Громадська організація «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускає дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць». Мета — виявити основні запити й потреби бізнесу та спрямувати зусилля держави й донорських організацій на його розвиток у воєнний та повоєнний часи. Розповідаємо, як долучитися.
Дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць» вже проводилось під час пандемії Covid-19. Завдяки йому експерти змогли оцінити вплив карантинних обмежень на жіночий бізнес та впровадити заходи з їхньої підтримки. Тепер організатори хочуть дослідити масштаб впливу воєнних дій на бізнеси й ідентифікувати актуальні потреби жінок-підприємиць.
У довоєнний період серед чинників, які заважають бізнес-діяльності, жінки називали брак часу, знань, фінансової допомоги для розвитку та нестабільний стан у країні. Наразі співвідношення цих показників змінилося, і дослідження має показати точки росту і напрямки для залучення ресурсів.
Як проходить дослідження?
Автори опитування «Портрет українських жінок-підприємиць» підготували список запитань і запрошують власниць бізнесів відповісти на них через гугл-форму. Заповнення анкети потребує щонайменше 30 хвилин вашого часу.
Крім базових питань про форму і вид діяльності, автори пропонують дати свою оцінку українському бізнесу та його перспективам, зазначити роль жінки у підприємництві, розповісти про складнощі у своїй роботі та шляхи їх подолання.
Що дасть опитування?
Моніторинг ситуації з функціонування малого та середнього бізнесу й оновлення результатів дозволять інституціям, органами державної влади, міжнародним організаціям та фондам адаптувати діяльність щодо підтримки бізнесів в умовах невизначеності воєнного стану та післявоєнного періоду, сформувати напрямки допомоги бізнесу та ефективно розвивати їх.
Долучитися до опитування можна за посиланням.
Шукаєте можливості для працевлаштування та професійного розвитку для жінок?
Долучайтесь до нашого проєкту Women For The Future.
проєкт
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Меню мільярдерів: що їдять Безос, Гейтс, Цукерберг та інші керівники великих компаній
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії