fbpx

«Добре портфоліо»: дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Редакція Сб., 04.04.20 Новини компаній

Команда креативної платформи CASES та освітня платформа Creative Practice запускають проєкт «Добре портфоліо», щоб допомогти соціально корисним ініціативам у створенні дизайн-проєктів.


Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій Creative Practice. У рамках навчання на курсі «Основи дизайну» студенти проходять творчі модулі, де вчаться створювати дизайн-проєкти.

Часто через необхідність наповнення портфоліо першими проєктами дизайнерам доводиться їх вигадувати: створювати абстрактні концепції, лого вигаданої компанії, постер неіснуючого кафе, або ж посадкову сторінку несправжнього сервісу. Часто це навчальні проєкти, мета яких просто показати, на що здатний фахівець.

З іншого боку, існує чимало організацій, фондів, соціальних проєктів та ініціатив, які мають суттєво обмежений бюджет, і часто просто не мають змоги замовити собі дизайн-проєкт. Саме для них CASES та «Креативна Практика» запускають проєкт «Добре портфоліо».


Як це працює:

  1. Організація, яка має потребу в дизайн-проєкті, заповнює анкету: http://bit.ly/38JaBqx. В анкеті вона зазначає потреби, можливості та контактні дані. Це не обов’язково мають бути суто соціальні або безкоштовні проєкти, але «Креативна Практика», обираючи проєкти для реалізації, буде звертати увагу саме на соціальну корисність ініціатив.
  2. Поки що формати, які приймаються, обмежені: приймають лише ті проєкти, що можуть бути реалізовані протягом короткого часу — кілька днів або тиждень. Заявки можна подати на інфографіку, презентацію, постери, айдентику або макети для публікацій в соціальні мережі.
  3. «Креативна Практика» раз на тиждень публікуватиме добірку нових завдань в каналах CASES і «Креативної Практики».
  4. Усі отримані заявки організатори збирають в спільну базу, що доступна за посиланням: http://bit.ly/2WdVgLM. Завдання звідси можуть брати усі бажаючі: фрилансери, студенти-початківці, дизайн-курси.
  5. Готовий проєкт можна додати на CASES.MEDIA, а в якості співавтора вказати «Добре портфоліо». Організатори обіцяють обов’язково поширювати та популяризувати всі роботи та всіх авторів, що долучились.


Креативна Практика створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи. На поточний момент в робочу групу входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch Digital, Skykillers, TS/D Agency, UAMASTER, Vertigo, Vintage Web Production, Wideworks, список партнерів розширюється.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: