🎊Happy Журнал

Потрібна робота? ІТ-компанія Astound Commerce шукає працівників

Редакція PR Пн., 23.05.22 Новини

Через повномасштабну війну з росією багато українців залишилися без роботи. Міжнародна IT-компанія Astound Commerce прагне підтримати тих, хто втратив джерело доходу та відкритий до нових перспектив. Тому активно набирає в команду українських фахівців та пропонує своїм працівникам з України додаткову допомогу. 


Astound Commerce —  міжнародний спеціаліст із цифрової комерції, що працює з всесвітньо відомими брендами, серед яких L’Oréal, Boohoo, Halfords, FLOR, TOMS, і Crocs. Компанія має тісні зв’язки з Україною: троє її засновників — українці, а з 2006 року в Astound Commerce працює команда українських спеціалістів, яких зараз понад 950 та яких поважають і шанують колеги з 25 інших країн. Загалом у міжнародній команді Astound Commerce наразі 1600+ співробітників.

Попри війну та гуманітарну кризу, набір у команду Astound Commerce триває: «Ми прагнемо довгострокового економічного розвитку України: підтримуємо економіку країни через податкові надходження, створюємо фундамент для її відновлення в майбутньому та найголовніше — допомагаємо тим, хто втратив можливість працювати», — каже Global CEO Astound Commerce Майкл Кан.   

Потрібна робота? Міжнародна ІТ-компанія Astound Commerce шукає працівників


Як компанія підтримує Україну та українців


Через військову агресію з боку росії Astound Commerce припинила роботу з російськими й білоруськими підрядниками та запустила ряд ініціатив для постраждалих від війни.

Але найголовніше для компанії — безпека та добробут працівників. Спеціальна керівна група надає підтримку колегам з України з питань переїзду, зв’язку, підключення, фінансової допомоги, особистої безпеки тощо. Astound Commerce підтримує всіх співробітників з України, а в особливий спосіб — тих, хто змушений був переїхати за кордон чи в безпечніші регіони України. Таким фахівцям компанія щомісяця виплачує грошову допомогу для компенсації проживання, а тим, хто ще не знайшов житло, пропонує номери в готелях в Ужгороді, Кошице, Варні. Співробітникам із дітьми до семи років, які не мають доступу до державних дитячих садочків, виплачують грошову допомогу на денний догляд за дитиною в приватних закладах. 

Потрібна робота? Міжнародна ІТ-компанія Astound Commerce шукає працівників


Набір у команду Astound Commerce 


В Astound Commerce чекають на спеціалістів, незалежно від того, перебувають вони в Україні чи виїхали за її межі.

Подати заявку та резюме (англійською мовою) можна за посиланням. Компанія обіцяє зробити все можливе, аби знайти найбільш комфортну для вас позицію в #astounding команді.

«Зіткнувшись із неймовірними труднощами, багато українців хвилюються за своє майбутнє, прагнуть відчувати захищеність, приналежність, мати ціль та шлях вперед. Astound сподівається допомогти досягти певної стабільності тим, хто втратив роботу. Тож ми заохочуємо українців, які мають досвід у сфері технологій, подавати заявки на приєднання до глобальної команди», — каже Global CEO Astound Commerce Майкл Кан.

Підписуйтеся на щасливі понеділки!

Раз на тиждень по понеділках ми будемо ділитися найкрутішими вакансіями та історіями про кар’єру.


Більше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: