fbpx

У День рівної оплати праці у США провели експеримент, який обурив чоловіків

Редакція Пт., 05.04.19 Новини

Отримувати на 20% менше — це суттєво чи не дуже? Компанія з виробництва снеків NUT-rition вирішила продемонструвати різницю в зарплатах чоловіків та жінок у США на прикладі горіхів.

2 квітня у США відзначали День рівної оплати праці. Бренд NUT-rition вирішив звернути увагу на невідповідність зарплат чоловіків та жінок за допомогою своєї продукції.

Цього дня у магазині можна було придбати два варіанти горіхової суміші NUT-rition — окремо для чоловіків та для жінок. Коштували вони однаково, але у жіночій версії було на 20% горіхів більше – саме на 20% у середньому відрізняються зарплати чоловіків та жінок у США.

Прихована камера на касі супермаркету зафільмувала реакцію чоловіків на цей експеримент. Вона була дуже бурхливою. Чоловіки не могли зрозуміти, чому за однакову вартість жінки отримували більше продукту. Нічого не нагадує?

До речі, дата 2 квітня для Дня рівної оплати праці була обрана не випадково. За підрахунками, якщо чоловік і жінка одночасно вийдуть на роботу 1 січня, то жінці, щоб отримати суму, яку чоловік заробляє за рік, доведеться працювати до початку квітня наступного року.

Джерело: mmr.ua

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: