fbpx

Лекції про діловий етикет від Анни Чаплигіної

online

Згідно з дослідженням Center for Talent Innovations, рішення про співпрацю або партнерство залежить не тільки від професійних компетенцій, але на 26% від того, чи викликає співрозмовник довіру, враження впевненої в собі людини. Тому це скіл, який точно потрібно розвивати будь-якому спеціалісту, з чим допоможуть лекції Анни Чаплигіної.

Які лекції?

  1. «Самопрезентація: мистецтво справляти враження». Лектор розповідає про основні інструменти самопрезентації, яка працює, тобто вербаліку — те, що ми говоримо (7% від загального враження), паравербаліку — голос, інтонації (38%), невербаліку — загальний зовнішній вигляд, одяг і мова тіла (55% ). Пояснює, що конкретно і як впливає на формування першого враження.
  2. «Самопрезентація 2.0: поведінка в бізнесі». Лекція, де розбирають особливості поведінки від зустрічі біля автомобіля до прощання, які створюють враження про рівень компанії і про вас особисто. Лектор пояснює, де зустрічати людину, як вітати, супроводжувати, куди і як посадити, як представити інших учасників зустрічі, представлятися самому (якщо ви вирішили завести нові знайомства на конференції), чим пригощати гостей та чи треба це робити.
  3. «Самопрезентація 3.0: поведінка за столом і на кава-паузах». На лекції розбирають, як вести перемовини в ресторані або на фуршеті, що робити з верхнім одягом, як сидіти, що робити з портфелями або сумочками, як володіти приладами, серветками і склом, тонкощі в оплаті рахунків (робота з відмовами).
  4. «Самопрезентація 4.0: діловий дрес-код від костюма до футболки». Дві години виключно про одяг, а саме про те, як носити костюм чоловічий і жіночий, коли краще «без краваток», а коли краще в гольфі та джинсах, як через одяг управляти рівнем відкритості або формальності зустрічі — без правил, але через логіку, щоб одяг допомагав, а не створював зайві питання. Під лекцію відзнято фотосет чоловічих і жіночих прикладів покрокового переходу від максимально традиційного ділового дрес-коду до ділового виду представників креативних індустрій.

Хто спікер?

Анна Чаплигіна — спеціаліст з етикету і моделювання поведінки. Останні роки присвятила вивченню вербальних і невербальних навичок, завдяки яким людину визнають лідером. Навчалася у тренерів-практиків і фахівців за кордоном, вивчила 6 ключових складових самопрезентації. Знає, як транслювати сильне повідомлення за допомогою зовнішнього вигляду, мови тіла, міміки, тону, словникового запасу і поведінки.

 

Тривалість кожної лекції — близько 2 годин, вартість — 750 грн. Доступ до них можна отримати в будь-який момент.

Де: online

Ціна питання: 750 UAH

Скоро відбудуться

Конкурси

Genesis GameDev Week

Конкурси

Набір стартапів на 5 треків від Sector X

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: