Представники покоління міленіалів часто не мають амбіцій просуватися кар’єрними сходами й уникають керівних посад. Business Insider розповів про причини цього явища через історії кількох американців. Ми вибрали основні з них.
Американка Девіка розповіла, що коли її підвищили до посади старшої спеціалістки відділу продажів, вона знала, що наступним кроком буде перехід на посаду менеджерки. Та дівчині цього зовсім не хотілося. На її думку, працювати на вищій посаді означає мати в підпорядкуванні багато людей, які повинні тобі звітувати, а це спричиняє більше стресу. До того ж може похитнути баланс між роботою та особистим життям: «Це просто відмова від занадто великої частини вашого особистого життя, а життя коротке», — каже Девіка.
Як зазначає видання, міленіали часто дотримуються подібної думки. Опитування платформи Visier, проведене в серпні цього року серед 1000 штатних працівників США, виявило, що лише 38% респондентів зацікавлені в тому, щоб стати менеджером команди на своєму поточному місці роботи. Деякі з них вважають, що через це їм доведеться працювати більше годин, і це вплине на якість життя.
Читайте також: 9 помилок у взаємодії з командою: поради для менеджерів і керівників усіх рівнів
На думку одного з учасників опитування Джастіна Веллі, однією з негативних сторін у роботі менеджера є відповідальність за розв’язання проблем, які не припиняються після закінчення робочого дня. Хлопець переконаний, що є інші способи бути лідером на робочому місці, не обіймаючи посаду менеджера. Наприклад, інженери в його компанії можуть бути наставниками для співробітників, не обіймаючи при цьому керівних посад.
Як зазначає Visier, щоб не спричинити розрив у спадкоємності в компаніях, керівники мають усіляко допомагати працівникам, які приходять на керівну посаду: сприяти їх адаптації в команді, зрозуміти очікування, надати можливості для навчання тощо.
А ви відчуваєте в собі сили обійняти керівну посаду?
Перегляньте пропозиції для топів
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії