fbpx

Даруємо підписникам робочий зошит з вправами на цінності

Редакція Ср., 24.06.20 Новини

Карантин багатьох змусив переосмислити власну кар’єру. Ми отримали багато запитань про те, як зрозуміти, куди саме варто рухатися далі. Тому для наших підписників ми підготували подарунок — робочий зошит з 3 вправами на цінності. Розповідаємо, як його отримати.

На вашу думку, зрозуміти власні цінності, пріоритети і бути нарешті щасливим на роботі — це складна задача? Можливо, роботи тут дійсно не на 5 хвилин, але ми у Happy Monday переконані: з нашим подарунком ви можете зробити це до кінця літа!


Де шукати подарунок


Ми підготували для вас робочий зошит з 3 вправами, які допоможуть розібратися з власними професійними цінностями та скласти профіль ідеальної роботи. Завантажити його зможуть підписники телеграм-каналу Happy Monday. 

Як отримати подарунок:

  1. Підписатися на телеграм-канал Happy Monday.
  2. Переглянути закріплений допис і завантажити зошит.

Готово! Ви напівдорозі до власних щасливих понеділків. 


Чому саме в телеграмі


Телеграм-канал Happy Monday — не наймасштабніший наш канал комунікації з підписниками, але найулюбленіший. Саме у телеграм-каналі ми ведемо дві унікальні рубрики:

  • відповіді експертів на запитання читачів;
  • «прожарка» резюме — розбір експертами основних помилок кандидатів на прикладі справжніх резюме, які нам надішлють добровольці. 

Зараз наша амбітна ціль — щоб на каналі стало 15 000 підписників. Запросіть своїх друзів підписатися на Happy Monday, разом завантажуйте робочий зошит і діліться результатами вправ один з одним. Ми переконані: робочий зошит буде корисним усім, хто не хоче страждати на роботі.

Готові радіти понеділкам?

Підписуйтеся на Happy Monday і діліться посиланням на канал з друзями!

Підписуйтеся на Happy Monday і діліться посиланням на канал з друзями!

Підписатися

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: