fbpx

Global Teacher Prize Ukraine відзначить найкращого вчителя фізкультури

Редакція Пн., 13.07.20 Новини

Цього року на найпрестижнішу національну премію для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine вперше можна номінувати вчителя фізкультури та спорту.

Організатор премії Громадська спілка «Освіторія» та проєкт Олександра Педана з популяризації спорту в школах JuniorZ шукають педагога, який виховує у дітях любов до здорового способу життя, спорту та фізичної активності, а також свідоме ставлення до власного здоров’я.


Про JuniorZ


Команда ГО JuniorZ вже 2,5 роки займається зміною системи фізкультури у школах, популяризацією цікавих видів спорту та рухливих ігор серед дітей та підлітків. Основні принципи видів спорту, які пропагує рух: безконтактність, не травматичність, гендерна рівність, інклюзивність. Задля впровадження таких змін тренери, організатори руху разом з Олександром Педаном об’їхали 19 міст України, провели тренінги для близько 2000 вчителів фізкультури та фестивалі для більше, ніж 10 000 дітей. 

Цьогоріч за ініціативи JuniorZ вдруге обиратиметься найкращий вчитель фізкультури. Наприкінці 2018 року премію вибороли одразу двоє вчителів із сіл Херсонської та Хмельницької областей. Тепер це зроблять у рамках Global Teacher Prize Ukraine. 

Ми у ГО JuniorZ мріємо та вже понад 2 роки працюємо над тим, щоб мотивувати українських вчителів фізкультури проводити для школярів більш цікаві та різноманітні уроки. Віримо, що для вчителів фізкультури своя номінація у цій престижній освітянській премії стане мотиватором для розвитку та удосконалення роботи, адже їхня праця часто буває недооціненою. Вчителі фізкультури круті, повірте, я знаю що кажу!

Олександр Педан, український телеведучий та лідер Всеукраїнського проєкту JuniorZ


Деталі нової номінації


Взяти участь у номінації «Учитель фізкультури JuniorZ» можуть учителі фізкультури, спорту, плавання, гімнастики та хореографії, що викладають у загальноосвітніх навчальних закладах. Завдяки Міжнародному фонду соціальної справедливості, який підтримав номінацію, на переможця чекає:

  • тижнева поїздка до Німеччини з освітньою програмою, як-от відвідання Олімпійського містечка;
  • знайомство зі спортсменами та німецькою методикою шкільного спортивного виховання;
  • грошова премія від ГО JuniorZ у розмірі 30 тисяч гривень. 

Ми щасливі оголосити цю номінацію, адже знаємо, що школа майбутнього має дбати про гармонійний розвиток — як інтелектуальний, так і фізичний. Фізкультура — це не другорядний предмет, яким можна нехтувати, а часто недооцінена дисципліна, яка може змалку навчити кожного українця цінувати здоров’я, дбати про себе та виховувати характер. Для цього потрібен правильний вчитель! Саме вчителі спорту — ті, хто мають суперсилу показати дитині радість від здорового та активного способу життя, руху, танців. Я впевнена, що ми знайдемо та запалимо ще одну освітню зірку — цього разу, спортивну!

Зоя Литвин, голова «Освіторії» та засновниця Global Teacher Prize Ukraine


Вчительский «Оскар»


Щороку громадська спілка «Освіторія» відзначає найкращого вчителя країни. Премію Global Teacher Prize Ukraine називають також вчительським «Оскаром», а її переможці отримують винагороди з рук Президента, проголошують промови у Верховній Раді України та входять до престижних рейтингів суспільного впливу. Найкращий вчитель країни отримує 250 000 гривень, а переможці у різноманітних номінаціях — призи від партнерів: від грошових премій до навчальних можливостей та здійснення мрій. 

Подати заявку на участь або номінувати улюбленого вчителя можна до 1 серпня 2020 року на сайті премії globalteacherprize.org.ua. Переможців визначать 3 жовтня на міжнародний День Учителя. 

Читайте також

8 причин, чому бути вчителем — круто

7 найкращих вчителів України та їхні уроки, актуальні для всіх

Відомі українці — про своїх улюблених вчителів

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: