fbpx

Google запустив нові безкоштовні онлайн-курси українською мовою

Редакція Чт., 30.05.19 Новини

На платформі Google Digital Workshop з’явилися чотири нові освітні модулі. Вони доступні українською мовою, повідомляє AIN.

Курси присвячено важливим кар’єрним навичкам, які дуже цінують роботодавці: комунікація, мотивація, здатність впливати на інших та приймати рішення у складних умовах.

Перелік нових курсів від Google

  1. Мистецтво публічних виступів: щоб впевнено почуватися під час публічного виступу та навчитися правильно розмовляти з певною аудиторією.
  2. Як ділитися ідеями за допомогою історій і візуалізацій: курс про методи і способи зацікавити аудиторію.
  3. Ділове спілкування: поради щодо ділового листування та основи написання стислих, простих та цікавих текстів.
  4. Ефективне налагодження зв’язків : курс про те, як завдяки мережі корисних зв’язків можна впливати на розвиток своєї кар’єри, знайти роботу чи розвивати бізнес.

Кожен курс складається з 4-5 відеоуроків по 15-35 хвилин кожен. Рекомендується проходити їх послідовно. Курси розроблені в партнерстві з такими відомими платформами онлайн-освіти, як FutureLearn, The Open University, OpenClassrooms та Goodwill Community Foundation. Користувачі, які успішно закінчили курси, отримають сертифікат від Google Digital Workshop, акредитований The Open University (найбільший університет відкритої освіти Великобританії, один з провідних навчальних закладів Європи, світовий лідер дистанційного навчання) і IAB Europe.

У Google вважають, що наявність подібного сертифікату сприятиме працевлаштуванню. 

Джерело: AIN

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: