fbpx

DEVrepublik навчає на Data Scientist і гарантує працевлаштування

Редакція Ср., 23.10.19 Новини

Навчальний центр ІТ-технологій DEVrepublik набирає студентів на bootcamp із Data Science — 15-тижневий поглиблений курс, який дорівнює 2 рокам навчання в університеті. Випускникам ще й допоможуть знайти роботу або повернуть кошти за навчання. 

Для кого цей курс із Data Science?

  • Для тих, хто хоче змінити професію на нову та ще й в ІТ.
  • Для випускників університету, які шукають роботу у галузі даних.
  • Для розробників, які мають математичний склад розуму і прагнуть кар’єрного зростання.

Курс розроблений з урахуванням потреб роботодавців, тому це не черговий сертифікат у скарбничку, а перепустка до перспективної роботи у галузі ІТ-технологій. Студенти вивчатимуть науку про дані, машинне навчання та штучний інтелект, а також дізнаються про актуальні тенденції в області технологій. 

Особливості навчання на курсі


Навчання триває цілий день

Щоб встигнути опанувати нову професію та стати повноцінним ІТ-спеціалістом за 15 тижнів, необхідне максимальне занурення у предмет. Тому заняття проходять з понеділка по суботу (09:00-17:00 з перервами). 

Поєднання теорії й практики

На студентів чекають 300 годин лекцій і 500 годин практичних робіт — програма курсу має на меті замінити собою 2 роки навчання в університеті. Додатково викладається англійська мова, проводяться різноманітні воркшопи та лекції запрошених спікерів.

Допомога у працевлаштуванні

Випускникам, які відвідали не менше 95% занять, виконали 100% домашніх завдань та отримали від 90 до 100 фінальних балів, гарантують працевлаштування або обіцяють повернути кошти за навчання.  

Дізнатися більше і подати заявку можна за посиланням. Навчання починається вже 1 листопада, тож поспішайте зареєструватись!

За оновленнями слідкуйте на фейсбук-сторінці курсу.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: