Мінцифри презентувало оновлену платформу Дія.Освіта. Тут доступні 120 освітніх серіалів, щоб українці мали змогу «навчатися протягом життя» — здобувати нові навички і знання та навіть опановувати нові професії у різних галузях. Розповідаємо про освітні й кар’єрні можливості, які пропонує платформа, а також про доступні формати навчання.
Дія.Освіта: що це і для кого
Міністерство цифрової трансформації презентувало оновлену платформу Дія.Освіта. Це вдосконалена версія попередньої освітньої платформи Дія.Цифрова освіта, яку Мінцифри запустило у 2020 році.
Відтепер платформа пропонує українцям значно ширше коло навчальних можливостей — не лише про спеціальності, пов’язані із цифровими технологіями. На оновленій платформі розміщено 120 освітніх серіалів про різні затребувані на ринку професії: від клінінг-менеджера, пекаря, флориста — до дата-аналітика, таргетолога та проджект-менеджера.
У Мінцифри очікують, що до кінця 2023 року 5 млн людей здобудуть нові навички на платформі та 600 тис. осіб отримають завдяки цьому нову роботу.
Мільйони українців покинули свої домівки, закрили бізнес або змінили роботу. Тільки за офіційними даними, в Україні зареєстровано майже 5 млн вимушених переселенців. За міжнародними оцінками, їх ще більше — близько 7 млн осіб. Багатьом із них потрібно допомогти інтегруватися в нове життя та знайти нову професію. Дія.Освіта стане важливим кроком до цього.
Онлайн-навчання на платформі безплатне й доступне всім охочим. Лекторами серіалів є експерти й відомі діячі галузі, а також лідери думок.
Увесь контент доступний двома мовами — українською та англійською. Тож, окрім здобуття нових професійних навичок, можна ще одночасно підвищити свій рівень володіння англійською.
Як відбувається навчання на платформі
Особливістю навчання на платформі, як зазначили в Мінцифри, є едьютейтмент-формат, тобто навчання в розважальній формі. Переглядати освітні серіали можна в зручний час і в комфортному темпі.
Для ефективного засвоєння матеріалу до кожного серіалу пропонуються тести, додаткові гайди, вебінари, подкасти, а також симулятори, що імітують реальні робочі кейси, які потрібно розв’язати.
А ще на платформі можна кастомізувати навчання і створити персональний освітній серіал за вашим запитом. Для цього потрібно обрати категорію знань, яка вас цікавить, — і система підбере серіали та окремі їх епізоди за конкретною тематикою.
Можливості щодо профорієнтації та працевлаштування
Платформа не просто пропонує отримати знання, а й надає готові можливості для працевлаштування. Перед навчанням можна пройти довгий профорієнтаційний тест на 94 запитання або короткий та отримати рекомендації професій, які вам потенційно підходять.
Після проходження навчання за обраною спеціальністю студенти отримують сертифікат. А також за запитом сервіс запропонує перелік вакансій у конкретному регіоні, на які можна відгукнутися й отримати роботу.
Від реєстрації на Дія.Освіта до нової професії всього кілька кроків. Складаєте тест, що допомагає визначитися з напрямом, — отримуєте рекомендації щодо професії, яка підходить для вас найбільше. Навчаєтеся на освітніх серіалах. Проходите симулятори, що дають змогу на реальних кейсах перевірити свої навички. Потім отримуєте сертифікат і знаходите вакансію у своєму регіоні. І це все на одній платформі
Потрібна робота?
Авторизуйтесь в особистому кабінеті Happy Monday, додайте у налаштуваннях свої кар’єрні побажання, і розумний алгоритм підбере найкращі вакансії саме для вас.
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Меню мільярдерів: що їдять Безос, Гейтс, Цукерберг та інші керівники великих компаній
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії