fbpx

Вчені припустили, як виглядатимуть офісні працівники у майбутньому

Редакція Пн., 04.11.19 Новини

Група вчених на чолі з британським біхевіористом Вільямом Хайєм провела дослідження офісних працівників у Франції, Німеччині та Великої Британії і створила на його основі прототип типового працівника офісу через 20 років. Б’ємося об заклад — він вам не сподобається. 

У рамках дослідження “The Work Colleague of the Future” («Колега майбутнього») експерти опитали 3 000 офісних працівників у Франції, Німеччині та Великої Британії. Отримані результати засвідчили, що 50% респондентів вже мають проблеми із зором, 48% — зі спиною, ще 48% страждають від головного болю. 

На основі цих результатів Вільям Хайєм зробив прогноз, як виглядатиме офісний працівник майбутнього, і відповідно до цього прогнозу було створено прототип — воскову фігуру у повний зріст, яку назвали Еммою.

Через численні проблеми зі здоров’ям Емма виглядає не дуже. У неї варикоз — від сидячої роботи. Згорблена спина і почервонілі очі — від роботи за комп’ютером. Проблеми зі шкірою, зайва вага і загалом хворобливий вигляд — від стресу. 

Вчені стверджують: якщо не вжити термінових заходів, усі ми у недалекому майбутньому виглядатимемо як Емма. «Якщо ми радикально не змінимо умови праці, не почнемо більше рухатись, змінювати положення тіла за робочим столом, робити перерви на прогулянки або не покращимо наші робочі місця, то офіси перетворять нас на дуже хворих людей» — переконаний Вільям Хайєм. 

Джерело: The Independent

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: