходити в костюмі панди цілий день? Будь ласка, головне - результат. Також у Genesis дуже мало мікроменеджменту. Наприклад, моя задача — це шукати, у що інвестувати. При цьому мені не вказують, де саме шукати, як це робити, якими шаблонами оперувати, з ким спілкуватися або не спілкуватися. Якщо твої методи працюють — це те, що треба».

Олена Мажуга,
Senior Investments Analyst, Genesis

Корпоративний лікар і найчистіше повітря

Тут працюють, навчаються і відпочивають родинами. Компанія турбується не лише про своїх співробітників, але й влаштовує сімейні активності для маленьких «генезійців».

Тут немає фіксованого графіку роботи, тож сови і жайворонки можуть працювати тоді, коли їм зручно. Якщо співробітник так запрацювався, що виходить з офісу пізніше 23-ї години, або є необхідність прийти раніше 7-ї ранку — компанія оплачує таксі.

Компанії вдалося на перший погляд неможливе: зберегти атмосферу стартапу, маючи штат більше ніж у тисячу співробітників.«Як би це банально не звучало, але компанія дає практично повну свободу твоїм діям. Бізнесу необхідно досягти певних результатів, а яким чином це найбільш ефективно зробити, ти вирішуєш сам. Тому у нас немає проблем ні з вибором інструментарію, ні з пошуком необхідної інформації. У компанії є досить багата внутрішня бібліотека, великий вибір техніки та програмного забезпечення, а якщо тобі потрібна якась інформація, то колеги з радістю можуть поділитися досвідом і допомогти швидко знайти рішення. Завдяки такій культурі і підтримці ти дійсно можеш вирішувати повсякденні і стратегічні завдання вкрай швидко і ефективно».

Андрій Скрипник,
Technical Program Manager at Genesis, SleepSci

Genesis приділяє увагу здоров’ю своїх колег: у розпорядженні співробітників — послуги власного корпоративного лікаря, до якого можна звертатися навіть у випадку спортивних травм, і медичне страхування, яке включає щеплення.
Крім цього компанія встановила у офісі складну систему вентиляції та очищення повітря, яка мінімізує рівень СО2.

Окрім інноваційних рішень, за чистоту повітря та екологічність офісу відповідають численні рослини. І якщо ви любите рослинність, але не любите за нею доглядати, то тут хвилюватися не варто: для цього у компанії є спеціальна команда.

Варто сказати і про зручність розташування офісу: усього в 5 хвилинах від станції метро «Тараса Шевченка».

Спортивні змагання та корпоративи за кордоном

Кращий відпочинок — це зміна діяльності. Компанія сприяє не лише професійному, але й фізичному розвитку співробітників. Наскільки активним буде відпочинок — залежить лише від вас, а вибір Genesis надає широкий.

Євгеній Пріма,
CEO одного з продуктів Genesis
«Ми ростемо рік до року в рази за всіма основними показниками, в тому числі по прибутку (нашому основному KPI). За останній рік ми тричі їздили в корпоративні поїздки командою: 2 рази до Карпат і один раз на Шрі-Ланку. Наступна наша поїздка за умови виконання плану в 2019 році — Марокко».

У Genesis проходять тренування з бігу, футболу та баскетболу. Особливо активні «генезійці» беруть участь у змаганнях з тріатлону, «Гонці націй», «Oceanman» та перепливають Босфор. В офісі встановлені тренажери, тенісні столи і аерохокей.

На корпоративи команди проектів Genesis часто їздять за кордон, і тут теж проявляється їхній потяг до розширення кордонів: європейськими країнами на кшталт Іспанії не обмежуються, літали кататися на лижах в Австрію, Шрі-Ланку і навіть здійснювали сходження на Кіліманджаро.«Хочеш згуртувати команду — відправ її в гори! Вже другий рік поспіль ми вирушаємо в Карпати, і кожен раз це нові виклики: ми видиралися на гору в дощ і дикий туман, підкорювали вершину на джипах і гребли як легіон, сплавляючись по річці. І всім було в кайф, адже великі команди насолоджуються труднощами. Ви просто не уявляєте, як люди перетворюються, коли перед ними стоїть мета не просто дістатися до вершини, а благополучно спуститися донизу, що завжди складніше. Вони забувають, що хтось СЕО, а хтось ньюкамер, простягають руку, підштовхують, турбуються за кожного, хто відстає — прокидається справжній спартанський дух».

Дарія Сластіна,
People Partner, Genesis
Катерина Монюк,
Senior Affiliate Manager, Genesis
«В поході постійно виникають ситуації, що вимагають колективних дій: чи то переправа через річку, підтримка під час спускання, коли під ногами болото, чи то підготовка місця для обіду. Це ще більше згуртувало колектив і допомогло виявити схованих лідерів. А спільні спогади досі одна з тем для обговорення в колективі».
Олександр Шуляр,
Junior Product Analyst, Genesis
«У Genesis я працюю всього 2 місяці, але звик до всіх настільки, що здається, ніби знаходився тут завжди. Після всього, що сталося з нами в цій поїздці, а кожен тімбілдінг - це невеликий краш-тест, з упевненістю можу сказати: краще гір на яких ти не бував, може бути лише похід з людьми, з якими робота — задоволення. І я радію, що потрапив саме у такий колектив».

Від вас — мотивація, від Genesis — усі можливості для розвитку

У Genesis вважають, що людину неможливо насильно мотивувати:
але якщо є мотивація і здібності, то компанія надасть всі необхідні інструменти і всіляко сприятиме розвитку членів команди. Для цього Genesis пропонує:
- компенсацію курсів англійської;
- регулярні бесіди з внутрішніми та зовнішніми експертами IT-сектору з усього світу;
- корпоративна бібліотека з ретельно відібраною літературою для особистого та професійного розвитку;
- обмін досвідом між різними проектами;
- менторство для молодих спеціалістів;
- тренінги та семінари всередині компанії;
- дебати, чемпіонати з “Що? Де? Коли?”;
- участь у міжнародних професійних івентах;
- зовнішні профільні курси. Які? Саме ті, які вам потрібні для професійного розвитку.

Вадим Щепін,
Software Engineer, JiJi
У червні цього року у мене була можливість відвідати WWDC — всесвітню конференцію для розробників від Apple, що проходила в Сан Франциско. Це унікальна подія, де можна поспілкуватися із співробітниками Apple і обговорити всі питання, що цікавлять. Відвідування WWDC дало мені величезний стрибок у професійному розвитку та цікаві ідеї для нашої команди.
Ріст і розвиток — один з головних фокусів в роботі в Genesis.

Щодня наші співробітники розвиваються завдяки завданням і викликами, які ставить перед ними продукт або бізнес. На регулярних зустрічах з керівниками і HR ми формуємо плани індивідуального розвитку і допомагаємо з їх реалізацією.
Крім цього, у всіх співробітників є доступ до бази знань Genesis Growth, в якій можна знайти кращу бізнес і технічну літературу, відео матеріали лекцій і мітапів, отримати доступ до світових майданчиків з онлайн-курсами і майстер-класами. Ми постійно організовуємо внутрішні тренінги та воркшопи, куди запрошуємо ключових експертів галузі в якості спікерів. Genesis компенсує додаткову освіту і участь співробітників в конференціях в Україні та за кордоном. Також у всіх співробітників компанії є можливість безкоштовно пройти авторські курси Genesis Management School і Genesis Business School.

Ольга Шмиговська,
HR Business Partner

IT — це не лише технарі

Genesis відомий своєю сильною технічною командою. Втім, не варто думати, що це компанія виключно розробників. Genesis пишається своїми світчерами: сюди приходять зі сфери аудиту, фінансів, консалтингу, FMCG та інших сфер. Партнер і головний виконавчий директор одного з проектів Genesis Максим Штепа вважає, що в ІТ потрібні люди зі сфери фінансів. Вони стають продуктологами, ефективними операційними менеджерами, талановитими аналітиками та трафік-менеджерами.

Успішно функціонує проект Genesis IT School — безкоштовний авторський курс від Genesis. У рамках школи студенти отримують фундаментальні прикладні знання та можуть претендувати на роботу в продуктових ІТ-компаніях.

У компанії зараз відкриті вакансії і на інші нетехнічні напрями.

«Перед запуском Genesis IT School ми поставили дуже амбітну мету — донести до ринку і молодих фахівців, що IT — це не тільки розробка, а й аналіз, маркетинг, розвиток бізнесу, продукту і багато інших аспектів. Адже можна не тільки писати код для замовника, а й самому «бути» цим самим замовником — бачити, як ти сам впливаєш на зміни в продукті і в поведінці користувачів. Саме так це і працює у нас!
Особливо приємно усвідомлювати, що в цьому році наша школа виходить на нові горизонти і вже запустилася спільно з професорським складом Київської школи економіки. Як кажуть: «Досконалості немає меж». Тож обіцяємо надалі створювати ще більше освітніх можливостей і розвивати продуктове IT в Україні».

Максим Штепа,
партнер компанії Genesis

Амбіційність, вмотивованість і самостійність — софт скіли кожного «генезійця»

Інтелект українців у компанії називають головною цінністю нашої країни, і до формування команди підходять дуже зважено. Окрім досвіду і знань, які, звісно, дуже важливі, щоб отримати роботу в продуктовій компанії, велику увагу Genesis приділяє ще й так званим soft skills кандидатів:
- амбіційність;
- ініціативність;
- (cамо)мотивація;
- вміння самостійно приймати рішення і вирішувати задачі «під ключ»;
- швидка адаптація до змін;
- талант — у будь-якій сфері;
- потяг до безперервного навчання.

Ще одна важлива вимога — любов до своєї справи. У Genesis певні, що якісна робота — та, яку виконують із задоволенням.

Тут усвідомлюють, що ефективніше не чекати на ідеального кандидата, а виростити його самостійно. Компанія на стратегічному рівні активно співпрацює із закладами вищої освіти та інвестує в навчання студентів. На 2019 рік запланували більше 100 освітніх внутрішніх та зовнішніх заходів.

High bar for talent

У Genesis ретельно підходять до процесу відбору кандидатів. Відбір проходить у 4 етапи, але затягувати з рішенням у Genesis не люблять. Весь процес відбору (від відкриття вакансії менеджером до офферу) займає 1,5-3 тижні, з яких майже тиждень виділяється на виконання тестового.

У нас дійсно доволі складний процес відбору, проте якщо ви орієнтовані на результат, маєте великі амбіції та не боїтеся ризикувати — ця компанія точно для вас!

Кожен етап відбору дозволяє перевірити мотивацію кандидата, його стратегічне мислення та експертизу, навички роботи в команді, потенціал та відповідність цінностям Genesis.

1. Первинний скрінінг. Кілька запитань у телефонному режимі після отримання резюме вже дозволяють скласти мінімальний портрет перед співбесідою.

2. Співбесіда. Знайомство з менеджером.

3. Тестове завдання. Відсутність тестового у Genesis називають найбільшою помилкою в рекрутингу. Саме тестове розкриває hard skills кандидата і те, наскільки людина є перфекціоністом у найкращому сенсі цього слова.

4. Bar raising. До цього етапу неможливо підготуватися заздалегідь. Співробітник, який працює на іншому проекті, має оцінити кандидата з точки зору його відповідності цінностям компанії. На цьому етапі стає зрозуміло, наскільки цей безперечно висококваліфікований і талановитий спеціаліст (не дарма ж він пройшов попередні три етапи співбесіди) є «своїм» саме для Genesis.

5. Збір рекомендацій. Рекомендації дозволяють виявити soft skills кандидата. Навіть у телефонній розмові з колишнім роботодавцем можна зрозуміти, як людина працювала у компанії.

Вікторія Брюханда,
Head of Talent Acquisition
«Починаючи свій кар’єрний шлях, я дуже раджу підходити до свого життєвого досвіду саме зі сторони практики. Якщо ви розробник, використовуйте власні проекти, гітхаб та хакерранк, якщо маркетолог — робіть портфоліо та опишіть кейси, в яких ви брали участь. Будьте проактивні! Знайдіть собі ментора (бажано із компанії мрії) і спілкуйтесь з ним щодо практичних завдань у вашій сфері. До нас часто приходять саме студенти (середній вік у компанії 26 років) і хвилюються за наявність диплому. Ми цінуємо не наявність, а розуміння, наскільки людина обізнано зробила свій вибір і продовжує його реалізовувати по життю».

Для тих, хто вже готовий надіслати резюме

Genesis має амбітну мету — стати візитівкою України у світі. Якщо ви теж не боїтесь труднощів і ніколи не ставите перед собою занадто легкі цілі — приєднуйтесь до команди! На момент написання цієї статті відкрито більше 100 вакансій, тому радимо надсилати резюме.

Додати відгук

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: